Arama sonuçlarınız

1. WinterNovus

mc.WinterNovus.com | ELİT TOWNY SUNUCUSU | MCPE DESTEKLİ | 1.16.5 - 1.19.4 (1.17.1 Tabanlı)

SUNUCU IP ADRESİ: mc.WinterNovus.com (Java IP) mcpe.WinterNovus.com (Bedrock, MCPE IP) Sunucumuzdan Görseller
  2. WinterNovus

mc.WinterNovus.com | ELİT TOWNY SUNUCUSU | MCPE DESTEKLİ | 1.16.5 - 1.19.4 (1.17.1 Tabanlı)

SUNUCU IP ADRESİ: mc.WinterNovus.com (Java IP) mcpe.WinterNovus.com (Bedrock, MCPE IP) Sunucumuzdan Görseller
  3. WinterNovus

mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: mc.WinterNovus.com oyna.WinterNovus.com play.WinterNovus.com Sunucumuzun Kopyalanabilir IP Adresleri: mc.WinterNovus.com oyna.WinterNovus.com play.WinterNovus.com
  4. WinterNovus

GAPPLE NETWORK REHBER ALIMI

GAPPLENETWORK Hepinize merhaba forumdaşlar! Bugün sunucumuz için rehber alımı yapıcağız.Sunucumuzun son zamanlarda oyuncu sayısı arttığından dolayı böyle bir yola başvurduk. ŞARTLARIMIZ...
  5. WinterNovus

Herkese Exp Verme

Herkese Exp Vermek İstiyorum Bir Skript Yapar Mısınız
  6. WinterNovus

WinterFallMc Rehber Alımı

Rehber Merhaba değerli ForumMinecraftTürk üyeleri sunucumda rehbere ihtiyacım olduğunu farkettim.Bunun nedeni ise rehberlerin işini kötü yapması,deneyimli rehberlere ihtiyacımız var.Haftalık oyun maaşı verilecektir.Ekstra getirdiği oyuncu içinde ekstra maaş alıcaktır. Yetkileri Mute Yetkisi...
  7. WinterNovus

GRAVİTY NETWORK / GravityNetwork.Nitrado.Net/1.7X-1.8X / Boss / Köylü Takas / Pratik Market

Merhaba ForumGamer Takipçileri ! Minecraft'ı uzun yıllardır oynamış ve faction tarzında sunucularda uzmanlaşmış bir yönetim kadrosuna sahibiz. GravityNetwork,GappleNetwork,PickaxeOnline gibi sunucuların kuruculuğunu yapmış bulunmaktayız ve biz de bu yüzden size aynı oyun kalitesini yaşatmak için...
  8. WinterNovus

WinterFallMC Faction/PvP/Emek/Boss/Minigames/1.7.X/Winterfallmc.nitrado.net

‪Pickaxeonline.nitrado.net‪ ‪Fiziksel Bilgiler:‪ 4GB RAM / SDD Depo Alanı‪ ‪64 Oyuncu Kapasitesi (Şuanlık)‪ ‪Nitrado Oyun Sunucus tarafından Yerleştirilmesi.‪...