Arama sonuçlarınız

1. L

Rakarnov Battlebit ile Canlı Yayında!

Şimdiden Başarılar...
  2. L

Kanalımın ismini değiştirsemmi , yoksa kalsamı ? CİDDİ

Böyle Kanal İsimleri Önyargı Oluşturuyor Bende Bence Değiştir
  3. L

Adex

Adex
  4. L

Hatırlayan Var Mı Bunu?

Çok Eski Olmasa da Eski Olan Bir SS Buldum. Acaba Hatırlayan Var Mı?
  5. L

Adventure Map Hazırlıyorum Yardım Gerek !

ben olurum skype:taha.celik04 yaş:15 mic:var
  6. L

≤-AngelBT-≥ Redstonecu ve Mimar alımı

Komutçu Ad:Ahmet Soyad:Çelik Komut Derecesi:10/8.5 skype:taha.celik04
  7. L

Elindeki itemi nasıl test etmem? :D

Abi Çok Sağol Adamın Dibisin... <3 Komut Ustası :-)
  8. L

Devrem ile ilgili yardımınız gerekiyor

Teorik Redstone'cu Bir Videoda Spawner Yapmıştı Ordan Bakabilirsin Mob Yerine Item Yaz Sadece Link:
  9. L

Elindeki itemi nasıl test etmem? :D

KONU KAPANMIŞTIR... Beyler Elimize Diamond Alınca Score veren bir makine yaptım. Komut:scoreboard players set @a deneme 1 {SelectedItem:{id:"minecraft:Diamond"}} Peki ben bunun tam tersini nasıl yapabilirim yani elimizde elmas hariç ne olursa olsun scoreyu 0 yapcak? Ben Şunu Denedim Ama Maalesef...
  10. L

Daha Az Komut Bloğu

Saol Cevapın İçin Ama Konuyu Açalı 1 Saat Oldu 2-3 Gün Açık Kalsın Belki Bulurlar...
  11. L

Daha Az Komut Bloğu

Yani yeni açılmış dünyada neyi cloneleyeyim. Bunu Anlamadım. Onları yapmak için yine setblock lazım oluo :
  12. L

Daha Az Komut Bloğu

Anlamadım :(
  13. L

Daha Az Komut Bloğu

Olabilir ama ben bunu sonradan tek komut bloğuna geçirmek istediğim için uygun bulmadım...
  14. L

Daha Az Komut Bloğu

yani yarasayı çağırınca altında x harfi oluşuyor bunuda tek tek setblock komutu ile yapıyorum daha kolay yolu var mı diye sordum
  15. L

Daha Az Komut Bloğu

Beyler Şu anda bir map yapıyorum ve mapımde simgeler kullanıyorum (mesela x) ve ben bunu tek bir canavar yumurtası ile yere yapıyorum. Yani Öncelikle canavar yumurtası alıp ona bir isim veriyorum bu mobu yere koyunca ona sürekli score veren bir komut bloğu var. Score 1 olduğu zaman tek tek...
  16. L

İstediğim Blok kırılınca birdağa doğamamalarını sağlamak

Mavi yünü sürekli testfor et eğer mavi yün yoks mavi takıma score ver ve öldüğü zaman gamemode 3 e al
  17. L

Pickaxe e sadece belirli şey kazdırma

Özür Dilerim clay yerine stained_hardened_clay olacak ben damageyi göstrmek için demiştim ama iteme bakmamışım :D
  18. L

Kardeşim Skype Verebilir misin gerçekten komutlarda iyisin... Benimki taha.celik04

Kardeşim Skype Verebilir misin gerçekten komutlarda iyisin... Benimki taha.celik04
  19. L

Pickaxe e sadece belirli şey kazdırma

TheRedstoneEngineer arkadaşımızın yaptığı hata şudur arkadaşlar: /give @p minecraft:iron_pickaxe 1 0 {CanDestroy:["minecraft:clay,tag:{Damage:5}"]} görüldüğü üzere burda -->" işaret yanlış yerde kullanılmış. Doğrusu şöyle olacak: /give @p minecraft:iron_pickaxe 1 0...
  20. L

Komut Ustası Arıyorum.

Ben Yardımcı Olabilirim Skypem:taha.celik04...
  21. L

Tek Komutta Yıldırım ve Mezar

Buraya ilk defa paylaşmak için girdim yani sizin ve ya herhangi birinin konusuna bakmadım resim atmayı bilmediğimden
  22. L

Tek Komutta Yıldırım ve Mezar

Konu kalkmıştır...
  23. L

Minecraft Açılmıyor

Konu Çözülmüştür Kaspersky'yi Bilgisayar'dan kaldırınca oldu