Arama sonuçlarınız

1. OyunYapımcısıOmer

Minecraft spigot öylesine sunucu açtım benim adımla Başkası Girince beni atıyor

Acil bunun için güzel bir pluginlazım Lütfen Lütfeeen ! +güncel
  2. OyunYapımcısıOmer

[SK Paketi]Forumdaki Üyelerin Eski Yeni Skriptlerinin Toplamı !

Merhaba Forum Sakinler -------------------------------------------------------------------------------------- Çoğumuz Sunucularına Sk Ararken Üşeniyoruz Ve Aramiyoruz Bende Forumdaki Skcilerin Skriptlerini Bir Araya Getirdim (skriptleri yapanların adını yazdım kızmayın :S)...
  3. OyunYapımcısıOmer

Pokemon (Pixelmon) Minecraft Modlu Server İçin Sponsor

Merhaba Forum Sakinleri İsteğim Pixelmon Serverim İçin Sponsor Benim Hiçbir Kaarım Olmayacak Kazanılan Vip Paralrinin %90 i Hosta Gidicektir Hostlar Konuya Gelsin
  4. OyunYapımcısıOmer

Tavşan Yarışı 1.8.x / 3 Kişilik / Tavşan Yarıştırma Haritası /

Tavşan Yarışı Kurallar: Block Kırmak Veya Koymak Yasak Sandıkları Bitirmek Yasak Birsuru Tavşan Yaratmak Yasak Camları Kırmak Yasak En Fazla 3 Kişi Oynanabilir...
  5. OyunYapımcısıOmer

Garry's Mod Dark Rp Modu -- Eklenti Desteği ( Meslek, Eklentiler ) (ÜCRETSİZ !! )

Herkese Merhaba Bügün Garry's Mod Server Açıcak Arkadaşlara Önerilerim Ve Eklenti Desteğim Bulunmakta ! Önemli Olarak İlk Prop-Spam Yapan İnsanlar Otomatik Olarak Jail Atiyor Yani 1 - 2 Saniye İçinde Prop-Spamlayanlara Özel Jail Sistemi İle 120 Saniye Hapse Atılıp Adminlere Bildirim Geliyor ...
  6. OyunYapımcısıOmer

DesibelSkyBlock / Havalardaki Dünya / İçeride Sizleri Bekliyor ...

*** Desibel SkyBlock ***...
  7. OyunYapımcısıOmer

Garry's Mod Adlı Oyun Server Açıcam O Yüzden Çok İyi Bir Host Ariyorum

Garry's Mod Adlı Oyun Server Açıcam O Yüzden Çok İyi Bir Host Ariyorum Elimdeki Fiyat 500 TL Büyük Bir Server Açmayi Planliyorum Teşşekurler !
  8. OyunYapımcısıOmer

Online Giydirme Oyunu ( KIZ OYUNU ÇOĞUNLUKLA )

Bu Oyun Tam Online Sayilmaz Yani Odanizda Dolasamassiniz Sadece Arkadaşlarina Kodla Yaptiğiniz Tipi Gönderebilirsin En Yakın Sürede Türkçe Gelicektir v:1:1 Skinler Güncellendi v:0:1 Fransizca Eklendi Oyun Scratch Yardim Ve Destekleriye Yapilmiştir Oyunun Ana Giriş Yeri Oyun Karakter Kodu...
  9. OyunYapımcısıOmer

BAZİ İNSANLAR VARDİR....

Çogunlukla kendine güvendirip bir anda emek gider paran gider seni engeller ve... Hiç suçun olnadan kisacasi hata yok Ama Šonuč ortada artik yoklardir.... İsmini vermeyeyim ama Abi diyecek kadar sevdigim biri... Buracat.... Onu satp gittiler ben onu asla birakmadim bazen bana kizdi...
  10. OyunYapımcısıOmer

Kendi Yazdığım Yeni Garry's Mod Oyun HTML Sİ

Öncelikle Merhaba ! Bügün Sizlere Yeni Yaptiğim Html Kısaca Gosteriyorum Üzerinde Baya Bir Emek Var Pek Uğraşmadiğim Ama İyi Bir İş Çıkardığımı Düşünüyorum Resimler : Sitenin İlk Resmi Aşşağa Doğru İndikce Site Büyüyor Resim 2 Hali Biraz Aşşağa İnince Görürsün : Resim 3 Hali : En UCUZ...
  11. OyunYapımcısıOmer

