Arama sonuçlarınız

1. Leqo

Minecraft Plugin Hizmeti | Sunucunuza Özel EKLENTI | TAMAMEN ÜCRETSİZ AÇIKLAMAYI OKU !

Leqo | AugusteRodin Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir plugin işi ile uğraşıyorum ve bu son 2 senedir plugin yazma konusunda ciddi uğraşmaktayım.Bir MMORPG sunucum var geliştirmkte olduğum.Ancak projeye yavaş ilerlememden dolayı biraz ara verdim.Bu sırada hem projem için fikir yürütebilir...
  2. Leqo

Oyuna girişte verilen itemin ayarları / Java Yardım

Merhaba arkadaşlar ben oyuna ilk girişte bir oyuncuya verilen eşya tarzında bir şeyler yaptım.Eşyanın kıpırdamaması hakkında sorunum var ve karakter ölünce eşya envanterden düşüyor bunu nasıl halledebilirim. KOD // OYUNCULARA GİRİŞTE YAZILI KİTAP VERME @EventHandler public void...
  3. Leqo

kilit

...
  4. Leqo

İstek KO için Ücretli Dünya Ayarlayacak Mimar Aranıyor

Merhaba arkadaslar, üzerinde çalıştığım bir harita var Knight Online temalı ilham alarak yapıyorum . Ancak tek başıma bir yere kadar oluyor . Benim için bu haritayı tamamlayacak mimar arıyorum. Bütçem : Tekliflere bakacağım şu an ki resimleri ;
  5. Leqo

Knight Online Haritası - Minecraft uyarlama yardım..

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Knight Online ın tüm haritalarını yapmaya çalışıyorum sıkılan varsa bana yardımcı olacaklara ip verebilirim.
  6. Leqo

Minecraft - FARM Server Önerisi * Oyundan gerçek para kazanma

Merhaba arkadaşlar uzun süredir forumda etkin değildim.Aklıma bir şey geldi paylaşayım dedim.Basit bir server açmayı düşünüyorum tabi geliştirmeyide eksik etmeyerek farm server yapmayı düşünüyorum.Sunucuda bir kaç şeyle uğraşarak oyunda gerçek para kazandırmayı düşünüyorum oyunculara.Örneğin...
  7. Leqo

--MineKnight-- Knight Online Temalı Sunucu Skripter Alımı

Öncelikle herkese iyi günler.Knight Online'ı uzun süre oynayan biri olarak skripter'a ihtiyaç duyuyorum.Bu oyunu seven ve minecraft'a uyarlamak için uğraşmak isteyen herkesi beklerim. -----------------------------------------------------@ Proje İçin Skripter Formu : Ad Soyad : Yaş : Skript...
  8. Leqo

Knight Online Haritalarını Minecrafta Uyarlama

Merhaba arkadaşlar boş zamanlarımda knight online haritalarını yapmaya çalışıyorum umarım beğenirsiniz.Haritaları world painter ile yapıyorum.Oyunun gerçekten çok fazla haritası olduğu için şuanlık sadece 3 harita yapmaya çalışıyorum. MORADON RESİMLERİ -- ESKİ ESLANT - (HENÜZ BİTMEDİ)...
  9. Leqo

Knight Online - Java İle Yapılırsa ..

Merhaba arkadaşlar yabancı bir siteden bulduğum knight online kaynak kodlarının java ile uyarlamısına baktım.şu an için sadece karakter ekranına kadar gelinebilmiş.Bende gaza geldim devam etmek istedim.Dosyaları biraz karışık halde buldum.Düzeltmeye çalışacağım.Sizce böyle bir projeye devam...
  10. Leqo

Spigot - Tabela Ayarlama / Minigames İçin Tabela Ayarları

Merhaba arkadaşlar bugün size tabela kullanımı hakkında ufak ve basit bir bilgi vereceğim.Lafı fazla uzatmadan anlatıma geçeyim. :) 1) Tabelanın Otomatik Değiştirilmesi Öncelikli olarak tekrar bir etkinlik oluşturalım ve if li bir method kullanarak tabelamızı oluşturalım.Burada önemli olan yer...
  11. Leqo

Spigot - KullanıcıAdı Düzenleme Basit

Merhaba arkadaşlar tekrardan ben :) . Bugün size oyuncularınızın isimlerini nasıl renkli yapıldığını göstereceğim.Aslında çok basit bir uygulama ile her şey halloluyor.Çok vaktinizi almadan hemen anlatıma geçiyorum.. Öncelikle hemen bir Main adlı bir sınıf oluşturuyoruz JavaPlugin olarak dahil...
  12. Leqo

