Arama sonuçlarınız

1. SonDURAK

MaxicTR | Kadro Sıfırlandı Yetkililer Aranıyor

Merhaba, sayın forum.gamer.com.tr üyeleri. Bugün MaxicTR adlı sunucumun kadrosuna yeni kişiler alıcağım. Alıcağım kişiler +15 yaşta, yetkisinde bilgili,ciddi ve olgun kişiliğe sahip olması gerekir eğer yaşınız 15'ten küçük ise zorlamayın alınmıyacaksınız. Belki bilirsiniz MaxicTR 1 Ay gibi bir...
  2. SonDURAK

Server Açıcam 2 Mod Olmasını İstiyorum

Server açmak istiyorum fakat açıcağım server Survival + Skyblock olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  3. SonDURAK

Konu Kapatılsın

Sunucu İP : SonyMC.ServerMiner.Com Sürüm : 1.7.x , 1.8.x -Erkan [Server Sahibi] +17 -ErenDURAK(Ben) [Server Sahibi]+17 -60 Kişilik Slot -10 Kişi Başına 1 GB RAM -6GBRAM
  4. SonDURAK

Deneyimli Yetkililer Aranıyor

3 Aylık Parası Ödendi şu an Server Yapım Aşamasında Yetkililer Aranıyor - Kurucu Dahil Ad SoyAd: Yaşınız(+15): Kaç Saat Online Kalabilirsiniz: Ne kadar deneyimlisiniz: İstediğiniz Yetki Nedir: Servere Katabileceğiniz Yenilikler: Serverde Olmak İstediğiniz Yetki: Skype Adresiniz: Skype Adresimiz...
  5. SonDURAK

Kurucu Dahil Hertürlü Yetkili Aranır

Alımlar +15 Adınız: Yaşınız: Skype Adresiniz: İstediğiniz Yetki: Deneyimleriniz: Eklemek istedikleriniz: Alınacak Yetkiler Kurucu , Admin , Builder , Rehber , Reklamcı Alımlar Skype Üzerinden: Erkan.kalpakci.1 , facebook:mucahiterendurak Not:Biz Serveri Açıcaz Fakat Güvenebiliceğimiz Birine...
  6. SonDURAK

LukaMC.ServerMiner.com Faction Olarak Geri Dönüyoruz Konu Silinsin

Konu Silinsin
  7. SonDURAK

| TR-MC | Yep Yeni Faction Sunucusu Sizleri Bekliyor

Sunucu Bilgileri Sunucu İsmi: TR-MC RAM:2 SLOT:38 BİLİŞİM:AxiTR VERSİON:| 1.7.x | İP: 46.20.1.66:1116 İP2: TRMC.Axitrbilisim.com:1116 Server Spawnı Alıntıdır Sadece Spawn Spawn Warp Hammadde Warp Lapis Daha Fazlası İçin Serverimize Bekleriz Serverimiz Bugün Saat 13:00'dan İtibaren...