Arama sonuçlarınız

1. tacyildizilker

JUNTOSCRAFT FACTİON SERVER 1.7.X/1.8.X ONLİNE SERVER

konu güncellendi yeni fotoğraflar eklendi. + +
  2. tacyildizilker

JuntosCraft Skyblock Server / 1.8 - 1.9 - 1.10 / Eğlence İçin Aramıza Katıl

anladım 1.8 oyuncularının daha çok olduğunu düşünüyorum ama diğerlerinide unutmamak lazım oyüzdende 1.8 1.9 1.10 giriş yapabiliyor suan sunucumuza :D güncel+ +güncel ++ + + + güncel güncel++
  3. tacyildizilker

sunucumuza 1.10 ilede giriş yapılabilir güncel
  4. tacyildizilker

bu konu kilit eski bir konu
  5. tacyildizilker

SUNUCU TEKRARDAN ONLİNE ! güncel+ +++ sunucu skyblock olmuştur
  6. tacyildizilker

JuntosCraft.Batihost.Com || Sürüm 1.8/1.9/1.10 || Sürekli online yetkililer Gelişmiş arayüzler Anti Bot 200 Slot Kapasitesi Lagsız verimli sunucu JuntosCraft.Batihost.Com SPAWN ADALAR PASİF MOB MARKET ARENA güncel+
  7. tacyildizilker

faction sw si suan bakımda birkaç gün içinde oda açılacak
  8. tacyildizilker

server sürprizlerle dolu beklerim :D Güncel+ güncel güncel+
  9. tacyildizilker

1.8 - 1.9 - 1.10 - 1.11 - 1.12 JuntosCraft.BatiHost.com ################################# || Sürüm : 1.8 - 1.12 Arası || || Kapasite : 200 SLOT || || fb.com/JuntosGaming || || Skype: JuntosCraft || ################################# Sunucuyu sizler için doyasıya FACTİON keyfini yaşatmak için...
  10. tacyildizilker

SmokeTrail Efektler Gözükmüyor :(

internette vardık sürümleri baksan bulabilirsin
  11. tacyildizilker

MultiverseCore: Dünya Geri Alma

/mv import pluginle yapılan bir komut single playerde gidecektir zaten
  12. tacyildizilker

Serverimde renkli cam sorunu

essentialantibuild , essentialsprotect i sil öyle dene
  13. tacyildizilker

groupmanager sorunu yardım

kullandığın sürümle alakası olabilir 1.7 ile giriş yaptıysan ?
  14. tacyildizilker

MultiverseCore: Dünya Geri Alma

daha detaylı bilgi veriniz sorunu anlıyamadım ?
  15. tacyildizilker

SmokeTrail Efektler Gözükmüyor :(

smoketrial plugini sürümü 1.8 veya 1.9 olabilir ona bak
  16. tacyildizilker

DarkSky.axitrbilisim.com:1105 | Yep Yeni Skyblock Server! | Bir tek siz eksiksiniz!

neresi kötü söyliyeyim map alıntı , kötü ve pluginlerinde eksikliklerin var
  17. tacyildizilker

Nano MC Faction Server | 1.7 / 1.8 | - BOSS - LAPİS - PVP - MİNİGAMES - | EGLENCE VAKTİ|

Aga Böyle Konusmaları Uzatma Artık Allah İçin Çok Saçma Konusuon Benım Serverime schematic dion senın sw schematicten ölüyor..! boyle konuları bırdaha konumun altına atma lütfen sworn mc yede ortaktım ister ister işnanma !!!!! Server Rami Arttırılmıştır. Server 70 Kişilik Olmuştur.
  18. tacyildizilker

Nano MC Faction Server | 1.7 / 1.8 | - BOSS - LAPİS - PVP - MİNİGAMES - | EGLENCE VAKTİ|

Sworn MC ve Ulti MC ye Bende Ortaktım Kardeşim ..!
  19. tacyildizilker

Sunucuya Fake Lobi Eklenmiştir ..! ve daha birçok şey hemen gelip görebilirsiniz.
  20. tacyildizilker

[YeniAçıldı] UltiFaction - Faction/Rütbe - Boss/TabelaEnch - ÖzelBankaSistemi - Hemen Gel

Bir daha sunucu ip lerini başka bir konu altında paylaşmayacağım.
  21. tacyildizilker

Arena Sadece Schematic Sende Oldığu Gibi :D Aga birdefa bu ismi ben senden önce kurdum nitrado kayıtlarınıda gösterebiliirm ve kurarken senın adını hiç görmedim niyese !!!
  22. tacyildizilker

Kardeşim Ben kimsenin ismini çalmadım sw en asıl senin çalıntı baksana maplara !!! birdaha düzgün konuş benım konumdada reklam yapma !!!
  23. tacyildizilker

İlk Olarak Kll Çekiyoruz 2. Sinde Ban Atıyoruz Merak Eetme
  24. tacyildizilker

Aga Hile Açana Kill Çekiyoruz .123 Yazamıyorsun Hileiy Kapattıktan sonra video açıp .123 yazıyorsun çok belli!!!!!!!