Renklerin Lordu / Android Oyun /•Surum 0.2™

Merhaba Arkadaşlar Yada Android Kullanicilari Oyun Suanda Aktif Online İse Deaktif Bu yuzden en yuksek skorlar kaydedilmiyor İste 2D oyun Yaptim Ve 3 4 Sponsor Aldim Bu oyunda 120 Bolum Var Resimler Oyun Menu Oyun Kazandin Yazisi Kaybettin Yazisi Oyun İci Oyun...
  12. OyunYapımcısıOmer

Merhaba Yeni Fikir Yeni Oyun.. Yardım

Merhaba Arkadaşlar. Android İçin Yeni Bir Quiz Apk cikaricam Sizlere oyun için Sorular İstiyorum Minecraft Dışı hiçbir şey Olmaz 4 Şık Da söyleyiniz Ve sorunun Yanına Forum isminiz yazılacaktır Sponsorlar;TheCatA.Š Appy Geyser
  13. OyunYapımcısıOmer

[İstek] Şifreli Sandik (Chest)

Ben Bir Adet Şifreli Sandik İstiyorum Ve Anahtarla Acilcak Lutfene :S
  14. OyunYapımcısıOmer

[İstek] Depocu

Yeni Bir İstek İsitoyurm Sizden Bir Depocu Koylu Olucak Ve Ender chest gibi İçi Acilcak
  15. OyunYapımcısıOmer

[ISTEK] Server Kuruyorum Skriptır Ariyorum

MMORPG SERVERİ KURDUM GENÇLER ONUN İÇİN İYİ BİR Skript Yapicak Ariyorum :)
  16. OyunYapımcısıOmer

Sizce Tutarmı ?

MMORPG SERVER KURUCAM DETAYLİ BİLGİ SERVERDA CLASS OLUCAK CLASSLAR SUNLAR OLUCAK KORSAN KAPTANI =) PET OLARAK BİR ADET YARASA Mezar Bekcizi =) Düşman Olarak Elinde Zombie Yumurtalari Bulunucak Ve Diğer Karakterler Aticak Bombacı =) Elinde 5 Adet Tnt Var Ve Patliyor Gerçekten Patliyor...
  17. OyunYapımcısıOmer

Japonyaya Taşiniyorum :) Oh Be

Türkiyeye Den Japonyaya Uçak Yolculuğu Var :D Nedenin Sorarsaniz Cizim İçin Anime Cizimlerim İle Bir Yarışmaya Katildim 2. Oldum Ve Japonyaya Gidiyorum :)
  18. OyunYapımcısıOmer

Oyun Yapmayi Dusunuyorum Arkadaşlar Fikir Verin

Herkese Merhaba Bugun Aklima oyun fikri gelmiyor şimdi oyun yapmaya başliyicam fakat hiçbir fikir gelmiyor Game Maker İle Yapabilirim Yada CryEngine 2 Tane Onere Bilirsiniz
  19. OyunYapımcısıOmer

Herkes Oyuna İlk Girdiyi Ve İlk Korktuğu Mob İsmini Solesin Ve Neresinden Korktuğunu

Ben Ahtapottan Korkmuştum O Pis Ağızı Varya İcinde Disler Vardi Suya Giremiyordum Sonra Bu Forumda İlk Tanışmıştım VEEE.. ONDAN SONRA OĞRENDİM ZARARSIZ OLDUKLARINI :D
  20. OyunYapımcısıOmer

DEKAL ( DÜNYANİN EN KOLAY LABİRENTİ) Adli Oyunumla Karşınızdayimmm :)

Herkese Merhaba Arkadaşlar Bugun Sizlere Dekal Adli Oyunla Karşsınızdayım 2 dk mi aldi :D Kontroller Yon Tuşları İle 1 Karakter Oynanir W A S D ile İse 2 Karakter Oynanir Enter İle Bolume Baştan Başlanır Bu Kadar FOTOLAR İndirme Link =)...