Arama sonuçlarınız

1. SplashTR

SplashMC | Oylama Merkezi | Sunucumuzu Oyla ve Hediyeler Kazan

Merhaba arkadaşlar, Splash Craft sunumuz için oylamaları buraya atabilirsiniz. Oylama sonucu verilecek hediyeler: - 10 Elmas - 5 Vote Kasası Anahtarı Sunucumuzun Gamer Forumdaki konu linki: Splash Craft
  2. SplashTR

[--SplashMC.Batihost.Net--] | Yenilikçi Faction Sunucusu | 1.8.X-1.12.X | 8GB RAM | Herkesi Bekleriz!

5 yıldan beri bu sektördeyiz ve 1 yıllık aradan sonra tekrar döndük! Eskisinden daha deneyimli ve daha istekliyiz! Asıl amacımız ise eski aile ortamını bu sunucuda da sağlamak! Herkesi bu aile ortamına bekliyoruz gel oyna kafa dağıt sistemindeyiz ! | Yöneticiler | Kurucu: DiscoSpiderX Adminler...
  3. SplashTR

SplashMC.batihost.com -[1.8.X]- SPLASH CRAFT FACTION SUNUCUSU . YENİDEN DÖNDÜK !

SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER 1.8.x 12 GB RAM IP: SPLASHMC.BATIHOST.COM 250 SLOT (ARTTIRILABİLİR) BATIHOST GÜVENCESİ Sunucumuzda kesinlikle küfür yasaktır Yetkilileri boş yere meşgul etmek yasaktır Rehber...
  4. SplashTR

SplashMC.batihost.net --[1.8.X]-- Rütbeler/Kasalar/Bosslar/Kumar ve Daha Fazlası! ... ---[1.8.X]---

SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER 1.8.x 12 GB RAM IP: SPLASHMC.BATIHOST.COM 250 SLOT (ARTTIRILABİLİR) BATIHOST GÜVENCESİ
  5. SplashTR

Sunucu stop Komudunun çalışmaması?

Merhabalar sunucumdaki /stop komudu veya stop komudu çalışmıyor yazdığımda hiçbirşey olmuyor bunu nasıl düzelticem sunucuyu cmdyi tamamen kapatarak kapıyabiliyorum ve buda kaydedilmeyen sonuçlar doğuruyor.
  6. SplashTR

Coin Skript Hatası

Skriptte /coin çalışıyor fakat coinmarket çalışmıyor /cmarket neden acaba?
  7. SplashTR

Essentials Chat Hatası

############################################################ # +------------------------------------------------------+ # # | EssentialsChat | # # +------------------------------------------------------+ # ############################################################ chat: # Shout Ve Question #...
  8. SplashTR

Pluginer Alımı Var. Bilgili Kişi Aranıyor!

Merhabalar yakın zamanda serverimiz yeniden açılacak. Pluginlerden iyi anlayan ve vericeğimiz görevleri yerine getirebilecek bilgili işinde usta birini arıyoruz. Fiyat konuşulabilir. Sunucumuz SURVIVAL bir server olucaktır bu yüzden ciddi iyi anlayan ve pluginleri türkçeleştirip düzenleyebilen...
  9. SplashTR

Çok ama Çok Yalnızım Yardım Edin Bea :(

Evet Arkadaşlar Başlıktada belirttigim gibi çok yalnızım varmı çözümü olan :( Sabah Akşam PC başındayım içim dışıma çıktı ne yapıcam Arkadaş Desen 2 3 tane onlarda yanımda degil cidden çok sıkıldım artık Sevgilim de yok :( Kendimi Çok Yalnız Hissediyorum Napıcam Laaaaaan ;(
  10. SplashTR

[SMN] Slime Network | Skyblock Sunucusu | 1.7.X-1.8.X | SlimeNetwork.nitrado.net

Sunucuyu sizler için doyasıya SKYBLOCK keyfini yaşatmak için açtık . Sizden gelen bütün fikirleri kayıt altına alıyoruz ve gözden geçiriyoruz . Eğlenceli zamanlar geçirmek için sunucumuza bekleriz . Küçüklerine sevgiyle büyüklerine saygıyla yaklaşmak ...
  11. SplashTR

Soğutucu Yardım!

HangiSİ Daha iyidir? Cooler Master Hyper 103 Cooler Master HyperT4 İşlemcim: Amd FX 6300 X6 CORE 3.5 ghz
  12. SplashTR

Steam Acil Yardım!

Arkadaşlar Steamı Yüklüyorum Ve şu soru geldi: please select the correct internet connection speed for your computer Şıklarda ise: Modem DSL DSL DSL>CABLE DSL>FİBER var Neyi işaretlicem NOT: Wireless Usb Adaptörle Bağlanıyorum TTNET Airties Modem Upload Hızım: 0.89 Ping: 80 ms
  13. SplashTR

steam bu hesapta farklı bir kullanıcı tarafından çalışıyor

Evet Arkadaşlar Başlıktaki Hatayı Alıyorum steam Açılıyor, Giriş Yapmadan Önce Bu Yazıyor Ama steamda Oyuna Giriyorum Ve steam Oyundayken Çevrimdışı oluyor! Fakat steam Heryerde Kapalı? Sorun nedir
  14. SplashTR

W10 İSO

Merhabalar Bundan Yaklaşık 1 Ay önce Bir pc topladım vatandan Ve İçine w10 Yükledim İso Dosyası Oluşturup... Herneyse, Ondan 2 hafta sonra CS go da internet sıkıntıları Oluştu Nedeni DNS yi değiştirip durmamdan Ve Format İhtiyacım Doğdu Ben Buna Yeniden İso dosyası oluşturup tekrardan W10...
  15. SplashTR

Steam Çevrimdışı sorunu!! Acil Yardım edin lütfen!

