Arama sonuçlarınız

1. f3rhat44

TNT WARS II YAPMASINI BİLENE DİREK SUNUCU ALICAM

seni anlıyorum dostum ama bu işi ben yapamıyorum yapabilicek olan biri varsa beraber yapalım demem daha dogru olur tabi
  2. f3rhat44

TNT WARS II YAPMASINI BİLENE DİREK SUNUCU ALICAM

arkadaşlar tnt wars pluginleri olupda ayarlamasını bilen aradaşlara direk sunucu alıcagım 100 kişiye kadar 0 laglı server alıcam pluginleri yapmayı ve ayarlamayaı bilen lütfen bana özel den yazsın yada skype adresimi eklesin özelden yazmanız tercihim skype adresi fpsfiesta
  3. f3rhat44

ll Royal Silver Craft ll 1.7.X 1.8.X //Epic Boss/Parkur/Factions/Emek Server.

Sunucu Bilgisi; Sunucu versiyonu ; 1.7.X - 1.8.x Sunucu (İ)nternet (P)rotokol adresi ; royal.silverstil.com Sunucu RAM miktarı; 2048MB...
  4. f3rhat44

RoyalSilverCraft Betaya Girdi... Fakat Eksiğimiz var.

Merhaba Arkadaşlar RoyalSilvercraft serveri açılmıştır şuanda beta yayındayız eğer sunucumuzda bir bug vs. vs. bulmak için beta olarak açıyoruz fakat hala bir eksiğimiz var lapis yenileyemiyoruzz serverimiz : 1.7.X 1.8.X spigottur 1.7.10 spigot için bildiginiz mine yenileme plugininz varsa...
  5. f3rhat44

Çıldırmak Üzereyim pluginlerde sorun var :( Lütfen yardım....

skypeye bi girsen bakıazda girmion ki :D versionum 1,7,10 buna uyumlu olacak şekilde clearlag mineresetlite epicboss warsa attarsanız çok sevinirimi
  6. f3rhat44

Çıldırmak Üzereyim pluginlerde sorun var :( Lütfen yardım....

arkadaşlarım yeni serverim nerdeyse açılmak üzere ama çok büyük 2 adet sıkıntım war lütfen bana yardımcı olun maden yenileme ve clearlag ve epicboss pluginlerini bir türlü aktif edemiyorum spigot serverimze lütfen yardımcı olun 2 saatir bunlarla ugrsıyoruz fakat yapamadık güzel bir server oldu...
  7. f3rhat44

yeni açdıgım vps server için sadece 2 adet plugin lazım

biliyorum ciğerim hadi geçmiş olsun tekrardan çok saol yardımların için bekliyorum seni sen gelmeden sw açılmış olucakdır inşllah bir ara yapmışdıkda şimdi olmuyor nedese :( ben çıkmam lazım yardımlarınız için teşekkürler yoruma metotları yazarsanız bende tekrardan girer bakarım hayırlı aksamlar
  8. f3rhat44

erencim dediklerini nidirdim ama olmuyor bir yardım et abine hatırlarsan geçenlerde sen yenilemeyi yapmışdın erenim.
  9. f3rhat44

çok teşekkür ederim serverimize bakmayada bekleriz. ben bi tane buldum http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/clearlagg/ fakat serverimde çalışmamaktadır yardımcı olurmusunuz ?
  10. f3rhat44

arkadaşlar herkesin bildigi üzere spigotta fazla plugin bulunmamakttadır bizde bu tabuları yıkmak için sadece 2 adet plugine ihtiyacımız war clearlag epicboss birde lapis yenilemeyi nasıl yapıcaz (: server bitmek üzere :D pluginlerine ihtiyacımız var bunlarda hazır olursa açıcagız serverimizi...
  11. f3rhat44

yeni server açıyorum vps server

sadece biraz zaman verin bana elimden geldikçe güzel bir server hazırlamaya çalışacagım
  12. f3rhat44

yardım edecek arkadaşlarla server çok saglam olucak
  13. f3rhat44

kendi serverimi açıyorum fakat pek bir bilgim yok benimle birlikte bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar warsa skype adresimi eklesin yapalım projem hazırda bekliyor fakat tamamlayamıyorum skype adresim : fpsfiesta server ip si : royal.silverstil.com yardımcı olursanız çok sevinirim...
  14. f3rhat44

eren özele bak

eren özele bak
  15. f3rhat44

yeni bir faction serveri için

son halini görmek isterseniz bi bakın isterseniz .
  16. f3rhat44

skype eklersen iyi olur fpsfiesta
  17. f3rhat44

umarım beni hatırladın :D
  18. f3rhat44

sıkıcılıktan uzak olan krallık yönetimi olucak şekilde sunucu tamamen bize ait bir minecraft serveri kurmak istiyoruz projemiz yarıya kadar hazırlandı fakat mapperimiz yoktur mapper olmak isteyen arakdaşları bekliyorum skype adresim fpsfiesta iyi oyunlar serverimizin son ip si : fiery.warrior.ga
  19. f3rhat44

Büyük Bir Ada Mapı Yapıcak Arkadaş Aranmaktadır.

büyük bir ada yı sıfırdan inşaa edicek arkadaşlar aranıyor .. gerekli bilgi için lütfen skype adresimi ekleyiniz . :; fpsfiesta skype adresim .
  20. f3rhat44

Büyük Projeler İçin //// Geri Döndüm :D

fakat bizimki bunların çok dışında bir prohe
  21. f3rhat44

bu proje tamamen bize aittir son oyuncu yapıp yapmadıgı bilgimiz yok :(
  22. f3rhat44

buna çok sevindim istersen skype adresimi eklersen görüşebiliriz.:) fpsfiesta
  23. f3rhat44

öncelikle yorumun için teşekkürler bana builder ve plugin işini yapıcak biri lazım daha sonra Bungee cord güzel bir fikir. teşekkürler