Arama sonuçlarınız

1. serif0

mc.minealive.com | Hileler Tamamen Engelli | Gelişmiş Jackpot | Korsan | Banka | Kesintisiz zevk, minimum ping ve daha fazlası!

2. serif0

Timings Report Yardım

Selamlar, rica etsem timings raporum hakkında yardım eder misiniz sunucudaki online sayısı 20 30 arası olunca tps 13 ile 15 arası dalgalanıyor. Yardımlarınız için şimdiden minnettarım. https://timings.aikar.co/?id=da92b6e6b7f34ba99b10e00b2d3b125e
  3. serif0

mc.MineAlive.com > | EMEK VE OPSKYBLOCK Keyfi | < Hergün KOTH | VIP Hediyemiz | Yeni Rütbe Sistemi | Ada Geliştirme | Kumar

Kopyalanabilir ip adresi: mc.minealive.com Tıkla Discord Sunucumuza Gir
  4. serif0

ZoneNetwork - MMORPG Projesi için Builder Alımı !

Merhaba arkadaşlar, aranızda eminim ki build konusunda oldukça yetenekli arkadaşlarımız vardır, bizde ekip olarak mmorpg sunucu acmaya karar verdik sunucumuzda builder alımı yapılacak. Öncellikle sunucumzuda calısmak için ciddi manada güzel bir builder olmanız şarttır en kötüsünden eğerki...
  5. serif0

vds bungeecord kurmama yardım edicek aranıyor

Merhaba arkadaşlar vds makineme bungeecord kurmama yardım edicek bir dost arıyorum, bu konularda cidden bilgili biri olması gerekiyor yani yoldan geçen biri degil yaşım 17 benim yaşıma yakın olursa iyi olur ama sıkıntı yok yani skype adresim serifak123 eklerseniz sevinirim.
  6. serif0

If you wish to use IP forwarding, please enable it in your BungeeCord config as well!" Hatası

https://hastebin.com/mapakohiye.cs Merhabalar bungee configim yukarıda, listening port'u 25666 yaptım +100 ekledim dogrumu bilmiyorum sebebi 25566 yaparsam çakma lobi sunucusu acılmıyor, ve şu an çakma lobi açık 25666 yaptıgım için. Fakat 2 sunucuyada girerken if you wish to use ip forwarding...
  7. serif0

Connection timed out

https://hastebin.com/iqiletujuz.md https://hastebin.com/omarijodeq.md
  8. serif0

Java hatası Internel Exception : io.netty.handler.codec ......

Merhabalar sunucumda bi sorun var oyuncularımı bende dahil olmak üzere sunucudan sebesizce atıyor hata mesajıda bu ,
  9. serif0

Sohbette chat < {Oyuncu] Ali > S.a Şeklinde " < > " nin sebebi nedir

S.a sohbetimde oyuncuların başında ve sonunda < > işaretleri var bunu nasıl kaldırabilirim ?
  10. serif0

> play.ZoneNW.com < OP FACTİON | FACTİON | AGARMC | MURDERER | # www.zonenw.com # 1.8 - 1.11.2

SENDE ARAMIZA DAVETLİSİN ! Play.ZoneNW.com :alay: Açılış Tarihi : 09.12.2016 Sürüm :1.8.X Ram : 23GB 0 LAG ! IP :play.zonenw.com Websitemiz: http://zonenw.com/ / YENİ TASARIMIYLA GÜNCELLENMİŞTİR.! UZUN BİR TANITIMVİDEOSU EKLENMİTİR; Skype Adresimiz; serifak123 /warp boss ile...
  11. serif0

Sunucuma Sponsor ve Builder Aranıyor !

Merhaba arkadaşlar , faction sunucuma sponsor olmayı düşünenler öncellike oyun içinde Sponsor tagı altında size özel yetki verilicek ve sitede reklam verilicek istedigi konu hakkında, çektigimiz videolarda açıklama kısmında sponsorumuzun bilgileri paylaşılıcak vb. skype adresim : serifak123...
  12. serif0

[ARANIYOR] YENİ NESİL 1.8.X Faction Sunucusu için Sponsor

Merhaba arkadaşlar 1 aylık sunucu satın aldım ve kendi cebimden parasını verdim sunucuyu o 1 ay içerisinde bitirdim fakat şimdi 2. ay batihost'a taşınıcam ve para sıkıntısı çekiyorum sponsor olucak arkadaşlara öncellike oyun içinde Permission verilicek ve sitede reklam verilicek istedigi konu...
  13. serif0

[İSTEK] Skript Bükücüler İceri Kodla Enchli İtem ve isimli item verme

Merhaba arkadaşlar sunucumdaki online market için bir skript istiyorum bu skript örnek veriyorum /editkazma %player% yazınca o kişiye bir adet edit kazma vericek ve kazmanın özellikleri verimlilik 10 server 5 kırılmazlık 5 adıda &aEdit Kazma olucak yardımlarınızı bekliyorum.
  14. serif0

