Arama sonuçlarınız

1. f3rhat44

TNT WARS II YAPMASINI BİLENE DİREK SUNUCU ALICAM

arkadaşlar tnt wars pluginleri olupda ayarlamasını bilen aradaşlara direk sunucu alıcagım 100 kişiye kadar 0 laglı server alıcam pluginleri yapmayı ve ayarlamayaı bilen lütfen bana özel den yazsın yada skype adresimi eklesin özelden yazmanız tercihim skype adresi fpsfiesta
  2. f3rhat44

ll Royal Silver Craft ll 1.7.X 1.8.X //Epic Boss/Parkur/Factions/Emek Server.

Sunucu Bilgisi; Sunucu versiyonu ; 1.7.X - 1.8.x Sunucu (İ)nternet (P)rotokol adresi ; royal.silverstil.com Sunucu RAM miktarı; 2048MB...
  3. f3rhat44

RoyalSilverCraft Betaya Girdi... Fakat Eksiğimiz var.

Merhaba Arkadaşlar RoyalSilvercraft serveri açılmıştır şuanda beta yayındayız eğer sunucumuzda bir bug vs. vs. bulmak için beta olarak açıyoruz fakat hala bir eksiğimiz var lapis yenileyemiyoruzz serverimiz : 1.7.X 1.8.X spigottur 1.7.10 spigot için bildiginiz mine yenileme plugininz varsa...
  4. f3rhat44

Çıldırmak Üzereyim pluginlerde sorun var :( Lütfen yardım....

arkadaşlarım yeni serverim nerdeyse açılmak üzere ama çok büyük 2 adet sıkıntım war lütfen bana yardımcı olun maden yenileme ve clearlag ve epicboss pluginlerini bir türlü aktif edemiyorum spigot serverimze lütfen yardımcı olun 2 saatir bunlarla ugrsıyoruz fakat yapamadık güzel bir server oldu...
  5. f3rhat44

yeni açdıgım vps server için sadece 2 adet plugin lazım

arkadaşlar herkesin bildigi üzere spigotta fazla plugin bulunmamakttadır bizde bu tabuları yıkmak için sadece 2 adet plugine ihtiyacımız war clearlag epicboss birde lapis yenilemeyi nasıl yapıcaz (: server bitmek üzere :D pluginlerine ihtiyacımız var bunlarda hazır olursa açıcagız serverimizi...
  6. f3rhat44

yeni server açıyorum vps server

kendi serverimi açıyorum fakat pek bir bilgim yok benimle birlikte bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar warsa skype adresimi eklesin yapalım projem hazırda bekliyor fakat tamamlayamıyorum skype adresim : fpsfiesta server ip si : royal.silverstil.com yardımcı olursanız çok sevinirim...
  7. f3rhat44

yeni bir faction serveri için

sıkıcılıktan uzak olan krallık yönetimi olucak şekilde sunucu tamamen bize ait bir minecraft serveri kurmak istiyoruz projemiz yarıya kadar hazırlandı fakat mapperimiz yoktur mapper olmak isteyen arakdaşları bekliyorum skype adresim fpsfiesta iyi oyunlar serverimizin son ip si : fiery.warrior.ga
  8. f3rhat44

Büyük Bir Ada Mapı Yapıcak Arkadaş Aranmaktadır.

büyük bir ada yı sıfırdan inşaa edicek arkadaşlar aranıyor .. gerekli bilgi için lütfen skype adresimi ekleyiniz . :; fpsfiesta skype adresim .
  9. f3rhat44

Büyük Projeler İçin //// Geri Döndüm :D

lütfen konumu kirletmeyin bi sorunu bir şey zoruna giden warsa eklesin skype :D arkadaşlar projemden az çok herkesi haberi war ama olmayanlar için söylüyorum . 4 adet krallık üzerinde büyük bir adada geçen her gün savaşların oldugu savaşların ödülle bittigi bir oyun . tamamen minecraft'a...
  10. f3rhat44

//BuilderAranıyor.....Büyük bir proje için

büyük bir proje için builder aranmaktadır . proje gizli oldugu için fazla bilgi veremiyorum . isterseniz gerekli bilgiyi skype adresimizden alabilrisiniz Konu düzenlenmiştir 4 adet kralliktan olusan bir server Ayarlamayi dusunuyorum Skript ve benzeri seyler hazir sadece build kaldi ben bir...
  11. f3rhat44

Minecraft Server Ayarlamasını bilene serverimi vericem hemde ücresiz asla kapanmaz

evet arkadaşlar server ayarlamayı bilene bütün server yetkilerini devretcem.. skype adresim :: fpsfiesta teamspeak 3 adresim : 185.26.144.25yokmu arakdaşlar server isteyen ?
  12. f3rhat44

Site Panel Nasıl Yapılır ?

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.