Arama sonuçlarınız

1. kaanyalova

Mod Paketi Önerisi?

Project ozone 2 to deneyebilirsin bence (ftb nin değil ama), yada project ozone light, FTB Horizons 3 de güzel ve pek bilinmeyen modlar var bilgisayarın da bunları kaldırır herhalde kendi patetes 4gb lık bilgisayarında sorun olmadı
  2. kaanyalova

Türkiye'de FTB Mod Paketlerine Olan İlgisizlik

Evet öncelikle "Yok kardeşim ilgi var falan" demeyin kanıtı var : "YouTube" YouTube da doğru düzgün FTB serisi (hatta teknik/büyü modu(op modsuz) çeken 2 tane kanal var Köfteisköfte bide BfChickenGamers - Ve bu adamlar en fazla 20k izlenme alıyor Şimdi adamın teki yok efendim neymiş...
  3. kaanyalova

Neden hiç modlu sunucu yok?

Hadi şimdi adamın teki aldı 40 GB lık server kurdu bu DW1.12 server ı Noldu? En fazla 5online şimdi bu server nasıl devam edecek zaten Türklerin modlara karşı bir sevgisi var o da bu Tövbe tövbe Ve adam 2.3M görüntüleme kasar.... Bu adam da adam gibi modlu Minecraft videosu çekip en fazla...
  4. kaanyalova

Modlu map yapıcam costom npc modunda sorun çıkar mı

Mape npc ekliyicem bu npcler mapin save dosyasına mı kaydediliyor yoksa başka bir dosyaya mı? Sıkıntı olsun istemiyorum da
  5. kaanyalova

<------West Sunucu /Factions-PvP\------>

Eeee west server derken???
  6. kaanyalova

1.8.7 SKY BLOCK SERVERİMİZ AÇILDI 200 KİŞİLİK

200 slotlu server saf ip(domainsiz) Gülmekten öldüm 200 slotlu server saf ip(domainsiz):yıkıl::yıkıl::yıkıl: Gülmekten öldüm 200 slotlu server saf ip(domainsiz):yıkıl::yıkıl::yıkıl: Gülmekten öldüm
  7. kaanyalova

Alımlı Server +20 de VİP CEKİLİŞİ

Nasıl server bu konu özensiz server portlu (server alıyorsan ucuz diye portlu alma az ram olsun default port olsun)(adam port girmek zorunda kalmasın) ip saf ip domain alacak paran yoksa .tk (ücretsiz) alsaydın biraz özen gösterseydin şimdi ister herkese p9999999set ver server max 5 kişi olur 1...
  8. kaanyalova

Hareketli Chest Gif'i Nasıl Olmuş Nasıl Geliştirebilirim ?

1-Sizce çok mu hızlı veya yavaş dönüyor ? Yavaşlat 2-Dönen bir chest'e benzemiş mi ? Evet ama eksiğin var .... biraz daha kare ekleyebilirdin (Şunu da eklemem gerekir tebrikler benim yapmam için bayya (hemde bayyyyyyyyya)bir -sıkıcı- zaman gerekirdi)
  9. kaanyalova

Factions haritası | Arena | Ench | Spawn | Kutu | Orman | Çiftlik |

10 tane resim koymana gerek yoktu 3-4 tane yeterdi ama %100turkish 10 tane resim koymana gerek yoktu 3-4 tane yeterdi ama %100turkish
  10. kaanyalova

Emek bir server varmı ? (Lapissiz Faction)

Zaten senin sunucunmuş :lol::lol::lol::yıkıl::yıkıl::yıkıl:
  11. kaanyalova

\YerliNW-KasaAçılımı-Meslek-Takas/play.yerlinetwork.com/

ip yi bari .tk uzantısına bağlasaydın ya bu ne??!!!
  12. kaanyalova

Emek bir server varmı ? (Lapissiz Faction)

Tesadüfen görmüştüm https://forum.gamer.com.tr/konu/mukace-factions-moblara-doenuesme-lapis-sacmaligi-yok-hammadde-sacmaligi-yok.348633/#post-1980204 Ben de sevdim eve dönünce destek olmayı düşünüyorum
  13. kaanyalova

Yabancı Sunucular Hakkında.

Yabancı serverleden sen hiç sadece factions olup +1000 olan gördün mü Hepsinde en az 5 tane oyun var öyle default şimdi buna göre mineplax de default kalır oyunların çoğu klasik (mesela skywars normalden hiçbir farkı yok)(tabii ki yeni oyunlar var ama) mesela hypixel oradaki skywars tek kelimeyle...
  14. kaanyalova

General mobile gm5+ Vs Iphone 5S Vs Lg g 3&4

Bütcen ne kadar ona göre:D
  15. kaanyalova

ChestCommands örnek menüsü

Kodlama yı değiştirince kod bozulmaz mı?
  16. kaanyalova

Admin Olmanın Zevki

Acaba mineplax de hypixelde yada cubecraft da admin olup (Hiç değilse sonoyuncu yada gametürk de olabilir) 1 milyar admin zavazigosununu kullanıp tesadüfen normal bir oyuncu gibi olarak girdiğinde hacker görüp banlamak nasıl bir zevktir yorumlarınızı bekliyorum...
  17. kaanyalova

Sitemin Tasarımını Yorumlayın?

İsim çok yaratıcı olmuş tebrikler İnsan minecraft[yok bilmemkaç].tk yapar
  18. kaanyalova

SAMSUNG istemememin nedenlerinden biri. Büyük ihtimalle gm+ alıcam bol bol oyun indirmeyi düşünüyorum:D
  19. kaanyalova

ChestCommands örnek menüsü

ChestCommands pluginini bilenler vardır Yada bilmeyenler:pof: Neyse şimdi konuya dönelim bilmeyenler için yaptığım (aslında benim de kullandığım) menüyü paylaşıcağım Malesef bir sıkıntısı var warp taş diye oluşturduğunuz warpı algılamıyor Siz warp taş yerine warp tas yazarsanız...
  20. kaanyalova

Minecraft Premium Hesap Vs Satma Sitesi hakkında bilgi

Açma bence o saçma sitelerden Suça ortak olma.
  21. kaanyalova

Samsung almayı fazla düşünmüyorum (haberiniz olsun)
  22. kaanyalova

Gereksiz Yazı Gereksiz Yazı Gereksiz Yazı Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum 1000 tl civarı acaba hangisini alıcam diye düşünüyorum sizin de önerilerinizi almak isterim Baktığımız telefonlar: General Mobile Gm 5+ iPhone 5s Lg G4 Lg G3...
  23. kaanyalova

MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

konuda 2 tane skyblock var haberiniz olsun Troll lemye mi çalışıyorsunuz bizi ama önce ben trollerin Zaa