Arama sonuçlarınız

1. SagaNetWork

SAGANETWORK.NET | Uygun fiyata ddos korumalı minecraft sunucuları!

MERHABA, SAGANETWORK.NET 2 YILDIR HİZMET VERMEKTEDİR. DESTEĞİMİZİ DİSCORD SUNUCUMUZ ÜZERİNDEN BİREBİR SESLİ OLARAK SAĞLIYORUZ. 100 ÜZERİNDE AKTİF KULLANICIMIZ BİZİ TERCİH EDİYOR. SİZLERİNDE TERCİH EDECEĞİNE İNANIYORUZ.
  2. SagaNetWork

Dünyada İlk Olucak Bir Projeye Sponsor Aranıyor...

Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Bir Oyun Yapıyoruz Aslında Bu Projemiz Yapılıyor %50 Gibi Bir Durumu Tamam Bu Projemiz Dünyada İlk Olucaktır Ve Tek Olucaktır! Reklam Gibi V.s İşlerle İlgilenebilcek Sponsor Arıyoruz Sponsor Olmayı Düşünen Kişiler Skype Adresimi Eklerse Sevinirim :) Skype : KanameHack
  3. SagaNetWork

[İSTEK]Bir El Atsanız ?

Evet Dünyada İlk Olucak Bir Oyunu Açmama Az Kaldı! Bu Oyun İçin 1 İsteğim Var Zaman Harcayan Herkeze Teşekkür Ederim. Bir Oyuncu Karşısındaki Oyuncuya Sağ Tıkladığında Sağ Tıklanan Oyuncuya MSG İle Teklif Gelmesini İstiyorum Savaş Kabul Edilsinmi ? Tarzında Oyuncu Savaşı Kabul Edince...
  4. SagaNetWork

SagaNetWork Hub Sunucu (Mc.SagaNetWork.Net)

Merhaba Forum Üyeleri,SagaNetWork Yaklaşık 15.04.2015 Tarihinde Yapımına Başlanılacak Büyük Bir Hub Sunucu Olması Hedeflenmektedir. Açıldığında Minimum (En Az) 5 Oyun İle Açılacaktır Sunucuda Bug Gibi Veya Hile Gibi birçok Sıkıntıya Yer Verilecek Sizlere İlgi Gösterecek Bir Sunucu...
  5. SagaNetWork

[İstek]Oyundan Çıkınca Çıkmak Yerine Lobiye Atsın

Merhaba İsteğim Şu Bir Oyuncu Oyundan Çıkınca Onu Serverden Çıkması Yerine Lobiye Atmasını İstiyorum Saten Lobidede Çıkar Bunu İstememin Sebebi Server Çöktüğünde Herkezin Bir Anda Girmesi Serveri Etkiliyor Şimdiden Teşekkür Ederim...
  6. SagaNetWork

Bunu Nasıl Yapabilirim ?

Merhabalar Bir Alman Sunucusunda Gördügüm Şeyi Size Sormak İstedim Bilenleriniz Varsa Cevaplarsa Sevinirim Nasıl Yapıldığını ? Bu Çizgi Nasııl Yapılıyor ? Resim Bu ? Ortadaki Çizgiyi Soruyorum :) Yardım Pls
  7. SagaNetWork

Sahte Lobi Skript - HUB

Verecegim Skriptte 2 Adet Yapıcagınız Seyler Var... Gidip 30 tl vermek yerine şu mantıkla yapabilirsiniz authme'nin kickleme süresini 10 yapıp sahte lobi skriptindeki /lobi komutunu vermesini 12 saniye yapmak yani oyuncu giricek giriş yaptıysa 12 saniye içerisinde aktarılacak yapmadıysa 10...
  8. SagaNetWork

SagaNetWork - HUB - mc.SagaNetWork.net

Gereksiz Oyunlar Kullandığımızı Düşünerek Projeye Ara Verdik. -İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ- Skype - Kanamehack 6 Senelik Tecrübemiz... -OYUNLARIMIZ- 1.Faction...
  9. SagaNetWork

[istek]

Neden Kendi Skriptimi Yapmıyorum Diye Düşünerek 10 Dakikada Bu Skripti Kodladım Teşekkürler..!