Arama sonuçlarınız

1. Cnadys

( TECH GAME ) 7/24 FACTIONS 1.7 - 1.8

Güncel + Sende Bu Maceraya Katıl ?Güncel + Sunucu 50 TL'YE Satılıktır , Hazır Oyuncu Kitlesi , Hazır , Hatasız , Bug'Suz , 7/24 , Nitrado , Mobil Ödeme - Nitrado Kredisi İle Satılır , Bir Tane Bug Hata Bile Yoktur , Panel Vbs Hepsi Sadece 50 TL .. İletişime Geçmek İçin Skype -->...
  2. Cnadys

Güncel + 7/24 Factions 1.7 - 1.8 + VIP ÇekilişiGüncel + 7/24 FACTİONS REHBER ALIMI VARGüncel + 1.7 - 1.8 Factions Rehber Alımı Ve VIP ÇekilisiGüncel + Süper ServerGüncel
  3. Cnadys

Güncel +Güncel + 7/24 Faction Macerası +1 Rehber Alımı Var .Güncel + Sizide BeklerizGüncel + Rehber Alımı
  4. Cnadys

( TECH GAME ) 7/24 / 1.7-1.8 / 20 SLOT

Sunucuyu açma sebebimiz tamamiyle size keyifli ve iyi bir hizmet vermek içindir. Kesinlikle kazandığımız paralar cebimize gelmez ! Peki paralar nereye gidiyor ? Elbette panele gidiyor ve paramız arttıkça RAM çoğaltıyoruz veya Server Slots arttırıyoruz. Kesinlikle Kufur/Hakaret/Argo...
  5. Cnadys

Anti BOT _?_ Yadım -_-

Merhabalar 1.7 -1.8 Bot Koruması Lazım Fakat Çalışan Çok Gereli Paylassın Bilen Biri Yahu :(
  6. Cnadys

Serverimizin Senin Canını Bu Kadar Acıtcağını Bilseydim Emin Ol Açmazdım .
  7. Cnadys

Güncel + Serveri Satıyoruz :)(Realy_MC) Hakan Tuna Adlı Arkadaşımıza Satılmıştır IYI GUNLER .Güncel
  8. Cnadys

GüncelGüncel + Yorumlarınız Bizim İcin Onemlidir Lutfen Yorumlarınızı Belirtiniz .Güncel + Maplarımız Yenilendi Mini Oyunlar Yakında Sizerle , Sizide Bekleriz .GüncelGüncel + /warp orman2 Acılmıstır Mini Oyunlar Cumartesi Günü Eklenecektir .Güncel + Mini OYUNLARI Hazırlıyoruz .Güncel + Elmas VIP...
  9. Cnadys

**olymposcraft.minecraft.to**/Faction/Cs/

Çok Kötü Bir Sunucu .
  10. Cnadys

Yorumun İcin Tesekkurler (VIP) CeyhanLee :)
  11. Cnadys

Tesekkur Ederiz Yahu Neden Hep Yeni Acıp IYI Diolar Biraz Uzun Süreli Kullanıcılar Mesaj Atsın :(
  12. Cnadys

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

Serverinizin Maplarını Güncellenmesini Öneriyorum Maplarınızın Cok IYI Oldugu Solenemez .
  13. Cnadys

Oncelikle Yorumun İcin Tesekkurler Dogrudur REALYMC.NİTRADO.NET Gelebilirsin . REALY MC İle İlgilenmekten Buraya Zaman Ayıramadım Ama Ordaki Warplar Cok IYI Urastım Baya Onları REALY MC Ye Gecirmeyi Düsünüyorum Eger Rehber Olmak İstersen Skype RapUYGUR Ekle Test Edeyim Seni .
  14. Cnadys

Yorumun İcin Tesekkurler . Server Daha Taze Dun Acıldı Fakat Düzgün Reklam Yapamadıgım İcin 3-5 Kisi Ayrıca Rehber, Alımımız VarYorumlarınız Bizim İcin Onemlidir Yorum Atmaktan Cekinmeyin Lutfen .
  15. Cnadys

Hostname Nitrado , Yorumun İcin Tesekkurler .Server Daha Taze Rehber Alımı Olacak Katılmak İcin SKYPE = RapUYGUR Ekleyebilirsiniz .
  16. Cnadys

PLAY.OSCRAFT.NET - FACTIONS - Özel Eşyalar - Özel Coinler - Drop Coin - SAVAŞ ! 1.8.X-1.15.X

Server Ne Kotu Nede Cok Güzel Orta Oynanabilcek Kıvamda .
  17. Cnadys

Sunucuyu açma sebebimiz tamamiyle size keyifli ve iyi bir hizmet vermek içindir. Kesinlikle kazandığımız paralar cebimize gelmez ! Peki paralar nereye gidiyor ? Elbette panele gidiyor ve paramız arttıkça RAM çoğaltıyoruz veya Server Slots arttırıyoruz. Kesinlikle Kufur/Hakaret/Argo...