Arama sonuçlarınız

1. Hassssan

KONU KAPATILSIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAPATIN KAPATILSIN KONU LÜTFEN .!!!
  2. Hassssan

Doğru Düzgün yetkili istiyorsan içeri bak ... :)

Merhaba ben Rasim Tütüncü 16 Yaşındayım ve İzmirde yaşıyorum.birçok sunucu açmışlığım var ama elimde belli bir miktar olmadığından açamıyorum. Bende artık sunucularda yetkili olmak için başvurdum ne gibi şeylermi yapabiliyorum Builder Rehber Moderatör Sunucuyla ilgili Admin Bunları...
  3. Hassssan

MİNECRAFT FiLM KANALLARINI DUYUN .!! #YETERMACHİNİMA

#YETERMACHİNİMA
  4. Hassssan

Adam akıllı +16 Buildermi arıyorsunuz tam Yerine geldiniz - İçeri Bak.

Merhabalar sunucusuna builder alıcaklar beni ekleyebilirler. Adım Rasim Soyadım Tütüncü 16 Yaşındayım OlymposBT ekibindeydim ama artık BuildTeam'ımız kapandı bende bu yüzden zaman geçirebileceğim sunucu arıyorum,oyuncularla ilgim nasılmı bence çok iyi onlara hiçbir zaman kötü davranmam adam...
  5. Hassssan

YETİMHANE MAPINI OYNADIK - STARMOVİE

LİKE VE YORUM ATMAYI UNUTMAYIN
  6. Hassssan

AnılAga Efsanesi [AnılAga Özel] Minecraft Filmi

AnılAga için yapmış olduğumuz filmi sizde izlermisiniz like ve yorum atmay unutmayın ..
  7. Hassssan

TTO bile yorum yaptı siz nerde kaldınız :) Null'un Sessizliği (Turkçe Takıntılı Oyuncu Özel) FRAGMAN

Like yorum atmayı ve abone olmayı unutmayın teşekkürler iyiki varsınız :) <3
  8. Hassssan

[TR] ************* Şarkı Klibi • A Minecraft Original Music Video - StarMovie - Türkiye (1K Özel

1 K olma Şerefine Buğra Kazancı abimize böyle bir video yaptık iyi seyirler..
  9. Hassssan

Efsaneler Gerçekleşiyor #1 [Minecraft Efsaneleri Ozel] Türkçe Minecraft Filmi

Herkeze merhabalar arkadaşlar biz "StarMovie - Türkiye" ekibi olarak "Minecraft Efsaneleri" isimli kanala bir film çektik isterseniz birazda siz göz atın.
  10. Hassssan

"StarMovie" Adlı Kanalımıza Başlamış Bulunmaktayız

Evet arkadaşlar yeni bir kanal açtık çoğunlukla minecraft filmleri üzerine bir kanal sizleri minecraft filmlerini sevdirmeye çalışacağız Star Movie - Türkiye Kanal Tanıtımı Bize destek çıkmayı unutmayın teşekkürler
  11. Hassssan

Baba Ve Oğul (Minecraft Dizisi) 1. Bölüm - Rasan Studios

Evet arkadaşlar Rasan Studios kanalında çektiğimiz Filmin 1. Bölümünü çektik izlemek için Ulaşmak İçin Skype rasimrs3535 ozkanyilmaz123123
  12. Hassssan

DERINLERDEKİ YARATIK (Minecraft Gerilim Filmi) - Ve BEKLENEN AN!!!!!!!

Evet Arkadaşlar Filmimiz Sonunda Geldi Buyruz İzleyin Tum ekibe Teşekkürler.. Kasker09 Productions'a da ayrı bi Teşekkürlerimi İletiyiorum Teşekkür ederim..
  13. Hassssan

DERINLERDEKİ YARATIK (FRAGMAN!!) - Evet Yeni bir film Başlıyor Fragmanımız

EVET ARKADAŞLAR YEP YENI BİR FİLMİN FRAGMANIYLA KARŞINIZDAYIZ.. FİLMİN FULL BÖLÜMÜNÜ BULUCAKSINIZ BURDA TETİKTE KALIN SAKIN KAÇIRMAYIN.. FRAGMAN: EVET ARKADASLAR FILME OYUNCULAR VAR AMA EK OLARAK OYNAMAK ISTERSENIZ BUYRUN SKYPE: rasimrs3535 TEŞEKKÜR EDERİM..
  14. Hassssan

[Rasan Studios - Türkiye] BABA ve Oğul Filmi (2. Bölüm için Oyuncu Aranıyor Senaryo Hazır)

Merhabalar Arkadaşlar Kanalımda Çekilen filmde Baba ve Oğul Filminde 1. Bölümü çektik ve 2. bölümü çekmek için oyuncular arıyoruz daha değişik bir searyo üzerinde Filmin 1. Bölümü: --------------------------------------------******************------------------------------------- 2. Bölümüne...
  15. Hassssan

