Arama sonuçlarınız

1. MineSoft25

KAYDETME SORUNU!!

Arkadaşlar ben server açtım survival spawn orman hammadde vs. yaptım ama sonra oyundan çıktım yarın girdimde oplumun gitmesini istemiyorum adımın yanına [ServerSahibi]MUSTAFA yazdım yarın geldimde adımın yanında ServerSahibi yazmadını gördüm halbuki çıkarken /stop da yazdım fakat fayda etmiyor...
  2. MineSoft25

SERVERİM İLE İLGİLİ BİR YARDIM EDİN LÜTFEN!

Ama bir sürü rehber var mesela ilk rehberde gm 1 mute fly yazıyo 2. rehber bölümünde fly gm 1 kick ban yazıyo böle gidiyo bunlar
  3. MineSoft25

SERVERİM İLE İLGİLİ BİR YARDIM EDİN LÜTFEN!

Beyler ben bi survival sunucusu açtım fakat bir sorunum var groupmanagerle ilgili önce alım yaptım arkadaşımın isminin yanına Admin permini ekledim sonra rehber aldım Rehber yazdım fakat Rehber gm 1 ban kick mute yani adminle aynı yetkiye sahipler mesela ben rehberin sadece fly ve mute atmasını...
  4. MineSoft25

Yardim Edin

Konuyu açık anlatırsan sevinirim geri atıyo derken
  5. MineSoft25

Groupmanager sorunu

Kardeş ayarlı groupmanager indirmeni tavsiye ederim her şey ayarlı oluyor
  6. MineSoft25

GÖREVİMİZ TEHLİKE HARİTASI! [YAKINDA]!!

MineSoft Ekibinin Yaptığı Görevimiz Tehlike Haritası Yakında Sizlerle Olacağını Belirtmek İstedik Mapta Emeği Geçenler Arda Mustafa Ali Emre Yılmaz Ahmet Ege Burak Eren Mapta Çok Emeği Geçenler Vardır Merak Etmeniz İçin 5 Ağustos 2015'te Çıkacağı Ve Mapın İse Sunulcağı Tarih 10 Ağustos 2015'te...
  7. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Hmm Çözdüğüne Sevindim :)
  8. MineSoft25

Hatta bu hesabı kardeşime verim

Hatta bu hesabı kardeşime verim
  9. MineSoft25

Bilgilendirdiğin için saolun ona bir ayr hesap açayim :) Bilmiyodum sama konular açtığını bde...

Bilgilendirdiğin için saolun ona bir ayr hesap açayim :) Bilmiyodum sama konular açtığını bde benden saklamak için bildirimleri demekki siliyomuş
  10. MineSoft25

Selam, Bir Sorum Var...

Ayrımcılık var sanırım demiş ben yok olduğunu belirttim
  11. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Hayır o zaman Bak Program Diski C Ye gir orda Program Dosyaları var ona bas ve java klasöürünü bul sonra o klasörü açtıktan sonra bi klasör daha çıkcak ona bas ve bin klasörü var ona bas en yukarda seçenekler var ona basıp kopyala
  12. MineSoft25

Admincim Bu Hesabı Kardeşimde Kullanıyo o 11 yaşında

Admincim Bu Hesabı Kardeşimde Kullanıyo o 11 yaşında
  13. MineSoft25

Yaşım 15 Neden Sordunuz?

Yaşım 15 Neden Sordunuz?
  14. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Sizinki Java Kaç?
  15. MineSoft25

SORUM VAR KAFAYI YİYCEM KİMSE CEVAP BULAMADI ? [MOD SORUNU !]

Arkadaşlar Bn Forge Kurdum Bir Kaç Mod Yükledim ama Galakticraft modunu yükleyemiyorum RadixCore var Forge Var Artık Yeter Her Şeyi Yaptım Modlu Survival Çekcem Ben Çekemiyorum Yoksa Yakında Youtuberliğimi Kaybedicem !! :( Çözüm Bulun Ya Nolur!!! Kimse Bulamadı!
  16. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Bak Şimdi Minecraft Launchere Gir Girdikten Sonra Altta Execautbl Var Dediğimi Yapıştır Sonra Forgeyi hangi sürüme Kuracaksan Dediğimi O Sürüme Kuru Ve Kaydet Sonra MC yi Kapat Ancak Eğer Sürümü Yüklemediysen O Sürümü Kapatıp Aç Ve Son Olarak Forgeyi Yükle Hani Forgeyi Yüklerken Allta Nereye...
  17. MineSoft25

Önemli Değil Abi Ben Saygılı Birisiyim Çok Yardım etmek istiyorum kaptırıyorum kendimi :)

Önemli Değil Abi Ben Saygılı Birisiyim Çok Yardım etmek istiyorum kaptırıyorum kendimi :)
  18. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Forgede Çok Fazla Hata Çıkar Büyük İhtimalle Oyunun Dosyasında Yanlış Yerlere Kurdun Ama Böle Bir Hatada Mümkün Dediğildir Forgeyi İndirdiğin Yer Kaliteli Değilse Olamyabilir Yada Oyun Sürümünde Hata vardır Ben 1.7.10 KurucaksanÇöle Bir Şey Yap Launchere Gir Sürüm Seçeneklerine Bas...
  19. MineSoft25

Özür Dilerim Abi Bir Dahakine Dikkatli Olurum :(

Özür Dilerim Abi Bir Dahakine Dikkatli Olurum :(
  20. MineSoft25

Forge yükleyemiyorum

Hmmm Evet Bu Hatanın Çözümünü Biliyorum Forge Yükleyip Oyunu Açtıktan Sonra mı Yoksa Forgeyi Yüklerken Mi Oluyo
  21. MineSoft25

"Kicked whilst connecting to lobby : you are already connected to this server!" Hataslı Alıyorum

Serverin Dosyasını Nereden İndirdin Ona Göre Bir Fikir Söyleyeceğim
  22. MineSoft25

Selam, Bir Sorum Var...

Hayır Dostum Ben Daha Farklı Anlatmak İstedim Ama Çokk Fazla Konu Dışı açarsa banlanma riski olabiliyo benim arkadaşım öle banlanmıştı :) Anlamışsındır Umarım
  23. MineSoft25

Selam, Bir Sorum Var...

Burası Minecraft Forumu İlk Şunu Belirtim Çok Fazla Konu Dışında Konular Açma Yoksa Banlanabilirsin 2. si olarak at güzel bence al 3. sü olarak sayfada ayrımcılık yoktur ayrımclıkı yapan zaten banlanır :) ama dediğim gibi at güzel
  24. MineSoft25

Shader Kasarmı ?

Sana Çözümüm Var Hangi Sürümde Kullanıyorsun Shaderi