Arama sonuçlarınız

1. MrtcnÇaya

SONCRAFT # 1.7.x # IP > scfaction.nitrado.net

Sunucu güncel evet severek ve isteyerek oynadıgım bir sunucu güzel tadında ve adaletli bir server :) :) Hepinizi beklerim arkadaşlar..
  2. MrtcnÇaya

[15.07.2016] CioNarutoRPG %100 RPG - 3D Jutsular - Hikaye Modlu Görevler - Klanlar - Köyler

Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkese kolay gelsin.Ben bu serverin adminiyim ki ama size göre çok tecrübem yok yani sizin yanınızda bir şey deilim ama şöle bir şey sölemek istiorum konu kapandı ama şöle bir şey var hani ''NARUTO RPG'' Konu başlıgımız bu demi beyler haklısınız editlemek ve yapmak...
  3. MrtcnÇaya

•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

Evet server öle böle türkiyeye göre baya güzel bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim :) fakat server 2 günden beri kapalı ? Dün akşam 6 sularında yanlıs hatırlamıorsam kapandı ve halada kapalı şu saate bile dahil :D belki haberiniz yoktur diye skpye eklioruz kabul etmediniz heralde çok...
  4. MrtcnÇaya

Kehanet!/[1.7]/Binek Sistemi/Banka Sistemi/Vip Satışı Yok!/Özel Permler/DPKZ

Evet gördüğünüz üzere admin beni tehdit ediyor tabi serverin yaş kapasitesini bilemem minecraft buna ben karısamam ama serverde adamları kesiyorum diye beni tehdit ediyor özeldende devam ettirip ben de hakaret(İsmi acisizKek oldugu için seni acıtırım dedim) ki mod oradan direkt sınırsız yedim...
  5. MrtcnÇaya

ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

Tsdeki bug ögretimleri çok güzel be admin kardeş :D çok iyi ya bu kadar abilik olmaz hız2 iksiri içtim gidiyorum vsde CrazyCake diye bi eleman sekerken fly acıyor ve ucuyor ona laf yok biz hız2 içtik speed actınız diye jail yedim yok böle bir şey :D çok gülünç bi durum.Gerçekten admin yardımı var
  6. MrtcnÇaya

ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

Böyle bir rezillik yok . Daha önce kurucuya bazı yetkililerin bazı klanlara yardım ettiğini söylemiştik . Aldığımız yanıt ise bu bahsi açılan yetkililerin mod ise admin , admin ise kurucu olması oldu . Klanlara schematic çekiyor etrafına wg atıyorlar . Warp ormanda wgli alana klan evi yaptılar ...
  7. MrtcnÇaya

OnlineTURK / Faction / TabelaEnchant / PVP / BOSS >> OnlineTurk.nitrado.net

Sv girdiğimiz zaman direkt ban yedim ? bu kadar beklemezdim en azından bi bakmak istemiştim :)
  8. MrtcnÇaya

WMGaming.Nitrado.Net / FACTION - PVP / Rütbe Sistemi / Kafa Düşürme / Boss / Rütbeye özel HAMMADDE!

Faruk başarıların devamını dilerim :) işllah yine eski saygınlıgı kazanılır server :D
  9. MrtcnÇaya

[Minetwork] - Ticaret/Cin.Herobrine.Azrail/Tüccarlar/Zorluk ve Sadelik - [1.8.x]

Server güzelmi bilemiyorum ama konuyu cok baltalamışlar :) bu arada hile koruması ne zaman gelicek ?
  10. MrtcnÇaya

SeaNetwork | YETKİLİ ALIMLARI

Öncelikle serverinizda başarılar dilerim Adım:Muratcan Soyadım:Çaya Yaş:16 Skpye:warprincesss55 Kod bilgisi:Bu konuda tam bir şey diyemicem ama tüm rehber yetkilerini. Oyuncular ile geçinme: Oyuncuların bana karsı cok kin tutucu bi durumu yoksa neden olmasın aramız cok iyi olur :) Server IP...
  11. MrtcnÇaya

Phoenix Anti-Cheat 2.1 Sürümü ! (İnanılmaz Bir Hile Engelleyici Plugin) Neden Bekliyorsun !

Plugin cok güzel cokda iyi ama su phonix adlı amcalar cok sinir bozucu neden diye sorarsanız adamla pvp atıorsun o kadar yogunlasmısın ki artık yarıdrıyorsun durmadan önüne cıkıor pat kill aura birde suda veya alçak biryerde pvp atarken adama vurunca phonix adlı aynı amcamız tam vücudu ile...
  12. MrtcnÇaya

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Şansa bak :) fakat server güzel ancak oyuncu kapasitesi az bu durum hakkında el atarsanız duruma daha verimli çalısmalar elde edebilirsiniz diye umuyorum :)
  13. MrtcnÇaya

OlymposCraft [ForumExe] Sponsor [Türkiyenin En İyi Sunucusu Olmaya Geliyor]

Güzel server benziyor beğendim konudan şimdide giriceğim işllah #curcunafactions rakip olabilcek bir server kurmusunuzdur. Dipnot:Eğer reklama giriyorsa kusuruma bakmayın kaldırabilir veya düzenleyebilirim. Bu işde başarılar.
  14. MrtcnÇaya

CURCUNA FACTION #SPLEEF #PAINTBALL #PARKUR #LABIRENT #ANTI-AURA ve daha fazlası IP: mc.CurcunaMC.com

Ne zaman açılcak oyunculara 2 gün demiştiniz.Elinizde olan bir şey deil tamam dogrudurda ramazanda curcunasız geçmez #curcunafactions
  15. MrtcnÇaya

[RifeSurvival][Güncel]Aradığınız tek survival / köye muhtar! / rifesurvival.nitrado.net

Server güzele benzior beyendim rehber var baya ilgili yetkili kadrosuda öledir.Güzel beyendim ama bugun girdiğimde sv nin kapasitesi 10 u geçmemişti bu durum için yapabilcek bi durumunuz varsa memnun olurum.
  16. MrtcnÇaya

CURCUNA FACTION #SPLEEF #PAINTBALL #PARKUR #LABIRENT #ANTI-AURA ve daha fazlası IP: mc.CurcunaMC.com

Server kapandı diyolar pek bilgim yok ama server acıkmı ? #curcunafactions
  17. MrtcnÇaya

Bu arada VIP ile oyuncu arasında sorun yokta evet herzamanki sorun hile koruma çok güzel çokda yerinde bir pl olmus servera fakat hile olmayanları bile atabiliyor gerçekten mesela arenada lavın orada örümcek agları var orada adam takılıp başkası ona vurursa sekmiyor diye antiknockbackden atıor...
  18. MrtcnÇaya

2 senedir severek ve isteyerek oynadığım bir sunucu halada oynarım heryaz açılmasını istediğim bir sunucu bu senede açıldığına sevindim.Ortam olarak klan savaşları,teketek savaşlar hertürlü zevm alabilceğiniz bir server gelmenizi tavsiye ederim.Şikayet olarakda hile koruması cok güzel olmuş...