Arama sonuçlarınız

1. P

Can Sıkıcı İnsanları Öldürmek

biz yapabilirmiyiz peki ?
  2. P

Öldürmeden Koyun Rengini Değiştirmek

ya Script ile diyorum script ile
  3. P

Can Sıkıcı İnsanları Öldürmek

S.a Arkadaşlar Bana Bi El Atın Serverde Can Sıkıcı arkadaşları Böyle Havalı Bi Biçimde Öldürmek İstiyorumda Şöyle Bi Planım Var El Atarsanız Tabi Adminler mesela Nether Star a Sağ Tıklayınca Bloklardan Meteora Benzeyen bir şey Olup Adamın Üstüne Gitçek Ve Adamı Öldürcek Bunu yapmak Mümkün mü ?
  4. P

Öldürmeden Koyun Rengini Değiştirmek

Öldürmeden Koyun Rengini Değiştirmek Mümkünmüdür acaba mümkünse script örneği verirmisiniz ?
  5. P

SKRİPT EĞİTİM

Hepinize Teşekkürler
  6. P

Builder Takimi

Hub Spawn & Mgm Bekleme Alanı & MGM lobi
  7. P

Builder Takimi

Sunucumuz İçin Builder Takimi Aranir Minigames Lobi Hub Lobi Yapılacak
  8. P

SKRİPT EĞİTİM

haklısın kardeşim ben en yeninizim biraz dalga geçmek hakkınızon place of a tnt: cancel event spawn 1 red sheep 1 meter above the targeted block wait 1 seconds kill all sheep spawn 1 white sheep 1 meter above the targeted block wait 1 seconds kill all sheep spawn...
  9. P

SKRİPT EĞİTİM

@MegaCrafter @Enderiatus Dalga Geçince Elinize Ne Geçiyor ?? Script Klasörünü kendim mi oluşturcam yoksa öyle bi eklenti mi var ?
  10. P

SKRİPT EĞİTİM

Skript Hangi Programla Yapılır ? Sizden Aldıklarım Hangi Programa Konur ?
  11. P

OITC silah ve kılıç vermiyor !

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Ben HUB server Kurucam Ama OITC plugini Sorun Çıkarıyor. Arenanın Tüm Ayarlarını yaptıgım Halde Oyun Başlayınca İtem Vermiyor Birde bir şey Sorucam Bu Plugine Tabelaya Sag Tiklayinca Bir Bekleme Odasina Gitme Nasıl Yapilir ? Oitc Plugini /oitc help yazinca çıkanlar...
  12. P

Server İsim Önerisi

bunu kullanabilirim sağol ^_^DatNW yapsam iyimidir ?
  13. P

Server İsim Önerisi

Server İsim Önerisi Verirmisini HUB Olucak Minigames falan var Gardrop olcak Öyle işte :D
  14. P

Minigames Lobisi Xp Barı Kronometre

Beyler Minigames Lobisini Nasıl Yapmalıyım XP barından geri sayım pluginin Adı Ne ?
  15. P

Envanterden Esya Oynatmama Plugini !

Merhaba Arkadaşlar Forumda Yeniyim Direk Soruma Geçeyim Ben Hub Server Kuruyorum Gardrop yaptım HAT yaptım insanlar o Hati Nasıl Çıkaramaz Ve Envanterde Bişeyin Yerini Değiştiremez Şimdiden Teşekkürler...