Spigot - Can Ekleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere can ayarlama ile ilgili oldukça basit bir kod vereceğim.Her yerde kullanabilirsiniz.Spigot hakkında detaylı bilgileri spigot forumundan ve wiki sayfalarından ulaşabilirsiniz.// Yararlı ve basit kodları bu konuya ekleyeceğim.. Aklınıza gelen yararlı olarak...
  13. Leqo

Spigot - Oyuna Girişte Oyunculara Lore'li Eşya Verme

- SPİGOT / BUKKİT Eklentiler İçin Kısa Kodlar - Merhaba arkadaşlar bugün basitçe oyuna girişte nasıl loreli eşya verileceğini anlatacağım.Lafı fazla uzatmadan direk konuya geçiyorum. Öncelikle Main sınıfımızı JavaPlugin'e dahil edelim ve ardından sınıfımızı Listener sınıfına uygulayalım. public...
  14. Leqo

Knight Online - Moradon Projesi

Merhaba arkadaşlar sıkıntıdan minecraft ta neden moradon olmasın dedim yapmaya başladım.Daha yeni başladım umarım beğenirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum :) Sunucuyu yaparken dinlediğim şarkı :) Not : Knight Online 26 Ocakta steam da krowaz yok oyun eski sadeliğine geri dönüyor...
  15. Leqo

[ISTEK] NPC li Pet Skripti

Arkadaşlar bana bi pet sistemi lazim npc ye tiklayinca pet listesi acilicak ve 8 tane pet olmasi gerek.Istedigim petler ; tavuk,domuz,inek,ocelot,yarasa,magma cube,golem,balçık Petlerin fiyatlari : tavuk 500 zumrut domuz 800 zumrut inek 800 zumrut ocelot 1000 zumrut yarasa 1500 zumrut...
  16. Leqo

Yeni VİP Çekilişi / Güncellendi / Tam 10 Adet

Çekiliş Kazananları için önemli açıklama: Kazanan kişilerin çekiliş sahibine özel mesaj ile kendisini bildirmesi zorunludur.Adı yazan kişilerin haricinde katılan ve destekleyen herkeze teşekkürler.Çekiliş ödülleri ertesi gün 12:00 ' dan sonra dağıtılacaktır.Online olmanız dileğiyle Leqo.. Bir...
  17. Leqo

Hypixel Warlords oynuyan var mi ?

Selam gençler hypixel warlords oynuyan var mi varsa birlikte atalim yarin. Nick : AugusteRodin Sınıf : Lv61 Mage
  18. Leqo

Kurmakta olduğum MMORPG Sunucusunda Sınıflar Için Skin Öneri !!

Arkadaşlar 2 aydan beri bir MMORPG sunucusu ile uğraşmaktayız.Ancak ben bir konuda çok kararsız kaldım.Sınıflar için skin belirlemek istiyorum.Bulduğunuz skinlerin hangi oyuncularda buluncağını yazarsanız sevinirim. Notlar ; Sunucumun Kısa bir tanıtımı.(Kısa ve Öz) [Sunucu Tanıtımı Konu Linki]...
  19. Leqo

WraithCraft # MMORPG Sunucu Için Builder Alımı

## Wraith Craft Builder Alımı ## Arkadaşlar öncelikle herkeze iyi forumlar.Şuanda açılacak olan MMORPG sunucu için builder alımlarına başladık.Kendine güvenen varsa buyursun arkadaşlar şimdiden kolay gelsin.. Sunucu Konusu Tanıtım Linki Builder Formu : [Hemen Cevaplanacaktır.] Isim: Yaş...
  20. Leqo

Hypixel Warlords Gelin !!!

Arkadaşlar akşam akşam hypixel warlords oynuyan varsa sunucuya gelsin. Oyun Nicki : AugusteRodin
  21. Leqo

Sizce Başlangıç Yeri olarak MMORPG server için hangisi uygun ?

Benim yaptığım başlangıç yeri ; Arkadaşın yaptığı yer ;
  22. Leqo

MMORPG Server Için Builder Alımı [10 Adet Builder Alınacaktır]

WraithCraft için BUILDER GEREKIYOR... !! Herkeze iyi günler önümüzdeki aylarda açılacak olan MMORPG Server WraithCraft Için builder alımları yapılacaktır.şu an alımlar başlamış durumda.herkes aşağıdaki formu doldursun ve benle iletişime geçsin.Ücret isteyen arkadaşlar istediği ücret ile birlikte...
  23. Leqo

Sizce MMORPG sunucusu açsam tutar mı ?

Arkadaşlar ben 1 aydır mmorpg sunucu için harita ve skript yazıyorum ve şuana dek çok şey yaptım.Ancak tereddütte kaldım.Açsam oyuncu gelir mi diye.Güzel ve sağlam MMORPG sunucu göremedim kendimce.Ancak emin değilim genede yorum sizin. Sunucu resimlerini göstermemi isterseniz yazarım bu konu...
  24. Leqo

* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

Konu kilit..