Arama sonuçlarınız

1. Roxan

Sonny Chiba?!

Sonny Chiba?!
  2. Roxan

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Duyduğuma göre sunucu sahibi pek tatlıymış:aşık::aşık:
  3. Roxan

(think)

(think)
  4. Roxan

Steam'a ne oldu yine?

Şu an açık Steam, bir sorun yok bende.
  5. Roxan

Uyarılar (22)

Uyarılar (22)
  6. Roxan

Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Zindan ve macera dedin daha çok merak ettim, şu oyun insin oradayım. Ama önce lapis!:yastık:
  7. Roxan

Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Bugün lapisin sağlamlığını kontrol etmek için uğrayacağım, bakalım neler olacak :sinsi:
  8. Roxan

[CustomBT] 4 Portallı Hub Spawn / Ilk Mimari Takım Eseri

İyi, güzel, hoş da konu başlığı olmamış.
  9. Roxan

Mrb arkadaşlar ben sörvır aççam.

Neyse ki bu konu üzerinde çok ciddi düşünmüyorum, senin fikrin de oldukça iyi ama oyuncular genelde klişelerden hoşlanıyor. Bkz: Survival-Faction Açıkçası ben de Minecraft'da pek yeniliklere açık değilim :emin: (Anket işin şakası.)
  10. Roxan

Güzel fikir, hiç aklıma gelmemişti. Valla siz de olmasanız...:alay:
  11. Roxan

Kit başlangıç olmaz, direkt yeni gelen oyunculara OP vereceğim hehehehe. Ya spr olck!
  12. Roxan

Evet çok haklısın!!!!! Kesinlikle tutacak bu server!
  13. Roxan

Sörvır açmayı düşünüyorum ama çok kararsızım! Hem RPG olsun istiyorum hem de modlu, ama aynı zamanda silahlı minigamesler istiyorum. Faction gibi görünsün ama survival olsun, oyuncular tatlı tatlı lapiş kazsın. Bitmedi, hepsini tek bir başlık altında toparlamak istiyorum; SİLAHLI SKYBLOCK...
  14. Roxan

Ne kadar da genel moderatör birisi

Ne kadar da genel moderatör birisi
  15. Roxan

Cevap Alındı Konu Close

Bunun için bir miktar para gerekiyor^_^
  16. Roxan

Cevap Alındı Konu Close

Türk MC oyuncularının modlarla pek arası yok, yani açtığının haftası batma ihtimali yüksektir. Böyle düşünüyorum.
  17. Roxan

SüperEfsaneUltraMegaMC herkesi bekleriz!

SüperEfsaneUltraMegaMC herkesi bekleriz!
  18. Roxan

Cevap Alındı Konu Close

Batar o ama yine de sn blrsn.
  19. Roxan

5 Yıldızlı Otel

Ben o 4 haftalık süreçte ne yapacağımı unuturdum :s Yani bravo, müthiş tatlı görünüyor. :alkış:
  20. Roxan

Herkes eleştirmen olmuş.

Herkes eleştirmen olmuş.
  21. Roxan

Ne zaman öldüğümü gördün -.-

Ne zaman öldüğümü gördün -.-
  22. Roxan

Mükemmel Bir Build ! - Boss Sistemi -MambaMC.minecraft.to -125 Kişilik 6 GB ram

Build konusunda hiçbir otoriteye sahip olmayan şu sözde "builder" arkadaşların postlarini okudukca gülüyorum doğrusu. Çocuk sunucusunu açmış, ama amatör buildlerle, ama lapisiyle. Kendi skalasındaki rakiplerine göre iddialı olduğunu belirtmiş alt tarafı. Sonoyuncu eski bir sunucu, tutupta daha...