Arama sonuçlarınız

1. U

[SK] [YARDIM] Chestleri looplayıp item koyma

Herkeze merhabalar basliktada belirttiğim gibi chestleri nasıl loop larım ve içine %40 ihtimalle falan item koyabilirim Bunu komutla yapmak istiyorum tam olarak kendim yaptığım (Yada yapamadığım) command /chestleriayarla: trigger: loop all chest: chance of 100%...
  2. U

Skript | bir konuda acil yardim

öncelikle merhaba arkadaşlar ben açacağım server için gerekli bir skript yazdım skriptim ; On World Init: if the world's name prelobby2 give compass to player On World Init: if the world's name prelobby give book to player verdigi hata; sizce hatam ne yardımcı...
  3. U

[İstek]Skriptle Yapılırmı merak ettim

Merhaba arkadaşlar benim aklımda bi fikir var ama yapmayı bilmiyorum.Aslında yapılırmı onuda bilmiyorum .Sorum şu. Şimdi dünyadaki ağaçları kırınca odun gelcek (Yapraklar dahil) 10 dk sonra kırılan bloklar geri gelicek.Yapabilene şimdiden teşekkurler RP serverimde kullanıcam!
  4. U

Group Manager Hatasi yardim

Merhaba arkadaşlar! Group managerde bi hata aldım ama duzeltemedim group manager KODLAR KALDIRILDI Yardimci olcak arkadaslara şimdiden tesekkurler
  5. U

byNovem in Buyulerinin benzerleri |En azindan Bir kaçi|Skript ile|

Herkeze merhabalar Bu gun sizlere kendi yapmış olduğum skripti göstereceğim.Ben bu skriptimde (İlk skriptim denebilir) değişik buyu gibi şeyler ekledim.Not.Skript ve Skquery gerektirir. resimler: Dusuncelerinizi bekliyorum! 3 kişilik ekiple yapış olduğumuz parkur mapina bakmak için tıkla...
  6. U

SuperParkur |Zorlanmak Guzeldir | Hergun yenileniyor|

Herkeze merhabalar! Bu gun sizlere 3 lu bir ekiple yapmış olduğumuz parkur haritasını tanıtacağım. Oncelikle resimler yer kaplamasın diye gif yaptım. Dosya linki yok çünkü kendi sitesine ekledim ve hergun guncelleniyor. Link:http://www.superparkur.zz.mu/ Virustotal site için...
  7. U

Skript sorusu

Ben servetine ultimate survival games pluginini eklesem a win survivalgames diye bi event eklenirmi
  8. U

Minigameslerden para kazanma yardim

Merhabalar.başlıkta da okuduğunuz gibi bi durum var.mesela skywars i veya ultimate survival games i kazandığında para kazanacak.bunu nasıl ayarların.
  9. U

MagmaSlime.nitrado.net ama şimdilik ip magmaslime.zapto.org 10 kilşide vip çekilişi!

magmaslime.nitrado.net şimdilik magmaslime.zapto.org (bazilari giremiyor skype:ali.turgut58) 16 gb ram 32 kişilik slot 7/24 açık 1.7.* Spawn arsalar arena bil ve vip bilgi Bilgi ve Vipbilgi Event Enchant Orman hammadde tamlistenin 1 . bölümü gerisi heyecan...
  10. U

ADMİN ARANIR ama Buildide iyi olcak skypeli

ADMİN ARANIR ama Buildide iyi olcak skypeli Acill skype Ali.turgut58
  11. U

spigot 1.8 yardim

arkadaşlar serveri açtim ama blok kıramıyorum ve gamemode 1 olamiyorum yardim edermisiniz?