Moderatör,Admin,Builder,vb. -Hadi Yine Ballısınız Çünkü Kendime Güveniyorum-

Evet arkadaşlar kendime Moderatör admin Builder veya birçok yetki üzerine deneyimim var. Size Kendimi Tanıtayım Adım: Rasim Soyadım: Tütüncü Yaşım: 16 Komut Bilgim: 9/10 Mimar Yeteneğim: 10/10 Admin Yeteneğim: 9/10 Moderatör Yeteneğim: 9/10 Kurucu Yeteneğim: 7/10...
  16. Hassssan

Preme skin yapacak kişi arıyorum skype: rasimtutuncu3535

Skinim vardır ama daha güzel bir şey istiyorum skin yaparsanız sevinrim. Skype: rasimtutuncu3535
  17. Hassssan

Herobrine Bölüm 1 (Minecraft Dizisi)

Evet arkadaşlar Senaryo yapımında çok zorlandık ama çekim meselesi falan derken 1 haftada bitti. :D Link: Link: Link:
  18. Hassssan

Deneyimli Bir Builder Arıyanlara Müjdem Olsun..

Merhaba arkadaşlar öncelik kendimi tanıtayım adım rasim 16 yaşındayım minecraft build yapmayı çok seviyorum ve gittiğim çoğu serveride buildlerimle donatıyorum Bayadır bir zaman buildlik yapmıyorum canım sıkıldı artık bir serverde tekrar builderlık yeteneklerimi konuşturmak istiyorum bana şans...
  19. Hassssan

Merhaba Arkadaşlar Builder Arayanlar Müjdem Olsun

Merhaba arkadaşlar öncelik kendimi tanıtayım adım rasim 16 yaşındayım minecraft build yapmayı çok seviyorum ve gittiğim çoğu serveride buildlerimle donatıyorum Bayadır bir zaman buildlik yapmıyorum canım sıkıldı artık bir serverde tekrar builderlık yeteneklerimi konuşturmak istiyorum bana şans...
  20. Hassssan

Serverine Builder Arıyan skype:rasimtutuncu3535 Yaş 16 admin rehber vb. Olurum..İçeri Gel

Adım Rasim Tütüncü Yaş 16 skype:rasimtutuncu3535 2 Kere Kuruculuk 4 Kere Adminlik 5 Kere Rehberlik 9 Kerede Builderlik Yaptım Serverine Adam AKıllı Arkadaş Dost Yada bi Çalışan almak istiyorsa ben Varım Kadrolu olursa Serverde Kadoryada Girerim Skype:rasimtutuncu3535
  21. Hassssan

Serverinize Adam Akıllı yaş +16 Yetkili Arıyorsanız İçeri Bakarmısınız..

Adım: Rasim Tütüncü Yaş: 16 2 Kere Kuruculuk 4 Kere Adminlik 5 Kere Rehberlik 7 Kerede Builderlik Yaptım. Serverine Yetkili Arıyorsanız Skypemi Ekleryin Skype: rasimtutuncu3535
  22. Hassssan

Serverine Yetkili arıyan Baksın ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adım Rasim Tütüncü Yaşım 16 Saygılıyımdır.. Güvenilirimdir kesinlikle hırsızlık yapmam.. skype: rasimtutuncu3535 Yaptıklarım tecrübelerim: 2 kere Kuruculuk 4 Kere Adminlik 5 Kere Rehberlik 7 Kere Builderlik Yaptım Serverine yetkili arıyan bana ulaşabilir..
  23. Hassssan

Çok İyi Yetkili Olurum Detaylar İçeride..

Adım Rasim Tütüncü Yaşım 16 Saygılıyımdır.. Güvenilirimdir kesinlikle hırsızlık yapmam.. skype: serserigenc3535 Yaptıklarım tecrübelerim: 2 kere Kuruculuk 4 Kere Adminlik 5 Kere Rehberlik 7 Kere Builderlik Yaptım Serverine yetkili arıyan bana ulaşabilir.. Skypem: serserigenc3535
  24. Hassssan

Çok İyi Yetkili Olurum Detaylar İçeride..

Adım Rasim Tütüncü Yaşım 16 Saygılıyımdır.. Güvenilirimdir kesinlikle hırsızlık yapmam.. skype: serserigenc3535 Yaptıklarım tecrübelerim: 2 kere Kuruculuk 4 Kere Adminlik 5 Kere Rehberlik 7 Kere Builderlik Yaptım Serverine yetkili arıyan bana ulaşabilir.. Skypem: serserigenc3535
  25. Hassssan

Admin - Builder - Rehber Arıyosan İçeri Bak Detaylar İçeride..

Adım Rasim Tütüncü skype: serserigenc3535 yaş 16 Tecrübelerim Admin: 4 Kere Yaptım Kuruculuk: 2 Kere Yaptım Rehber: 5 Kere Yaptım Builder: 7 Kere Yaptım. Bunlara Uyarak bana güvenecek birisi serverine beni davet etsin . Oyuncularla iyi geçinirim..