Arama sonuçlarınız

1. CoolenGlasses

Einstein'ın Teorisi Doğrulandı

Abi siz onu geçin de lapisli fekşın bilen var mı? Cidden burası hala mc forumu Ne yazıkki C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. CoolenGlasses

Minecraft Cep Sürümünden Kaldırılan 5 Özellik

Kas kesici demeseydin iyidi C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. CoolenGlasses

YARDIM - Sunucumda yüksek yerden düşünce, ateşe/lava girince can gitmiyor.

Aynı sorunu bende yaşadım sorun grief prevention da ve çözümü olmayan bir sorun. C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. CoolenGlasses

3000tllik Bilgisayar Ftbyi kasıyor ??

Bence uyduran sensin şahsen denedim modluda Java 7 olunca fps im iki katına çıkıyor
  5. CoolenGlasses

MpYok (Kalıcı Yasaklanma) - Uçaklar - Oyun Parasıyla VIP'ler - Eski Sunucuların Dost Canlısı Ortamı !

Her geçen gün yeni şeyler ekleniyor. Kesinlikle oynanabilir bir sunucu. :-) C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. CoolenGlasses

Direwolf20

java 7 mi 8 mi ? program ekle kaldır dan bak bir kontrol et, 8 ise sil 7 yükle
  7. CoolenGlasses

Turco Philharmonic - Minecraft Sweden Sanal Orkestra Cover'ı

Türklerin'de böyle büyük şeyler yapabileceğini hiç düşünmezdim Tebrikler Başarılarının Devamını Dilerim :D
  8. CoolenGlasses

|Merkur Park 2015|Nerede O Eski Sunucular?|Şaşırtıcı Pluginler,En Eski Günlerdeki Gibi Eğlenceler|

helal olısun süper sunucu tıpkı eski günlerdeki gibi bana ilk oynadığım sunucu kadar haz verdi süper ya pluginler yeni ama eğlence tıpkı eskisi gibi helal olsun beni eski günlerimi döndürdünüz helal be