Arama sonuçlarınız

1. ValdenMC

Valden Server | 1.8 | Factions

Herkese Merhabalar, * Server'ımız Tekrar Açılmıştır. Sabrınız İçin Tekrar Teşekkür Ediyorum. İyi Oyunlar.IP Hala Aynıdır: valdenserver.nitrado.net
  2. ValdenMC

Herkese Merhabalar, * Server'ımız Belli Bir Süredir Bakımda Yakında Tekrar Açılacaktır. Sabrınız İiçn Teşekkürler.
  3. ValdenMC

Merhaba KHobbits, * Evet, Size Katılıyorum Estetik Durmasına Herkes Katılmayabilir. O Nedenle Genelleme Yaptık Ve Böylesinin Daha Kullanışlı Olduğunu Gördük. İlginiz İçin Teşekkürler. İyi Oyunlar.
  4. ValdenMC

Merhabe KHobbits, * Serverımız Hakkındaki Eleştiriniz İçin Teşekkürler Ancak Şunu Belirtmek İsterim Ki, '.' Dan Sonra Boşluk, Ardından Da '!' Gelmez. Başka Kişilerin Türkçesiyle Dalga Geçme Zamanınızda Türkçe Çalışsanız Daha Faydalı Olur Sizin İçin. Her Kelimenin Baş Harfini Büyük Yapma...
  5. ValdenMC

Merhaba Dgknkc9, * Server Hakkındaki Düşünceleriniz Beni Açıkçası Çok Mutlu Etti. Serverımızda Bulunmanızdan Zevk Aldığımızı Belirtmek İsterim. İyi Oyunlar.
  6. ValdenMC

Merhaba MCKoray, * Lütfen Yorum Yazmadan Önce Aldığınız Cevapları Anlamaya Çalışınız. Anlamadan Yorum Yapmazsanız Sevinirim. İyi Oyunlar. ======================================================================================= Merhaba Pudilo, * Anlayışınız Ve Desteğiniz İçin Teşekkürler. İyi...
  7. ValdenMC

Merhaba McKoray, * Öncelikle, Server Hakkındaki Eleştiriniz İçin Teşekkürler. Spawn Alıntı Demişsiniz Ancak Spawn Alıntı Değildir. Serverımızın Builderları Tarafından Yapılmıştır. Bahsettiğiniz Bölgenin Orman Base'i Olduğunu Zannediyorum Ve Ona Göre Cevaplıyorum, Serverdaki Bilgi Alanında Da...
  8. ValdenMC

Merhaba TehlikeliOyuncu01, * Server'ın Kapalı Olmasının Sebebi Server Yazılımda Oluşan Hata Nedeniyle Bakıma Alınmasıdır. Bu Aksamadan Dolayı Bütün Oyunculardan Özür Dileriz. Bakım İşlemi Uzun Sürmeyecektir Ve Bittiğinde Server Oyuncularına Bildirilecektir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. En...
  9. ValdenMC

Merhaba mciltrot34, * Serverımızı Beğeneceğinizi Umuyorum. Yarın Sizi Bekliyorum O Zaman. İyi Oyunlar.
  10. ValdenMC

Merhaba PATLIYOSUN, * Serverımız Hakkındaki Eleştirileriniz İçin Teşşekkürler. Öncelikle, Server Pluginlerinin Sadece %50 Si Türkçe Demişsiniz Ama Maalesef Yanılıyorsunuz. İkinci Olarak Da 1.8 Konusunda Evet Haklısınız Ancak Türk Serverlarının Da Yavaş Yavaş 1.8'e Geçmesi Gerekiyor 2 Senedir...
  11. ValdenMC

Merhaba slmbnknk, * Serverımızda Bulmuş Olduğunuz Hatayı Biz De Bulduk Ve Hemen Düzelttik. Şu Anda Gündemde Herhangi Bir Bug/Hata/Glitch Denilen Hiçbir Şey Yoktur. İyi Oyunlar.
  12. ValdenMC

=============== Valden Server =============== --> Server Bilgileri <-- = Server IP = valdenserver.nitrado.net = Versiyon = 1.8.X = Tür = Factions = Internet Sitesi = valdenserver.buycraft.net = Facebook Sitesi = www.facebook.com/ValdenServer = Youtube Hesabı =...