Arama sonuçlarınız

1. T

Serverime Ortak Arıyorum !

Ad :Tuan Soyad : Daghan Yaş :16 Skype :bytuan_67 Hiç Server Kurdun mu ? : coook Para Yatırabilirmisin (Yatırırsan Ne Kadar ) : 10,15 Plugin Paketi Yapabilirmisin ? : Uzmaniyim
  2. T

Sontürk Survival Yetkili Alim

Oyun Saatiniz: sabah 5-7 Aksam 5-11 arasi İstediginiz Yetki: PLuginer Tecrübeniz Daha once Cok Fazla Server Yaptim Alicaginiz Yetki Konusunda Bilgileriniz: Pluginerlik Konusunda bilgilerim su zamana kadar yapamadigim plugin yok Oyuncularla İletişim:Adaletli Skype:bytuan_67 Yaş:16
  3. T

Devasa Pluginer Arayanlar Iceri

Lan Madem 13 Yaşındayim Senin Internetine Nasil Vuriyim Bosuna Kötüleme Ben Ztn Buildim Iyı Demedim Hem Siz Bana Seni Aramıza Alamayiz Demediniz Resmen Benle Dalga Gectiniz.Ve anneme küfrettiniz daha ne yapmami bekliyodun
  4. T

StronGunion Ekibe Alımlar Başlamıştır;Profesyonel Danışman - Pluginer - Builder Aranıyor!

Pluginer Ad:Tuan Soyad: Daghan (+15)Yaş:16 *Skype:bytuan_67 *Her Türlü Plugin Yapabilirmisin:Evet *Her Türlü Plugin Editleyebilirmisin:Evet *Pluginler İle Deneyimin Nedir:Her Türlü Plugini Ayarlarim Bana Sikinti Yapmaz Kaç Senedir Minecraft Oynuyorsun:3 *Hangi Sunucularda Çalıştın: Bircok...
  5. T

Devasa Pluginer Arayanlar Iceri

Adim Tuan Usta Pluginerim Daha Once 6 Skyblock 4 Faction 2 Hub 6 Survival 4 Minigames 3 Pvp Sunucusu Yaptim. Wglerim Saglam Her Türlü Plugini Türkçeleştirebilir Her Türlü Plugini Editleyebilirim Scriptim Cok Iyı.Beni Serverinize Pluginer Olarak Almak Isterseniz Skypem:bytuan_67
  6. T

1 Adet Reklamci alimi!

Admin Olmak Istıyorum Daha Onceden Kalan Cok Fazla Tecrübem Var Pluginlerimde cok saglam
  7. T

Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

Pluginer Alımı: Plugin Kodlayabilirmisin:Evet Plugin Türkçeleştirebilirmisin: 10/10 İstediğim Plugini Editleyebilirmisin:Evet Yaş:16 Skype:bytuan_67 Not:Daha Once 2 Hub 6 Faction 12 Skyblock 4 Survival 6 Minigames Sunucusu Yaptim
  8. T

1.7.x PvP [goldenpvp.nitrado.net]

Herkese merhaba arkadaşlar , Eskiden Skyblock olan sunucu'muzu Pvp olarak değiştirdik ve Yepyeni Kadromuzla sunucu'muzu sizlerin hizmetine sunuyoruz. GoldenPvP.nitrado.net...
  9. T

1.7.2 HadesCraft Skyblock Sizlerle

Serverimizde Lag Orani çok Azdir Hatta hiç denebilir Görüntülü /is komutlari vardir Para Kasma Sistemleri vardir Sadece Skyblocktur. Warplar:Vipbilgi,bilgi,arena,market,mobarena Tarla Korumasi Etkin Kapanma Riski Yok 1 Yıllık Skylord sistemi vardir Viplikler 15 tldir. Adanda Ölünce İtemlerin...