Arama sonuçlarınız

1. I

|-|ReaLSTaR.Nitrado.Net|-| Açılış:08.07.2017 {VIP Başlatan Tek EDİTSİZ Faction Server}

ReaLSTaR MC ReaLWesT.Craft • Server 8 GB RAM • Server Slotu 50 Kişiliktir. • Herkes Servere VIP Olarak Başlar. • Oyun Oynama Süresiyle VIP Yükseltilir: GoldVIP + 12 Saat Oynama Süresi = MegaVIP MegaVIP + 2 Gün Oynama Süresi = UltraVIP UltraVIP + 4 Gün Oynama Süresi = ReaLVIP ReaLVIP + 8...
  2. I

KONU KAPATILABİLİR Mİ ACEBA?

KONU KAPATILSIN
  3. I

[ÇÖZÜLDÜ] Victim'a Verilen Hasar Kaydedilebilir Mi?

Öncelikle Herkese Merhaba. Araştırdım Ama Bulamadım, Belkide Böyle bir şey Olduğundan Bulamamışımdır :) Şunu Merak Ediyorum Sadece; Victim'a Verilen Damage Hasarı Bi Değişkene Kaydedilebilir Mi? Değişkenden Kastım Mesela Oyuncu Victim'a 5 Hasar Verdiyse: add 5 to {ToplamHasar::%attacker%}...
  4. I

[ÇÖZÜLDÜ] Kodlamadaki Sorunu Anlayamadım

Öncelikle Herkese Merhaba. Çok Kısa Bir Kod Yazdım Fakat Kod Test Serverimde Hatasız Çalışıyor Lakin Asıl Serverime Yükleyince Hata Veriyor. Sebebini Anlayamadım. Skript Versiyonları Aynı, iConomy Plugini Yok 2 Serverdede, Başka Bi Skript Eklentisi (SkQuery, WildSkript,vs.) Yok. Bi Serverde...
  5. I

Koddaki Hata Ne Bilen Var Mı?

on damage: attacker is the owner of the region cancel event Arkadaşlar Kod Bu. Siteside https://www.skunity.com/search?search=region . Kendime Göre Orjinalini Değiştirdim Ama Hangi Skript Eklentisinin Gerekli Olduğunu Anlayamadım. Yardımcı Olacak Varsa Şimdiden Teşekkürler. HATA
  6. I

//SKYBLOCK\\ + //ORTA\\ + //YILDIZ PUANI\\ + //ÖZEL KUTULAR\\ + //IP İÇERDE\\ =>

Sunucu Türü: SkyBlock Zorluk Derecesi: ORTA Sunucu Versiyonu: 1.7.X - 1.8.X Sunucu Adresi: 5.62.127.34:10800 5.62.127.34:10800 ReaL.STaR15 • Server 8 GB RAM • Server Slotu 50+5 Kişiliktir. • Serverimizde Rehberler İlgilidir. • 1 Yılı Aşkın Bi Süreyle Hizmet Vermekteyiz. ➠ Kurallar >...
  7. I

[SPİGOT] Ani Kapanma ; Acil YARDIM

Öncelikle Herkeze Selam Olsun. Sorunum Şu; Serverim BungeeCord Olmasının Yanında Balon Bugu Kapatılmış Spigot, Yani Nitradonun Özel CraftBukkit'ini Kullanıyorum. Serverimde 16GB RAM , 30 Plugin ve 3 Map Var. Kullandığım Pluginlerin Çoğu Zaten Factionda Kullanılması Gerekilen Pluginler. Neyse...
  8. I

TPS Sorunu ==>> TPS DÜŞÜK (Timing Per Seconds)

