Arama sonuçlarınız

1. Roxan

Mrb arkadaşlar ben sörvır aççam.

Sörvır açmayı düşünüyorum ama çok kararsızım! Hem RPG olsun istiyorum hem de modlu, ama aynı zamanda silahlı minigamesler istiyorum. Faction gibi görünsün ama survival olsun, oyuncular tatlı tatlı lapiş kazsın. Bitmedi, hepsini tek bir başlık altında toparlamak istiyorum; SİLAHLI SKYBLOCK...
  2. Roxan

Google'ın bağış kampanyası

Google'ın mülteci ve göçmenler için harekete geçmesi gerçekten tebrik edilesi bir durum. Minimum 5tl'ye kadar bağış yapılabiliyor, yani herkes aslında katkıda bulunabilir. Bizler oynadığımız oyunlara 50-100tl yatıran nesiliz, 5-10tl fazla gelmemeli. Bağış yapmak isteyen arkadaşlar için aşağıya...
  3. Roxan

Doktor bu ne?!

Forumun bugını buldum arkadaşlar. 2-3 kız girince hemen canlanıyor ortalık, bence yönetim bu konuya acil el atmalı.
  4. Roxan

Twitch yayınındayız!

Merhabalar! Arkadaşlarımla birlikte Twitch yayını açtık, survival bir sunucuda vakit geçirip sohbet ediyoruz. Sizleri de bekleriz. İyi forumlar. ^_^ http://www.twitch.tv/emrebenuzunolan
  5. Roxan

Mrb arkadaşlar, ben İrem.

Öncelikle mrb arkadaşlar, ben İrem 19 yaşındayım. Ltfen hemen fake falan demeyin sizi inandırmak zornda dğlm .s Oyunlar oynamaya bayılırım, favori oyunum cese:go. Kusursuz headshotlarım ve kırılgan bir yapım vardır. İstanbul/Bağcılar neşe apart. 14/10 yaşıyorum. Sizde Kendinizi Tanıtırsan...