Arama sonuçlarınız

1. winky125

+150 Kişi Çeken BsNetwork'ün Skript ve Özel Pluginleri

Hocam kayıt nasıl olunuyor söylermisin girerken lütfen kayıt olun yazıyor
  2. winky125

olum nerdesin be gelde adam gibi konuşak lan özledim seni

olum nerdesin be gelde adam gibi konuşak lan özledim seni
  3. winky125

korvi

korvi
  4. winky125

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Kardeşim 5-6 kişi ve ben factionsun açılıp kapanmasını istemiyorum artık yeter bide şu bossu düzelt sv de 6-7 ay arası varım
  5. winky125

EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

Axel texture pack linkine girmiyor burdan link atarmısınsv linkde atarmısın
  6. winky125

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Ad*:Samet Soyad:Karahan Yaş*:15 Skype:samet.karahan34 Oyun Adı*:fsimoneau Neden sizi seçmeliyiz*:Beni Seçmelisiniz çünkü bu server tam bana göre ırk seçebildiğimiz bir server ve server çok olduğu için bana uyan bir server olduğunu düşünüyorum Örnek Parça*[Özelden Bir Parça Yazın (Kitap Bilginizi...
  7. winky125

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Ad, Soy :Samet Karahan [+16]Yaş :16 Ts3 Kullanma :Var Skype :samet.karahan34 Y. Şehir :Adana Mesajın :Askerliğim çok iyidir her işi beceririim Aim Becerisi:İyi
  8. winky125

Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

Server ne zaman açıık olur
  9. winky125

★★TekKrallıkRPGServer★★

Ad:Samet Soyad:Karahan Yaş:15 Minecraft Nick:fsimoneau Hesap premium mu:?(Premium şart değil):premium RP nedir:?rol yaparak oynamak Metagaming nedir:?Gerçek hayata kullandığımız yada yapamadığımız fikirleri oyunda yapmaktadır Refuse RP nedir:?Oyunda önemli bir şey olduğunda oyundan kaçmaktır...
  10. winky125

★★TekKrallıkRPGServer★★

Ad:Samet Soyad:Karahan Yaş:15 Minecraft Nick:fsimoneau Hesap premium mu:?(Premium şart değil):Pre RP nedir:Rol yaparak oynamak Metagaming nedir:?Hayata kullanığımız bilgileri oyuna aktarmak Refuse RP nedir:?Oyunda olay olduğu zaman oyundan çıkmaktır Powergame nedir:?Gerçek hayata yapamadığımız...
  11. winky125

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Ad, Soy :Samet Karahan [+16]Yaş :16 Ts3 Kullanma :Çok iyi Skype :samet.karahan34 Y. Şehir :İmamoğlu/Adana Mesajın :Askerliğin bana göre olduğunu düşündüm Aim Becerisi:Çok iyiAd, Soy :Samet Karahan [+15]Yaş :16 Ts3 Kullanma :Var Skype :samet.karahan34 Y. Şehir :İmamoğlu/Adana Mesajın :günde 5-5...
  12. winky125

Konu IPTAL!

Başvuru yaptım inşallah alınırım