Arama sonuçlarınız

1. MineSoft25

KAYDETME SORUNU!!

Arkadaşlar ben server açtım survival spawn orman hammadde vs. yaptım ama sonra oyundan çıktım yarın girdimde oplumun gitmesini istemiyorum adımın yanına [ServerSahibi]MUSTAFA yazdım yarın geldimde adımın yanında ServerSahibi yazmadını gördüm halbuki çıkarken /stop da yazdım fakat fayda etmiyor...
  2. MineSoft25

SERVERİM İLE İLGİLİ BİR YARDIM EDİN LÜTFEN!

Beyler ben bi survival sunucusu açtım fakat bir sorunum var groupmanagerle ilgili önce alım yaptım arkadaşımın isminin yanına Admin permini ekledim sonra rehber aldım Rehber yazdım fakat Rehber gm 1 ban kick mute yani adminle aynı yetkiye sahipler mesela ben rehberin sadece fly ve mute atmasını...
  3. MineSoft25

GÖREVİMİZ TEHLİKE HARİTASI! [YAKINDA]!!

MineSoft Ekibinin Yaptığı Görevimiz Tehlike Haritası Yakında Sizlerle Olacağını Belirtmek İstedik Mapta Emeği Geçenler Arda Mustafa Ali Emre Yılmaz Ahmet Ege Burak Eren Mapta Çok Emeği Geçenler Vardır Merak Etmeniz İçin 5 Ağustos 2015'te Çıkacağı Ve Mapın İse Sunulcağı Tarih 10 Ağustos 2015'te...
  4. MineSoft25

SORUM VAR KAFAYI YİYCEM KİMSE CEVAP BULAMADI ? [MOD SORUNU !]

Arkadaşlar Bn Forge Kurdum Bir Kaç Mod Yükledim ama Galakticraft modunu yükleyemiyorum RadixCore var Forge Var Artık Yeter Her Şeyi Yaptım Modlu Survival Çekcem Ben Çekemiyorum Yoksa Yakında Youtuberliğimi Kaybedicem !! :( Çözüm Bulun Ya Nolur!!! Kimse Bulamadı!
  5. MineSoft25

Minecraft'taSorunum var

Arkadaşlar Benim OyunumOrjinal oynuyorum ama nedense bazen oluyobu hep değil 1.8 özellikle 1.8.1 sürümünde crash veriyo ama daha farklı bazen ekrana 303 yazısı geliyo sonra birden oyun crash verip pc kapanıyo ne olabailir şimdiden teşekkürler:emin::ha:
  6. MineSoft25

Minecraft 1.8.1 e Gelen 5 Esrarengiz Şey

1.AREA 51:Son zamanalarda ufoların dikkatini çekmektedir aynısıda gerçek hayatta var ama oraya izinsiz giden öldürülmektedir minecraft yapımcıları bu esrarengiz yerin yerini vermemiş ama ipucuvermiştir oraya gitmek için gitmek 83 saat sürmekte ve şimdiki zamanda insanlar bunu hayal edip map...