Arama sonuçlarınız

1. C

Tecrübeli Moderatör,Admin Arayanlar İçeri

Başlıkta da belirttiğim gibi tecrübeliyimdir. Oyuncularla aram iyidir. Bilgim vardır server kurmuşluğumdan admin olmuşluğumdan moderatör olmuşluğum vardır yani baya serverde alındım. Beni sunucusuna alacak olanlar altta server iplerini verebilirler konuya bakarım. Okuduğunuz için teşekkür ederim...
  2. C

Server Konularım Moderatörler Tarafından Onaylanmıyor Ne Yapmalıyım ?

Arkadaşlar Lütfen Yardım... Server Konularım Moderatörler Tarafından Nasıl Onaylanacak Yardım Ederseniz Sevinirim Veya Server Konularıma Ne Yapmam Lazım ?
  3. C

|HungerGames|Faction|Kutucu|Edit|Rütbe Sistemi!|Oto Lapis Satma!|Nazik Adminler.|78.175.239.238

Merhaba Oğulcan, Beni Tanımamış Olabilirsin Ama Ben ItsHacker ... Konuya Güncel Atmışsın Güzel Olmuş Fakat Server Kapalı...
  4. C

Minecraft'ta Hareketli Yazı Nasıl Yapılır ? [yardım]

Merhabalar, Buna ait bir plugin var ama bungeecord için. Eğer bukkit için diyorsan öyle bir plugin yok. Bungeecord plugininin adı: AnimMotd. Pluginin kullanımı: (ingilizce ve bana ait değil)
  5. C

TurkiyeCraftTR: rehber: + fly sadece 3tl/aylik admin: 10tl/aylik skype: turkiyecrafttr

enes , bu fiyatları çok ucuz yapıyorsun bence pahalı olsun
  6. C

ACİL İSTEK YARDIM ARKADAŞLAR

Kurarım Kardeşim
  7. C

Minecraft Hamachi server

gelirim
  8. C

Harita Yapacağım Yardım Edecek?

ben ederim
  9. C

Minecraft Vanilla Server

*
  10. C

Minecraft Vanilla Server

Hamachi Şifresi Yok Arkadaşlar
  11. C

Minecraft Vanilla Server

Arkadaşlar Serverimiz Bukkit Olmuştur Gelin
  12. C

Yardım Minecraft Tıklıyorum Açılmıyor Yardım Xp

Özür Dilerim Yeni doğmuş diyo yazmamıştım ama olsun
  13. C

Yardım Minecraft Tıklıyorum Açılmıyor Yardım Xp

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ben Minecraftı Yeni Yükledim Olmuyor Lütfen Yardım Edin Bende Olan Hata Update Launcher Diyo Olmuyo Java...