Merhabalar Birkaç gün önce oluştu bu sorun daha önce yoktu Bir oyuna giriyorum ( CS GO ) ya ve girdikten 2 dkka hatta daha az bir zamanda çevrimdışı oluyor ... Oyundan çıkıyorum ve internet tekrar geliyor Oyuna girince internet gidiyor bu neyin kafası anlamadım ki Lütfen Yardım Edin Ne yapcam :(
  16. SplashTR

CS GO HATA

Merhabalar CS GO ya girdiğimde steam çevrimdışı oluyor Fakat Çıktığımda internet yine geliyor ve çevimiçi oluyorum Bunu Nasıl Düzeltcem?? İnternette sıkıntı yok CS go da değilken takır takır gidiyorum Fakat girince oyuna steam çevrimdışı oluyor ve düzelmiyor! Lütfen Yardım Edin!
  17. SplashTR

VATAN PC

Merhabalar Ben Yakın Zamanda Vatanadan PC topladım ve AMD FX6300 stok fanlarından bıktım Ordan Alıcağım yeni Bir Fanı Ordakiler Takarmı Acaba? Aynı Mekandan Alıcam Aynı Mağaza Yani....
  18. SplashTR

Fan- Isınma Amd FX 6300

Amd FX6300 İşlemcim var 3.5 Ghz Ve CS GO ya girdiğimde ISI VE SES sorunu yaşıyorum Normalde Kullandığımda CPU ısı değeri: 30 Derece Civarı gidip geliyor CS GO YA girdiğimde İse 50 veya 60 MAX 70 e çıkıyor Sizce + Bir fan almalmıyım Ki Alcam :D Bana Fan ÖNERİN Lütfen :/ Hyper 212 evo düşünüyorum...
  19. SplashTR

İnternet Hızı

Merhabalar İnternet çok yavaş çekiyor Bunun için ne alabilirim ? NOT: USB WİRELESS ADAPTÖR KULLANIYORUM ( 300MBPS )
  20. SplashTR

Isınma Ve Ses Sorunu

Merhabalar öncelikle, Daha geçenlerde yeni bir kasa topladım fakat işlemci fanım yok İşlemcim ise AMD FX 6300 Black Edition CS:GO Oyuncusuyum Ve Oyunu açtığım an kasada acayip derece normalden fazla fan sesi geliyor Soğutucu yok dediğim gibi Kasa ısısı ise Normalden daha fazla ısınıyor fakat...
  21. SplashTR

İnternet Yok! YARDIM

Evet Arkadaşlar PC yi yeni aldım w10 crack kurdum fakat kablosuz wifi yok driver mı yüklicem ? Yükliceksem link atarmısınız Yoksa Başka Sorunmu Var?
  22. SplashTR

İşletim Sistemi :( Lütfen YARDIMM :(

Merhabalar, Daha Az Önce Vatandan 2000 tl lik bir sistem toplattım fakat Sistemin İçinde İşletim Sistemi Kurdurtmadım :( Eve Geldim Monitöre taktım felan Fakat Şöyle Bir Hata Aldım : "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device" Bu İşlerden Cidden...
  23. SplashTR

PC SİSTEM Yardımı! Sipariş Vercem Lütfen Yardım Edin!

İşlemci 1 x ( AMDAD840XYBJABOX ) AMD Athlon II X4 840 3.1GHz 4 MB FM2+ İşlemci 181,44 TL Anakart 1 x ( GB-GA-F2A68HM-DS2 ) Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 FM2+ 2133 MHz DDR3 DVI-D SES VGA GLAN Micro ATX Anakart 132,25 TL Bellek 1 x ( GSF3-1600C9S-8GXM ) GSkill RipjawsX 8GB DDR3 1600Mhz CL9 PC Belleği...
  24. SplashTR

İşletim Sistemi Kurma

Merhaba Arkadaşlar Yakın Zamanda Teknobiyotik sitesinden pc topladım Ve 1 haftaya Kalmaz Gelcekmiş Herneyse Ben Şimdi O pc gelince işletim Sistemini Nasıl Kurcam? Bedava İşletim Sistemimi Kurabilcemmi? Bunlar Hakkında Bilgi Verirseniz Çok makbule Geçer :D
  25. SplashTR

Güvenilirmi Beyler ? Bir El atın

http://tr.aliexpress.com/item/Razer-Goliathus-Gaming-Mouse-Pad-444x350x3mm-Mousepad-Mat-speed-Version-large-size/32372519526.html?spm=2114.010208.3.63.cnXZjT&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_1_10036_10035_10034_507_10020_2000013_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10...