Öncelikle Selam Bütün Herkeze. Benim Nitradodan Almış Olduğum 17.2 - 1.7.5 Bukkit 16 GB RAM'lı Bir Sunucum Var Fakat Oyuncu Sayısı Çoğaldıkça TPS Düşmeye Başlıyor ve TPS 5'e Kadar İnebiliyor. Bunun Nedenini hiçbir Şekilde Bulamadım. Pluginler Hatasız Hepsi Düzgün Çalışıyor + 3 Map Var...
  9. I

[İSTEK] Komut Yazmaya Para İsticek

Merhaba Arkadaşlar. Mesela Oyuncu "/Duyuru Klan Arıyorum." Yazınca Parasından 5.000K Eksilecek Ve "execute console command "bc &e%player% &b&lKlan Arıyor&a." Diye Duyuru Atıcak. Parası Olmaz İse Yeterli Paran Yok Diycek. Yapabilen Var Mı? command /reklamver <text>: trigger: if...
  10. I

[YARDIM] Bu Koda İsim Ekleme

Başlıkta Biraz Yanlış Anlattım Galiba, Fakat Burda Uzun Uzun Yazayım. Ben Alttaki Kodları Yazdım Fakat Bu Herkezi Bekletiyor. Benim İstediğim Ya Mesela "chat.chat" Yetkisi Olanı Yada "Chat" Adlı Kişiyi Bekletmemesidir. Kodum Bu Yardımcı Olabilecek Varsa Şimdiden Teşekkürler: on command: set...
  11. I

[İstek] Oyuncunun Altındaki Blok

Öncelikle Bu Yazıyı Okuyan Herkeze "SéLamın ALéyküm". Bu Konuya Biraz Kafa Yordum, Fakat Bi Türlü Yapamadım. Yardımcı Olabilecek Varsa Şimdiden Teşekkürler. Bu Kodu Kodladım: on command "Knockback": cancel event push player upwards at speed 1.0 send "&f&lSana &e&lNoKnockBack...
  12. I

[Yardım] Bu Koda Permission Ekleme

on command: command sender is player command is not "deneme": cancel event message "Bu Komut Yasak" Kod Bu Arkadaşlar. Buna Permission Eklenicek Ve O Permin Ekli Olduğu Grup Bütün Komutları Kullanabilecek. Yardım Edecek Varsa Şimdiden Teşekkürler.
  13. I

[YARDIM] Bu İteme İsim Ekleme

on death of player: victim is player drop golden apple at block 1 above block in front of victim Bu Düşen Elmanın İsmini Nasıl Ayarlayabiliriz? Araştırdım Fakat Bulamadım. Yapabilen Var Mı?
  14. I

[YARDIM] Bu Koddaki Hata Ne?

on damage of a zombie: event-entity's name is "Deneme Zombisi" attacker is a player if health of event-entity is less than 10: {vuranlarlistesi::*} does not contain attacker add attacker to {vuranlarlistesi::*} on death of zombie: event-entity's name is "Deneme...
  15. I

ReaLSTaR Texture Pack v1.1 |ReaLSTaR FaRKı | TAM ARADIĞINIZ | * RESİMLİ * [1.7.X]

Öncelikle Herkeze Merhaba... Daha Önce Paylaşdığım ReaLSTaR TexturePack'ını Güncelleyip Dâha İyi Hâle Getirdim. Fakat Siz Değerlendireceksiniz... Zaten Bi Önce Paylaştığım TexturePackı IsmetRG'den Editleyerek Yaptım, Eski Konumda Söyledim. Buda Eski Packımla Diğer TexturePackların Editlenmiş...
  16. I

[Yardım] Sadece World Dünyasında

on break of obsidian: chance of 3%: set event-block to diamond ore execute console command "give %player% 339 1" send "&81 Adet Kağıt Kazandınız" to player cancel event chance of 97%: cancel event Bu Kod Sadece World Dünyasında Kırınca Olucak...
  17. I

