Arama sonuçlarınız

1. zirtomuzo

SIKI BİR ARKADAŞ EKİBİ

Merhaba arkadaşlar beraber oynamak için 4-5-6 kişilik kemik bir ekip oluşturmak istiyorum serverlere girip azimle ilerleyecek kişiler ile dostluk ortamı peşindeyim yaş olarak 16 üstü iyi olur fakat saygılıysanız ve olgun hissediyorsanız kendinizi formu doldurunuz. Lütfen sadece kalıcı, uyumlu...
  2. zirtomuzo

Acilen Grafiker Arıyorum !

Arkadaşlar youtube ve facbook sayfasına fotoğraf hazırlayacak birisi lazım acilen ! Ücret konuşulur, skypenizi yazın ekleyim NOT:Konu yanlış yerdeyse özür dilerim++
  3. zirtomuzo

Reklamcı, Rehber, Mod, Admin Alımları !!

60 Slotlu 8GB Ramlı serverimize alım yapıyoruz aşağıdaki formu doldurunuz lütfen. Eksik dolduranlar incelenmeyecektir. İsim : Soyad : Yaş : Oyun içi nickiniz : Online süreniz : Kod Bilginiz : İstediği Görev : Neden Siz ? : Build Bilginiz : Plugin Bilginiz : Server Tecrübeleriniz : Skype...
  4. zirtomuzo

Acil Pluginer !! (ayarlanacak)

Arkadaşlar çok acil sadece ayarlancak skype ekleyin : zirtomuzomc++
  5. zirtomuzo

BozkurtCraft l 1.2.5 Tadında 1.7.2 Abartısız Server. -5Dk önce açıldı-

Server değişikliğe girmiştir Konu kapatılabilir.
  6. zirtomuzo

Her türlü alım vardır

forumla ugrsamayalım direk skype ekleyin konusalım : zirtomuzomc
  7. zirtomuzo

Serverimize sağlam mimar ve admin alınacaktır

Builder Alım Formu; Ad: Yaş: Tecrübeleriniz: Kod Bilginiz: Builderlik yeteneğiniz: (serverde denenceksiniz yalan söylemeyin) Skype: doldurunuz
  8. zirtomuzo

UZUN SOLUKLU SERVERE YETKILI ALIMI

Kapanmayacak sağlam bir server açmayı düşünüyorum bunun için ekip kuracağım eğer ciddi iseniz aşağıdaki formu doldurup konunun altına yorum olarak atınız değerlendirip olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacağım. Ad: Soyad: Yaş: Oyundaki nickin: Ne zamandır minecraft oynuyorsun ?: Serverde hangi...