Arama sonuçlarınız

1. legionTR

legiontr.nitrado.net//sanal market //timber mod//alpachest

✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇---Sunucu Bilgileri---✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇ IP Adresi: legiontr.nitrado.net SERVER VERİYON: 1.7.x 1.8.x skype: legiontr.minecraft facebook:www.facebook.com/legiontr ✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇ ✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇✇ ✇Timber Mod ✇En İyiler Tablosu ✇İlgili...
  2. legionTR

legiontr.nitrado.net sende gel beraber savasalım beraber olelım beraber gelişelim

Ss alabilirmiyim zcarbon Skype Legiontr.minecraft Burdan bana ulaşabilirsinServer aksam saat 7 de bakıma alınacak bilginize Bitiş 7;30 da iyi oyunlardilerizgüncell^''''
  3. legionTR

[legiontr.nitrado.net//Takas sistemi//Sanal market//Alpachest//dijital saat//sizlerle online

Güncell + ++GüncelllServer aksam saat 7 de bakıma alınacak bilginize Bitiş 7;30 da iyi oyunlardileriz1
  4. legionTR

Legiontr.nitrado.net - 1.7.2 - İpeksi İle Spawner

Güncel++++Güncel ++Günncel+++
  5. legionTR

legiontr.nitrado.net sende gel beraber savasalım beraber olelım beraber gelişelim

kendini yuklemıssın vide o olarak adın comarmı ! servere gel
  6. legionTR

SEİNİN GİBİ OYUNCULARIMIZ OLDUKTAN SONRA DEVAMI GELIR SERVERINGÜNCEL +++++Güncell+++guncel++++
  7. legionTR

alım coktan bitti !Güncel +++Güncel +++
  8. legionTR

MURAT SENIN YAPAMADIKLARINI YAPTIM SERVER DE :) BUNU BİLMENI İSTERİM SENIN SERVER KÖTÜLEMEYE BASLADI GÜNCELLEMEN LAZIM SENİN DEDİGİN GİBİ OLMADI MİNECRAFT PULUGİN İNDİR DİYE YAZMADİK HEPSINI AYRINTISI AYRINTISINA BAKTIK CABALADIK EMEK VERDIK KONUNU BİZ PAYLASMADIK VE OYUNCULARIMIZ ÖZENTİ...
  9. legionTR

Güncel ++++
  10. legionTR

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Bak güney şunu soylüyüm sana ne roffleyım nede ıahmetım ben jura ıahmet serverden saolsun kovdurdu Anlayacagın guney ben jura yım belki zorlarsan cıkartırsın biyerden benı
  11. legionTR

ulan IAHMETBEY GÖZÜNDOY SUN KARDEŞİM DÜN YANLIŞLIKLA YEDİGİN ENCLİ ELMAYI VERMEDİMMİ IAHMETBEY BU ARADA GÖZÜN AYDIN SAYENIZDE BAN YEDIM [MODERATORLUKTE] ELDEN GİTTİ YANLIŞ KİŞİYİ TANIMISIM BEN ONA YANIYORUM
  12. legionTR

Güncell +++Güncell +++güncel +++
  13. legionTR

// AiryCraft // Sanal Market // Açık Artırma // Köylü Takas // İpeksi Kazma İle Spawner Alma

yedıremedı factıonu survıvale cevırdı yakında kapatır sw yı lonardo41
  14. legionTR

beyler server mükemmel gelin sontavsiyem
  15. legionTR

// AiryCraft // Sanal Market // Açık Artırma // Köylü Takas // İpeksi Kazma İle Spawner Alma

Blueligt arkadasımız sana ne dedigini anlamamıssın leonardo demek istedigi internetten hzr pulugin dosyası indirmissin diyor blueligt pulugini bende yaptım demedi fazla soze gerek yok artık yorumuna cevap yazmıcam blueligt dedigi gibi gerilere prim veriyoz formunda
  16. legionTR

Her turlu edebilirsin kocum skıntı yokYakında takas sistemide sizinle
  17. legionTR

Tabi ben yaptım yoksa nıye konusuyum yorumda
  18. legionTR

Haklıın bu forumda olan maplar degişti tekrardan puan vermen lazı
  19. legionTR

Leonardo sewerın tutulmicak ahpap boşa acmıssın emek deme serverine alıntı maplarla sw acmayı ne kadas seviyosunuz
  20. legionTR

Bak kardes amacın ne bilmiyorum ama serverımın formunda tanıtım yapamassı n bu arada rapor edıldı n 7 yetkılı var gozunde problem oldugu gayet kesın gladyatorvipleri yonetıcı sanıyorsunServerde artık 1.7.x 1.8.x her turlu grebılırsınız