Arama sonuçlarınız

1. ShieldPower

MubarekCraft |OX Eventi|Factions|20 Online'daVipÇekilişi|Arena|Pvp Turnuvası| 46.20.1.98:1188

Marketteki Camları İtem-Frame Protect Yapmadigin icinmi koydun istersen bu kodu yaz ve kıramazlar frameleri. /rg flag alanismi entity-item-frame-destroy deny sanıyosam bi dene istersen
  2. ShieldPower

<-- DevriMC.nitrado.net -->> [1.7.x] [Market] [Köylü Takas] [İpeksi] [Yenilendi] [Af Çıktı]

Serverda Build olsun plugin olsun gayet başarılı her şey başarılarınızın devamını dilerim...
  3. ShieldPower

-- NeonPvP - Full - PvP - 7/24 Açık --

Böyle Davranırsan Server Tutmaz Yaşınıda Sormama Gerek yok heralde.
  4. ShieldPower

1 Kısmı Silmişsin İnsanları Kandıramazsın . :)
  5. ShieldPower

O Ram Kısmını Düzeltirsen Güzel Olur :D
  6. ShieldPower

Beklediğiniz PvP ve Faction Sunucusu Açıldı! CleverMC

Dostum Resimler Gerçekten Kırık. :(
  7. ShieldPower

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Buildleri Görmüyorsun Heralde Dostum Dencek Söz Yok
  8. ShieldPower

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Şuanda Sunucu Bakımda Heralde Şuana Kadar Gördüğüm En Başarılı Sunucular Arasında.
  9. ShieldPower

HG (-) Bir Hunger Games Efsanesi (-) HG.specialgamings.net (-)

Dostum Serverda Mapper'dım Ama 2 Gün Serbest Takıldım Diye Yetkimi Aldınız.
  10. ShieldPower

Neden Türkiye'de Yok?

Neden Ülkemizi Övmek Yerine Küçümsüyoruz veya neden diğer ülkelerden özentiyizmişiz gibi davranıyoruz . Zamanında Bizde Onlardan Üstündük Onlar Yeniçeri vs yaptımı (Saçma Oldu) :D
  11. ShieldPower

Efsane Kitli Hunger Games - 65 Kit - 36 Map - Birbirnden Farklı Yetenekler - Hile Serbesttir.

Dostum Paranızı Harcamanıza Gerek Yok KitPvP Server İçin 42 Slot İdeal Zaten Toplasan 30-35 Kişi Gelir Sunucunuzda Başarılar.
  12. ShieldPower

SonSavas/1.7.x /Survival /İpeksi/Köylü/Takas/SürprizSandık /Mob kesince para gelme/Timber

Aslında Ormanı Ben Yapay Olarak Yaptım orda kapattım pvpyi Ama baya büyüktü Ve sonlara dogru sakladım Serverin ram'i yüksekse sende yapabilirsin veya pvp eventine donusturebilirsin senin kararın... Başarılar.
  13. ShieldPower

SonSavas/1.7.x /Survival /İpeksi/Köylü/Takas/SürprizSandık /Mob kesince para gelme/Timber

Ben Eski Survival Sunucumda Her Haftada Ormana Bir Sandık Saklayıp Etkinlik Yapardım Bulan Kişi Chestin İçindeki Değerli Eşyayı Alıyordu. Sende Bu Tarz Seyler Yapabilisin.
  14. ShieldPower

Hubemerald-YETKİLİ ALIMI--BUİLDER

BEN BUİLDİM İYİ DEMEDİMKİ ...
  15. ShieldPower

Hubemerald-YETKİLİ ALIMI--BUİLDER

Her Neyse. Onceki Gonderiyi Bosver o zaman
  16. ShieldPower

CandyCrazy-Network-Alımlar Başladı !

Başvuru Formu: Anlayamadım. Adınız: Efe Iyi Yaşınız: 14 Çalışacağınız Bölüm: Administrator Çünkü Çoğu Şeyde Başarılarım var Eğer Olmazsa Builder veya Map Tasarımcısı Olabilirim Çalışacağınız Bölüm İle İlgili Yaptığınız 1 Şey: Aslında 5 Tane HungerGames Map 4 Tane Spawn Map 2 Tane Cekirdek...
  17. ShieldPower

Minecraft Çöl Filmi - Kısa Film

Bazı Eksikler Var.Fps Düşüşleri ve Kaliteli Video İçin Bence OBS Kullanmalısın. Open Broadcaster Software ile video çekmeni öneririm. Link : https://obsproject.com/ Başarılarının Devamını Dilerim. İyi Forumlar...
  18. ShieldPower

FETİH1453 SURViVAL 1.7.x Sadece Emek - Vip Yok - Herkes Eşit

Kardeş İstediginiz Kadar Alıntı Yapabilirsiniz Ama Bu Map Nargoth Link : http://www.planetminecraft.com/project/nargoth---survival-server-spawn/
  19. ShieldPower

Lagsız Oyun Haftada 1 Kere Premium Ve Vip Çekilişi Bugün Saat: 15.00 da -->> FuckerGamer.Nitrado.NET

Ben Sadece İsme Takıldım Serverde Küfür Yasak ve Server IP :? Ama Buildler Şuanlık Gayet iyi...