Arama sonuçlarınız

1. T

|Huatan Gaming| |50 Slot Survival+Arsalar|İpeksi/Banka/Jail/Yeni Görevler

Hipodrom ekledik etkinliklere girip görmenizi tavsiye ederim :)
  2. T

Evet doğrudur bilgimiz yok. İyi geceler.
  3. T

Dediğini bende savunmuştum fakat konudaki ilk yorumlara bakarsan arkadaşların ortalığı yıkmasını buna karşı çıktıklarını görebilirsin.. Ayrıca arsalar farm yaparken insanların rahat olması için yapıldı. tabii ki isteyenler değişik yapılarda yapabilir normal mapten tek farkı acıkma ve yüksekten...
  4. T

Server survival fakat görevler var ve block satın alabileceğiniz marketimiz mevcut. Farm yapılan ürünleri satınalamayacağınız ama satabileceğiniz marketimizde mevcut.Konuya yeni fotoğraflar eklendi. İyi oyunlar :)
  5. T

- Türkiyede Minecraftın Durumu -

Daha once yapılmamış bir şey olduğunu düşünerek modern mimari ile bir survival sunucu açtık. İlk bir kaç günden bayağı başarılı oldu ki gereksiz varlıklarında dikkatini çekti paso ddoslar java açıkları kullanıp sw kapatmalar bot saldırıları vs vs. Yani iyi bir şey yapsanda farkeden bir şey olmuyor...
  6. T

++++++++++++++Serverimiz açık hepinizi bekleriz :)Serverimiz açık hepinizi bekleriz :)
  7. T

Derdiniz bu zaten laf dalaşı yaratmak ama ben lafımı esirgemem gerekene gerektiği yerde gereken cevabı veriyorum malesef. mesela bak yardımedenoyuncu kardeşimize tüm aksi yorumları beğeniyor server bayağı zoruna gitmiş :D
  8. T

Küfür derken? Eleştiri bak yukarda arkadaş yapmış eleştiri dediğin odur seninki ve diğer iki arkadaşınki karalamak b*k atmaktır iki şeyi ayırt edemiyorsan senin sorunun. Bak adam eleştirisini yapmış ne güzelde cevabını almış bunu yapamıyor olman senin problemin.
  9. T

Teşekkürler iyi oyunlaaaaar :)
  10. T

DvinzeR benim zaten sana ban atılmamış tekrar girmeyi denersen görebilirsin..
  11. T

Canımcım sen banlı değilsin zaten :)
  12. T

Malesef küfürlerinizden sonra Baş Komiser arkadaşımız ChatClear çekmiş.
  13. T

Hastanede ilaç verildiğini gördüm zamanında senin yaşın belki bunları görmeye yetmemiş olabilir ama eskiden hastanelerde satılırdı ilaçlar :) Güç iksiri satmıyoruz zaten hastanede de iyileştirme ve anında sağlık süt gibi şeyler var. Teşekkürler Up'un için b*k atmadan yorum yapabileceksen seve...
  14. T

/warp sadece farklı yaratılmış dünyalara gidiş için var onun için koyulmuş bir şey ancientgate de sorun oluştuğu için warp koymaya mecbur kaldık yoksa tum geçişler spawndandı. warp nether warp arsalar warp vip spawn gibi var su anda da. Market oyuncu marketlerı var bırbırlerı arasında takas...
  15. T

Ettiğin küfürler ortadayken komut yuzunden bana ban attı diyen zihniyet her neyse. :)
  16. T

Zihniyet konusunu skypeta görüşebiliriz buyur gel ilk sayfada vermiştim skype. Uplama için teşekkürler tekrar.
  17. T

Evet bir ilkokullu daha geldi :) Demekki sen bu kafada yaşıyorsun bravo devam et. Ayrıca her saniye konuyu upladığınız içinde ayrıca teşekkürler :)
  18. T

Ezmiyicem seni yazmışım onu bile okuyamayıp farklı yazmışsın daha ne diyeyim ben sana komik çocuk ^^ Polis kısmında jailin olması hastane kısmında ıksır satılmasının neyı sacma ? Bu kadar sacma beyın gormedım kardeş kusura bakma sende.
  19. T

Tamam tamam daha fazla ezmiyicem seni https://www.facebook.com/mozbilen
  20. T

Çamur at izi kalsın mantığındasın sanırım abicim benim bir sorunum yok allaha şükür minik kızım eşim yaşayıp gidiyoruz problemsiz.Kemik atmak falan çık çık yakıştıramadım abilerin öğretmiyor mu sana bunları. Ben gerekirse swdeki kardeşlerimize türkçe dersi bile veriyorum :) Abin seni sadece...
  21. T

OOOo bonzai kafası sanırım bu da neresi editlenmiş konunun ben göremedim ? :D
  22. T

Ben babayım zatende senin baban değilim. Kötü yola mı düşmüştün sana sahip çıkmış ? :D :D
  23. T

Survivalde hem altın kürek claim hemde faction'unun ne işi var ? Ve survival faction diye bir şey yoktur ve adamın claimine faction claim atarsa nolcak ? Senin yaşın maximum 9 o yazmayı öğren dediğin adam 21-22 yaşında Amaç vip satmak abi başka bir şey yok viplere neler veriliyordur Allah bilir...
  24. T

Konumu gelip baltalayan sen huzursuzluk çıkartan ben? :D
  25. T

Wooouw iş yerinden minecraft forumlarına girmeler çok ilgiliymişssin işinle akşam bekliyorum canım abin ekledi bile ;) Adamlığımı geldiğinde tartışırız ;) ;)