[İSTEK] Kendine Ok Atamama

SéLamın ALéyküm... Herkeze Merhaba. Öncelikle Yardım Eden, Etmeyen Herkeze Teşekkürler.. Şimdi Sizde Bilirsiniz Bi Bug Yapıp Oyuncular Uçabiliyorlar, PvP Açık Alanda. Kendine Ok Atıp Fly İle Uçuyorlar(Hack). Bir Kişinin Kendine Ok Atması Engellenebilir Mi? Eğer Bu...
  18. I

[İSTEK] Bir Komuta CoolDown Ekleme

Başlıktada Belirttiğim Gibi Ben Bir Komuta CoolDown Eklemek İstiyorum.. /F Tag Yazıldığında Tekrar Yazması İçin 10 Dk Beklemesinin Gerekmesini İstiyorum Bu Komutu Yazınca 10 DK Beklemeden Yazamasın İstiyorum... Yapabilicek Olan Varmı? İyi Forumlar.....
  19. I

ReaLSTaR Texture Pack |ReaLSTaR FaRKLı| TAM ARADIĞINIZ BU| PİŞMAN OLMAZSIN. +3000 Bin İndirme 1.7.X

ReaLSTaR Texture Packını Sizlerle Paylaşıcam BuGün. Amacım Size İyi Bir Texture Pack Sunmak. İnşallah Amacıma Ulaşabilirim... RESİMLER: Resimler Bu Kadar. Kusura Bakmayın Biraz Az Ama Kullanırsanız Diğer Göremediğiniz Eşyaları Ve Blokları Görebilirsinz. Bu Texture Packa İsmetRG'den...
  20. I

[ÇÖZÜLDÜ] Yazılan Komutları Log Olarak Kaydetme

Oyuncuların Her Ne Komut Yazarsa Yazsın Onları Bir log.txt Dosyasına Kaydetmek İstiyorum. Mesela imFoRTe Kişisi /tpa Deneme Komutunu Girmiş. Bu Loga imForte:/tpa Deneme Gibisinden Kayıt Olucak. Bu Skript İle Mümkün Mü Veya Yapabilen Var Mı?
  21. I

Konu Çözüldü Kapatılabilir...

Konu Çözüldü Kapatılabilir...
  22. I

[İSTEK] Süre Ekleyebilirmisiniz?

on damage: attacker is a player send "&dVurduğun &3Canlının &e%victim's health%&b&l/&a&c%victim's max health% &6Canı Kaldı&4." to attacker Her vuruşunda chata yazması deilde her 3 saniyede 1 veya her 3 vuruşunda 1 kere yazmalı yapabilirmisiniz?
  23. I

ReaLSTaR.Nitrado.Net DENEYİMLİ-ADALETLİ-ÇOK ONLİNE-İLGİLİ REHBER ALINACAK +15

Öncelikle Serverim 1 Aydır Online. hiçbir Açık veya Bug Yoktur. KAPATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM. ReaLSTaR.Nitrado.Net SERVERİMDE BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ 1 TANE REHBER ARIYORUM KATILMAK İSTEYENLER ALTTAKİ YAZILARI DOLDURUP YORUM YAPINIZ: İsmim: Yaşım: Deneyimim: Hafta İçi Online Saatim: Hafta Sonu...
  24. I

[İSTEK] ALFABEDEKİ HARFLER DIŞINDAKİ HARFLERİ CHATTA YAZDIRMAMA

Alfabemizdeki Harfler Haricinde, Özel Karakter Kullanılmasını Engellemek İstiyorum. Ör: Şekilli Yazıları Engelliycek(AntiCrash Deil).. Yapabilen Var Mı?
  25. I

ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

Lütfen Bütün Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız. Saygı Duyacağımızdan Emin Olunuz. ReaLSTaR.Nitrado.Net İletişim Skype: ReaLWesT.Craft • Server 8 GB RAM[LAG %1]. • Server Slotu 70 Kişiliktir. • Eğlenmeniz İçin Spleef/Bowling/Basketbol/Labirentler Vardır. • Serverimizde Lapis...