Arama sonuçlarınız

1. AnduK

Minesonic >> Türkiye'nin En İddialı Skyblock Sunucusu 1.7.X - 1.8.X

Markete bakma fırsatı bulamadım ama VİP ler hariç sunucuyu beğendim.
  2. AnduK

Yeni İp Leosurvival.nitrado.net 1.7.x 1.8.x

Yetkililere yeteneksiz ve başarızıs dediğim için olan şey http://resim.hosting/5CX3lvV
  3. AnduK

SancakSky.Nitrado.Net Byrun

Sadece skyblock nedir bilmiyorsunuz ve size anlatılmaz dedim diye rezilliğe bakın. http://resim.hosting/AskTQsk
  4. AnduK

SancakOnline BETA || 1.8 Zor Hayatta Kalma Sunucusu

Ne loglarından bahsediyosun anlamıyorum ki. Ben kurucu muyum neyim loglar ne alaka yani ?
  5. AnduK

O zaman chat'e bakmıyosundur. Loglarda benim ne gibi bi alakam olabilir ?
  6. AnduK

Öyle bir durum olmasa gelip yazmazdım. Boş boş olay çıkarıcak halim yok. Sunucunuzdan bir şey olmayacağı da belli zaten. İstediğiniz kadar uğraşın. Ben dürüst bir insanım ve sizin de öyle olmaınızı, doğruyu kabullenmenizi istiyorum. Ve skype adresini rica ediyorum. Birbirinizi korumaya devam edin. :)
  7. AnduK

Keşke bir de sunucuya girip baksaydın. GİRMENİZİ KESİNLİKLE ÖNERMEM. BAŞKA SUNUCULARDA REKLAM YAPIYORLAR. BEN SUNUCUYA GİRİP YETKİLİYLE KONUŞMAYA ÇALIŞTIM ''BAŞKA SUNUCULARDA REKLAM YAPMAYA UTANMIYOR MUSUNUZ ?'' DEDİM VE ALDIĞIM CEVAP NE OLDU TAHMİN EDİN. ''o zaman senin ananı *******'' VE...
  8. AnduK

Hayatta Kalma Sunucuya Builder Alımı

Acaba bir sunucu spawnı benzeri bir şey yapıp fotoğrafını atar mısınız ?
  9. AnduK

Herkeze merhaba arkadaşlar kurucağımız survival servere builder arıyoruz kaliteli olması şart serverimiz: 1.7.x 1.8.x olucaktır İsim: Soyad: yaş: skype: builderliğinizi göstericek resim [spawn,ev vs]
  10. AnduK

{1.9.2} www.SKYBLOCKTURKIYE.com SAF SKYBLOCK

Değeriniz bilinmiyor :D
  11. AnduK

Herkeze merhaba arkadaşlar kurucağımız survival servere builder arıyoruz kaliteli olması şart serverimiz: 1.7.x 1.8.x olucaktır İsim: Soyad: yaş: skype: builderliğinizi göstericek resim [spawn,ev vs]
  12. AnduK

Elytra mıdır nedir bilmiyorum ama oyuncular kullanamıyo diye biliyorum :D
  13. AnduK

Neden 1.9 ? :huh: <_<
  14. AnduK

Sunucu güzel ama nedense kimseler gelmiyor.
  15. AnduK

Sunucun hakkında bir sıkıntım yok ? Buildlerin başka bir sunucudaki buildlere de benziyor...

Sunucun hakkında bir sıkıntım yok ? Buildlerin başka bir sunucudaki buildlere de benziyor demedim. Dediysem de hatırlamıyorum.
  16. AnduK

Legendsurvival dolandırması

Arda o paraları çoktan yemiştir. Umutlanmayın bence.
  17. AnduK

OlymposCraft - (Rütbe) - (Klan Savaşları) - (Boss) - (Özel Kodlamalar) - (Emek Sunucu)

Spawnı felan aynı göremedim nedense ?
  18. AnduK

OlymposCraft - (Rütbe) - (Klan Savaşları) - (Boss) - (Özel Kodlamalar) - (Emek Sunucu)

Sanırım SAO adlı sunucuyla birlikte olduğunuz için tutmadı sunucu. Çünkü konudaki gibi değil buildler.
  19. AnduK

Lapis kaldırılacak dendi ama kalkmamış ?
  20. AnduK

play.HobbitCraft.net <Hobbit Craft> www.HobbitCraft.net

Tamam teşekkürler.
  21. AnduK

Hub olarak ne zaman açılacak peki ?
  22. AnduK

Buildleri pluginleri ne kadar güzel olursa olsun p20 olan bir sunucudan en fazla ne beklenebilir ki ? <_<
  23. AnduK

Şu anda kapalı gözüküyor ? Bakım bitti denilmişti.
  24. AnduK

Lapisi kaldıracaksanız daha iyi bir /warp hammadde yapmalısınız bence.
  25. AnduK

MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

Sunucuya 1.7 yle girebilirken ki halinden bir fark yok şu an en azından girdiğimde bir fark göremedim sadece online sayısının farkını görebildim.