[ACİL] Websend plugini hata

Merhaba dostlar, sunucuma websend plugini yükledim fakat bir sıkıntım var, spigot sürümüm 1,8,8 server icerisinde /websend yazınca ; an internal error occurred while attempting to perform this command hatası alıyorum birde konsola şöyle bir şey geliyor; 28.11 18:01:16 [Server] INFO ... 15 more...
  15. serif0

Authme Mysql acil

Merhaba zonecraft.mc.tc sitesinden kayıt olan kullanıcılar sunucuya girmeyi denediginde giremiyor tekrar kayıt olmalarını istiyor, fakat sunucu restart attıgımda kullanıcı açtığı hesaba girebiliyor burdaki sorunum oyuncular kayıt oldugu gibi oyundan girebilsin istiyorum BU ÇOK BÜYÜK BİR SORUN...
  16. serif0

Skinsresoter skin göstermiyor

şu allahın belası plugin skinleri dünya değişince gidiyor ve bidaha düzelmiyor yardım edin
  17. serif0

[yardım] Sunucu acılırken bir kod yazılması lazım otomatik

Merhaba arkadaşlar sunucmdaki CrateReloaded plugini calısıyor fakat, sunucuya bir yetkilinin girip /cr reload yazması lazım bunu skript ile yapmak mümkünmü sunucu acılırken ? Biri bana bunu attı fakat olmuyor yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :) on load: make console command "/cr reload"
  18. serif0

[Yardım] Skinsrestorer # Skin fetch failed hatası #

Merhaba skinsrestorer adlı plugin bu hatayı veriyor en son sürümünü ve birkaç değişik versiyonunu denememe rağmen bir türlü çalışmadı ya bu hata yada çalışmıyor. Spigot sürümü 1.8.8'dir yardımlarınızı bekliyorum bıktım artık hatta çözebilene helal olsun şimdiden iyi günler yardımlarınızı...
  19. serif0

[Yardım] Skinsrestorer # Skin fetch failed hatası #

Merhaba skinsrestorer adlı plugin bu hatayı veriyor en son sürümünü ve birkaç değişik versiyonunu denememe rağmen bir türlü çalışmadı ya bu hata yada çalışmıyor. Spigot sürümü 1.8.8'dir yardımlarınızı bekliyorum bıktım artık hatta çözebilene helal olsun şimdiden iyi günler yardımlarınızı...
  20. serif0

[ACİL YARDIM] UniqieMOTD Görünmüyor

Beyler sunucuyu restartlıyorum, 0/32 gözüküyor uniqiemotd çalışıyor fakat sunucuya 1 kişi bile dahi girse motd gidiyor. gözükmüyor server listesinde sadece 1/32 yazıyor isimsiz şekilde birde server-icon gözüküyor yardım edermisiniz. Sunucuya restart atınca daha kimse girmemişken; Biri...
  21. serif0

ELMASCRAFT [1.8.X] REKLAMCİ VE REHBER ALIMI !

SKYPE ŞARTTIR , SUNUCUYA ALINIRSANIZ skype adresini arkadaş ekleyiniz. " serifak123 " İP ADRESİMİZ ; elmascraft.nitrado.net Rehber; Ad: Soyad: Skype: Yaş+14 Komut Bilgin: Oyuncularla Aran: Kaç Kişi Getirebilceğin: Günlük Online Süren: =============== Reklamci; Ad: Soyad: Skype: Yaş: Komut...
  22. serif0

#SUNUCU KAPALIDIR# ELMASCRAFT.nitrado.net 1.8.X SKYWARS/SKYBLOCK/BOSS/KÖYLÜTAKAS/OTOSAT/REPAİR/

SENDE ARAMIZA DAVETLİSİN ! ELMASCRAFT.NİTRADO.NET :alay: Açılış Tarihi : 03.03.2016 Sürüm :1.8.X Ram : 6GB 0 LAG ! IP :ElmasCraft.Nitrado.NET Skype Adresimiz; serifak123 NOT: Paypal,Mobil ile VIP almak için skype adresimizi ekleyin. KOYLU TAKAS...
  23. serif0

CRAFT MC Faction Serverimiz açılmıştır - REKLAMCI ALIMI VARDIR !

Şu an Serverimiz 3 gb ram 24 slot. Server Faction Olduğu için para kazanmak Gayet kolay ! Öncelikle /jobs join (meslek) yazarak Bir meslek seçin. En iyi meslek "Madenci"'dir. Madenci mesleğini seçerek /warp lapis'ten lapis kazarak satıp para kazanabilirsiniz. Tabii ki başka meslekleri...