Arama sonuçlarınız

1. TheMCPro

[MedievalTÜRK] - Faction Wars-Pvp [1.7.x] - | Boss | Lapis | Parkur | Savaş Turnuvası ve EVENTLER |

Servere Yeniden [Moderator]Enes Geldi Medieval Eskisi Gibi Olacaktır Hataların Çoğu Düzeltilmiştir. İyi oyunlar medievalturk.nitrado.net Ne Günlerdi ..
  2. TheMCPro

[MedievalTÜRK] - Faction Wars-Pvp [1.7.x] - | Boss | Lapis | Parkur | Savaş Turnuvası ve EVENTLER |

Skype ahmetenes062003 ekle mehmetcan konuşuruz ordanMehmet Can Skype Bakarmisin .
  3. TheMCPro

Builder Ve Uzman Pluginer

Bekliyorum Kardeşim Adım : Enes
  4. TheMCPro

Builder Ve Uzman Pluginer

StarTurk.nitrado.net Gel Kardeşim . Sw bnm alım war
  5. TheMCPro

Mehmetcan Ortak Mı arıyosun öle yazmıssın kardeşim ortak bulmak zor ben geleyim geri sw yi doldurayım en az 10 vip satarız zaten o olayda bilinçsiz davrandım biliyorum özr dilerim.Hem sende ortak aramazsın Skype den geri eklersen konusalım ?
  6. TheMCPro

Kardeşim Adam Daha 8 Yaşındaymış Korkusundan Skype den sildi eklemiyo :D Onun sw sini dolduranda bnm zaten
  7. TheMCPro

Tamam Mehmet can özür dilerim zaten sw kurdum haklısın çok bilmiyorum ama öğrenicem
  8. TheMCPro

Burdayız İlgili herkes Var İlgisiz Kimse Yokdur >>>> Reaksion.

Kardeşim Alım VArmı ?
  9. TheMCPro

Kardeşim ne diyosun adam bana dediki /manuaddp İSİM * yaz dedi bişi olmucak sadece itemlrim tamir oclak dedi . Yapamssan seni Mcan A söylerim yetkini alır dedi bende yazdım hem ADMİN ken nasıl OP vereyim ben !Hem Mehmetcan da bilir ben sw den pek anlamam zaten !
  10. TheMCPro

Kardeş Server Çok Kötü Ben hiçbir şey Yapmamışken yetkımı Alım Banladı O MehmetCan Emekleriniz Boşa gider 50 kere fln sw resetlediler o sw de admin bile oldum düşünün bu yorumu *** Gibi serveer