Arama sonuçlarınız

1. BatuhanTR2002

[SK]Chat Kapalıyken Bazı Komutları Kullanamama

Arkadaşlar serverde sohbet kapalıyken msg,r,vb. komutlar yazılamayacak ama tekrardan açtığımızda yazılacak yapabilecekler bir el atsın
  2. BatuhanTR2002

KONU KİLİT

konu kilitlenmis sağolun
  3. BatuhanTR2002

KONU KİLİT

Konu İçeriği Çalıntı
  4. BatuhanTR2002

[DarkSword] herkes 1 Hafta DiamondVip Gel Vipini Kap 1.8.X--1.9.X

Mükkemmel bir server bende oynuyayacağım kesin
  5. BatuhanTR2002

EgoPvP - Yepyeni Alımlar!

Ad:Batuhan Yaş:15 Resimler(Builder İse): Güvenilir misiniz:Evet Tecrübeleriniz:5 6 Swde Kurucuydum admin fiiilan oldum kendim sw açtım baya tutuldu skript plugin ws iyiyimdir Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz:4 Skype:batuhantr123 Kod vb. Bilginiz:Tamamı
  6. BatuhanTR2002

Para Kagidi

hayır sürekli kazanıyoruz
  7. BatuhanTR2002

Para Kagidi

Arkadaşlar yanlış anlatmışım konuda %50 kazanıcaz 10m ama %50de kaybedicez ama paramızdan 10m gitmicek
  8. BatuhanTR2002

Para Kagidi

Oyunda 1 Kagit Olcak Ve sağ tıkladığımızda %50 Şansla 10m kazanıcaz ama %50 şanslada 10m kaybetmicez sadece kazanma olcak yani bole bir skript yapabilirseniz çok mutlu olurum
  9. BatuhanTR2002

[SK] Bounty ile bir bountyshop sistemi lazım serverde bounty skripti var onun için bounty shop lazım

Serverimde bounty skripti var onun için acil bi bounthshop lazım mesela /bountyshop yazınca bi ekran çıkıcak ve Ekranda Diamond olcak her bir diamond aldımızda alandan 100 bounty eksilcek Acil Yardım Lazım
  10. BatuhanTR2002

[SK] Bounty - Settings

Teşekkürler Çok Başarılı Bi Skript
  11. BatuhanTR2002

WantCraft | Klanını kur ve savaş !

pluginler alıntı lapis hazır ve spawn hazır artı hammadde
  12. BatuhanTR2002

GamesTürkiye HUB | 1.7.2 | Edit PvP | SkyWars | SkyBlock | Survival | Dinamik S.Games | Creative |

Kardeşim Sunucuyu Satmadım Ben Olayı Anlattım Ama Dinleyen Yok @FatalCoder
  13. BatuhanTR2002

HardFaction.nitrado.net

çılırdacam swde el emeği yok ki