Arama sonuçlarınız

1. AzePvP

Gulme qaranti

Facede gordum trollmu ciddimi anlamadim :)
  2. AzePvP

Oto lapis satma skripti calismiyor

merhaba ben otolapis skripti kurdum serverime biraz degisdim iste komutlari falan skript calismadi . sonra duz haliyle kurdum yine calismadi paneleyse boyle bi hata veriyor There was an error checking for the latest version of skript connection timed out : connect
  3. AzePvP

Aniden fps dusme sorunu

Bugun pcini acinca windows yenileniyor kapatma pcni diyordu yenilendi faln oyunlarda cok az fps aliyorum 10 saniye 100fps gidiyorum 5 fps ye dusuyor aniden oynanmiyor bi yardim edebilirmisiniz bilgisyarim laptop
  4. AzePvP

Battlefield dan anlayanlar buraya ! No packet flows ney

3-4 SAATIR battlefield 3ume giremiyorum oksijensiz kaldim no packet flows diyip atiyor oyundan girdim butun youtube sorun videolarina baktim hepsi ispanyol hepsinin dedigini yaptim 3-4 tane program indirdim calistirdim yine ayni hata bunun cozumunu bilen pls yardim etsin
  5. AzePvP

Yabanci Faction serverde klan kuralim :

merhaba arkadaslar Ben yabanci bi serverde klan kurmagi dusunuyorum server yabanci yani falan kazmiyacagiz . Burdaki klanlarin cok buyuk oldugunu fark ettim Tek basima olmuyor . Serverde o kadar fazla oyuncu . Bu arada hack acicaksansa gelme yahu . yas farketmez insan olsun yeter Skype...
  6. AzePvP

Anadolumc Edit olayi

Merhaba arkadaslar . Ben hep faction oynarim hilesiz bi faction oynayk dedik edit olayi cikti bizim yari blok koyup kestigimiz tuzaka adma dustu kestik kes 250 cikti admine dedik diger adamlarin bizde oldugunu idda ettiler admine tabi bize inanmadi biz 2 kisiyiz onlar 5--6 kisiler ve sonra...
  7. AzePvP

ram verme sorunu

merhaba ben minecraft iyi fps almak icin javaya 4 gb rami ne veriyorum . simdi ben technic launcher ram vermek istiyorum ama orda sadece 1gb var ? ama benim pc 1 gb digilki buna ram vermek icin javadaki rami dusurmelimiyim ?\
  8. AzePvP

Spawnerden mob cikmiyo? Cozuldu

Gecen faction oynarken bir sunucuda mob spawner aldim ama mob cikmiyo bi bakin :D ?
  9. AzePvP

Yabanci faction serverlerde oynamak icin klan !

Merhaba Forumun uyeleri ben 1 2 aydir yabanci factionlarda oynuyorum ama herkes 10 15 kisi daliyolar bir kasiyolar falan bende klan acayim dedim hic turk olmadigindan o serverler de burda konu actim . yasim 15 skype xelil.yusifli Sartlar Insan ol yeter
  10. AzePvP

Lapisli sunuculari sevmiyolar lapislide oynuyorlar

Merhaba ben gecen yaz lapissiz faction sunucu acmistim tnt acik falan iste yabanci sunucular gibi ama 20 kisiden yukari gormedim neden sunucuya oyuncu gelmedigini anlamadim antihackdenmi yoksa lapis hammadenin olmamasindanmi bu ayin 29 yeniden acacam sunucuyu
  11. AzePvP

Chestler boyle koyula biliyormu

Merhaba ben faction oynarken ve ya izlerken (yabanci) bir sey fark etdim chestleri 1 blok ara koymadan koymuslar . Bunun nasil yapildigini bilen varsa yazsin
  12. AzePvP

hic

Hurtworld alacam 4gb 64 bit istiyo 4 gb 32 bit bende calisirmi :D cevaplarsaniz iyi olur
  13. AzePvP

Cs:go sunucusu alacam [hosting]

Merhaba ben cs go sunucusu alacagim ama hosting yok nitradodan baska nitradoda pahali iyi bir hosting biliyorsaniz dermisiniz
  14. AzePvP

yARDIM EDIN

Sa benim pc 64 bit ama steamden indirdiyim oyunlar acilmiyo ticket atiyorum 64 bit olmasi gerektigini diyolar nasil 64 bit indiririm ? i3-3120m-64 bit
  15. AzePvP

Civilization 5 de multiplayer oyun kaydedile bilirmi ?

Civilization 5 de multi oyun kaydelile bilirmi bilen varsa yazsin
  16. AzePvP

Telefondan minecraft serverlere girmek

Merhaba arkadaslar gecen ben telefonda bi program buldum ve o programla minecraft serveriniz chatine bile girebiliyorsunuz yani pc ni acmadan her hangi bi duyurunu yada direk event bile yapabilirsiniz ben yaptim yani :) Program ismi : HyperCat : ben play storeden indirdim baska bi yerde varmi...
  17. AzePvP

Faction {Spawn}

merhaba arkadaslar ben bi spawn yaptim . Spawn kullanmak isteyenler iletisime gecebilir skype xelil.yusifli map 1.8 dir
  18. AzePvP

OYnayacak varsa gelsin

Benimle her hangi bir serverde oynuycak varsa gelsin hunger oynacaksan yanimdan gecmesin skype : xelil.yusifli
  19. AzePvP

Build takimina alcak varmi ?

build takimi varsa yada yapmak istiyosan yapabilirim :) takliriz skype xelil.yusifli
  20. AzePvP

kapaa

Konu kapandi arsiv atin
  21. AzePvP

Cs:Go Oynayan konuya

Cs;go Rekabetci oynaycaklar varsa eklesin steam : xelil20 skype xelil.yusifli Rutbe Nova 4
  22. AzePvP

Remove

Pluginer aranir skype : xelil.yusiflihayla bulamadik :/
  23. AzePvP

Pluginer aranir

pluginer aranir skype:xelil.yusifli
  24. AzePvP

Zen survival rezilligi dolandiricilik

Merhaba arkadaslar zen survival serverinin kurucusu greyder hub yapak dedi serveri ve serverlerimiz birlestirdik ama dolandiri bu greyder cogu server sahiplerine sormus beyler inanmayin adam 100%dolandiricin onde gideni serverinde bile oynamam bana kanit yok diyo faturani gosteriyom .
  25. AzePvP

OnlineTURK / Faction / TabelaEnchant / PVP / BOSS >> OnlineTurk.nitrado.net

*-Sunucu IP : Onlineturk.nitrado.net *-Sürüm -1.7.2 *-Sunucumuzda Boss vardır. Öldürünce P4 düşme şansı vardır. *-Sunucumuzda Event vardır. Adminler server çok kişi olunca event yapar. *-Sunucumuzda sınırsız uzayıp giden Arsalar vardır! *-Sunucumuzda meslekler vardır. *-Sunucumuzda yazılar...