Arama sonuçlarınız

1. M

Her 2 Dakikada Bir Dünyadaki Bütün Atesleri Söndürme

Tmm reklama yapmayacagim ama arkadasin verdigi skript calismiyor bana calisan bi skript atarmisiniz .
  2. M

[skript] Beyler bayanlar anlayan varsa yardim edin !

Sunucu destek bölümüne açtım sunucum ile ilgili yardim a ihtiyacım var neresi yanlis ?
  3. M

[skript] Beyler bayanlar anlayan varsa yardim edin !

Burdaki skript 28 hata veriyo bendede . Nerelere boşluk bırakacağım ı ve hataları yazarsanız sevinirim Bahsettigim skript : http://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=12199 Bide pvp sunucumda durmadan fns yakiyolar 30 snde bir butun atesler sonsun istiyorum onun icin bi skript...
  4. M

[AnkaSurvival]|Yeni|%100Survival|Orman|Arena|Vipler|Alım Vardır|Pasif Mob|Köylü Ticaret|İpeksi l

AnkaCraft.nitrado.net benim servweimin adini calmissin . Hirsizlik Yapma ltfen .....
  5. M

[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

Factionda chestimde kutsal balta vardi bi adami kesmistim aldim o gitmis :( -/chest yaziyorum boş neden sifirladin ki :(
  6. M

AmetaPVP - 1vs1 - Level Sistemi - Top 5 - Parali(Özel) AntiKillAura, AntiNoKnockback

/level add isim miktar seklinde lvel veriliyor
  7. M

Tech Game 7/24 Factions 1.7 - 1.8 Reklamcı Alımı Var.

Bence cok guzel bir sunucu gercekten cok begendim sunucnunuzu . Iyi forumlar :D
  8. M

WinterFallMC Faction/PvP/Emek/Boss/Minigames/1.7.X/Winterfallmc.nitrado.net

Girdim baktim ama cok bug var serverde . Istesem serverde 20t para yapabilirim . Cok bug var hatta disari bile ciktim event yerinden
  9. M

[ 1.7.2 ]| AnkaCraft | [ %100 ] Türkçe | Rütbe Sistemi | Survival | Menü Sistemi | Kesintisiz Hizmet

Bisey soyluycem neden benim sunucumun adini caldiniz !!! Benim sw ipde :AnkaCraft.nitrado.net aynisi abi ama faction ve super sw gelin
  10. M

EnderBey daha fazla survival games haritasi yuklermisin sana zahmet hep ayni seylerden sıkıldim . BIDE factiona boss eklerseniz dadından yenmez :D bide lobiyi degistirseniz hep ayni hem creativeyi felan portalla yaparsiniz hemde daha genis bi lobi olur .
  11. M

EnderBy Sunucu çok güzel beğendim gerçekten işinizde başarılısınız.Fakat sunucunun bir tek eksiği var oda "[KitPvP]"
  12. M

PvPyasam.nitrado.net

PvPyasam.nitrado.net