Arama sonuçlarınız

1. serif0

mc.minealive.com | Hileler Tamamen Engelli | Gelişmiş Jackpot | Korsan | Banka | Kesintisiz zevk, minimum ping ve daha fazlası!

Sunucumuzda hileler yasaklanmaktadır, bununla birlikte hile koruma sistemimiz makine öğrenmesi mantığı ile çalışıp hileyi açsanız bile maksimum 30 saniye içerisinde yasaklanıp tekrarında ise tespit etme süresi 30 saniyeden yaklaşık 2 saniyeye düşmektedir. Bildiğiniz gibi deneme yanılma...
  2. serif0

mc.minealive.com | Hileler Tamamen Engelli | Gelişmiş Jackpot | Korsan | Banka | Kesintisiz zevk, minimum ping ve daha fazlası!

Konumuz günceldir, kendi kodlamamız sell hand komutu eklenmiştir! Oyun zevkinizi makisumuma çıkarmak için uğraşıyoruz.
  3. serif0

4. serif0

LeaderOS Leader Paket Yarışması!

Selam, OS'un anlamı sitenize bakarak söyleyebilirim ki; LeaderOS diğer tüm scriptlerin yaptığı şeyleri tek bir araya toplayarak bunu sunduğu için ve bir internet istemcisi aracılığıyla çalıştırıldığından dolayı tüm hizmet ve uygulamaları sunmasından dolayı bir internet işletim sistemi anlamı...
  5. serif0

mc.MineAlive.com > | EMEK VE OPSKYBLOCK Keyfi | < Hergün KOTH | VIP Hediyemiz | Yeni Rütbe Sistemi | Ada Geliştirme | Kumar

Sunucu baştan sona güncellendi, Rütbe sistemi, envanter sistemi, kazıkazan eklendi! Ada Komutları türkçeleştirildi [/ada <komut>] KOTH Eklendi ! mc.minealive.com Güncel+. Güncel +. Emek skyblock eklendi.
  6. serif0

Timings Report Yardım

Yollanmıyor istek.
  7. serif0

Timings Report Yardım

Maalesef, react'ı sildim aac yüklüydü antiaura ile değiştirdim. Şimdide lokasyonu almanyaya taşıtıyorum. Hopperlar için nasıl bi çözüm buldunuz acaba? Adadaki hopper sınırınız kaç ek olarak sunucunuzda react yüklümü? 1527361135 Ha birde unutmadan discord linkinizi rica etsem özelden atabilir...
  8. serif0

Timings Report Yardım

Yardımın için teşekkürler, Ayrıca sunucuma her gün 02:00 ve 05:00 da oto reset atıyorum. Bu oto reset sırasında eklenti yardımı ile önce gereksiz şeyleri, günlük değişkenleri vb. silip, mobları, itemleri ve chunkları silip save-all alıp daha sonrasında stop çekiyorum. Demişsin bu eklentiyi...
  9. serif0

Timings Report Yardım

React'ı kaldırdım fakat ayarlamasını öğrenebilirsem geri yükleyeçeğim, ek olarak kodları aldım ve sunucuyu başlattım sonucu buraya yazıcam teşekkürler.
  10. serif0

Chate Oyuncu İsmi yazılınca yeşil renkte gösterilsin yani belirtilsin istiyorum.

Direk sunucumdaki skripti paylaşamasamda kaynak kodu diyebiliceğim parçayı atıyorum, direk aynısını atarsam sunucunun prefixleri çart curt felan sıkıntı. Yardımcı oldum, etiketlemen güzel :kaş: Buyur; on chat: loop all players: if "%message%" contains "%loop-player%"...
  11. serif0

Timings Report Yardım

Ekledim, yardım edebilirseniz çok minnetar olacağım. 1526944760 Spigotu optimize ettim, mobstacker kurdum ve görüş mesafesini 4'e düşürdüm. Fakat yarın yine görüşelim, her şey için teşekkürler. Fakat React ayarlarını anlamadığım için yapamadım :şapka:
  12. serif0

Timings Report Yardım

Yeni paylaştığım timings raporuna bakar mısınız, gui balance silineli çok oldu fakat sorun online arttıkça devam ediyor. Aikar's Timings Viewer
  13. serif0

Timings Report Yardım

Aikar's Timings Viewer 1526925463 Üstte 20 dakikalık yeni bir timings raporu paylaştım tekrar incelerseniz sevinirim, ek olarak react ayarları hakkında bir bilgim yok sanırsam siz kullanıyorsunuz ayarlamama yardım eder misiniz ?
  14. serif0

Timings Report Yardım

Şimdi fark ettimki entity sorunu var bunu acilen çözmem gerek. 20 dakikalık bir timings raporu ve görünen şu ki entity sorunu baş kaldırmış gidiyor, opskyblock sunucusu olduğu için oyuncu sayıcı arttıkça çalışan hopper ve spawner sayısıda artıyor. Bu entity sorununu nasıl çözebilirim arkadaşlar...
  15. serif0

Timings Report Yardım

Chunk ayarını 4 yaptım, almanya lokasyon için hostingimle konuşuyorum yardım için teşekkürler. Önerebiliceğin başka bir şey varmıdır?
  16. serif0

Timings Report Yardım

Sakıncası yoksa sizin view distance kaç acaba söyleyebilir misiniz, ek olarak Almanya lokasyonun tps arttırıcağından emin miyiz? Tabii ki buyrun, https://timings.aikar.co/?id=3417ad8eccee4c918b47522a645658dc