Arama sonuçlarınız

1. animepolice

arkadaşlar şöyle bi plugin veya skript arıyorum

kendi iksirimi kendim ayarlıcam mesela jump boost 100 yaptım 100 blok zıplcak mesala yani kendim ayarlayabilceğim iksir plugini veya skripti varmı ? sykypeden atabilirsiniz : yomaphi21 skype
  2. animepolice

ilk yapisim arkadaslar nasil olmus :D ?

bakın paint netten yaptım ilk yapışım begenip isteyenler için aşşağıda skypem yomaphi21 VE haftasonları meşgulum pazartesi cevap verebilirim :)
  3. animepolice

arkadaşlar skript nedir nası kurulur bana biri ögretebilirmi ?

başlıkta belirttigim gibi :) skypem yomaphi21
  4. animepolice

niye diamond setle iron setle başlatıyolar ?

söledigim gibi faction server taş eşyalarla başlatmalı gidiyo p4 setle başlatıyo sonra eğlencesi kalmıyo server açacaksanız kit taş eşyalar olsun derim ve taş eşyalarla başlatan server varsa skype:yomaphi21 ekleyin
  5. animepolice

Benimle unturned atıcak yaş farketmez

skype techhd1000 benden pro olsun yeter ... ._.
  6. animepolice

Üsttekinin Adını esti dili okuyun esti dili öğretimi aşşağıda

mesela örnek kelime ör:evet evetin başındaki e yi sona atalım vete bide sonuna esti ekleyelim veteesti bunun gibi üstekinin nickini yazın üstümde kimse yok başlayın :D
  7. animepolice

GGSurvival Portlu |178.233.58.18|PVE

Selam Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Eskiden Faction tarzı şeyler yoktu sırf Survival vardı . Biz Biraz nostaljiye dayanalım dedik ve GGsurvivali açtık Serverimiz portludur tabikide 7/24 açık değil ama mümkün olduğunca açık tutucaz Server Pve Ve şu an Açık Resimlere geçelim
  8. animepolice

Host'u olupda para hariç bir şey karşılığında Server Vericek ?

başlıktata belirttigim bibi Host'u olupda para hariç bir şey karşılığında Server Vericek ? banner olabilir intro yapamıyorum malesef sorun lu yani böyle youtbe kanal prof fotosu vb