Arama sonuçlarınız

1. B

It's raining tacos From out of the sky Tacos No need to ask why Just open your mouth and close...

It's raining tacos From out of the sky Tacos No need to ask why Just open your mouth and close your eyes It's raining tacos TACOOO <3
  2. B

It's raining tacos From out of the sky Tacos No need to ask why Just open your mouth and close...

It's raining tacos From out of the sky Tacos No need to ask why Just open your mouth and close your eyes It's raining tacos TACOOO <3 Al biraz taco ye !!!
  3. B

It's raining tacos From out of the sky Tacos No need to ask why Just open your mouth and close your eyes It's raining tacos TACOOO <3 Al biraz taco ye !!!
  4. B

Valla gülmekten öldürdün beni yer fıstığı :( (ben intahara)

Valla gülmekten öldürdün beni yer fıstığı :( (ben intahara)
  5. B

Yi bini DirenCan yi bini :( kaç tane DirenCan var :(

Yi bini DirenCan yi bini :( kaç tane DirenCan var :(
  6. B

Bazen kafamın içinde beyin olmadığını düşünmüyorum değil :(

Bazen kafamın içinde beyin olmadığını düşünmüyorum değil :(
  7. B

Web Dersi 1 Bedava Hosting & Domain Alma

Yararlı bir konu olmuş bazı arkadaşlar websitesine para vermeyi sevmez ama ben bunu önermem neden sitesi yavaş olur baya yavaşlar
  8. B

ok

ok
  9. B

Memende üçgen var

Memende üçgen var
  10. B

pokta çıkabilir

pokta çıkabilir
  11. B

ve memen

ve memen
  12. B

:(

:(
  13. B

DavşanGız Illermemati konfürmünd

HobbitNetwork Kanka noldu skype dan çıktın ?Berk niye bu kadar embesil (embesil değil) Taco ile ilk tanıştığında taconun o mikkemmel lezzeti beynini uçurmuştu sonra aşık olduğu garı (aşık olduğum garı taco) ona kendi beynini nakil ettirdi ve bundan sonra onun gözünden dünya böle gözükmüştü.
  14. B

Oysa ki foruma girdiğinde minik küçük zararsız bir davşandı ama insanlar onu yahni yapmak için yakalamaya çalışıyorlardı ve bir gün tavşan bundan bıkar ve insanları yemeye başlar Tek hatasında kalbini sök kanka
  15. B

:C kanka ordu yetmez davşan tüm orduyu param pirçik eder atomlarına ayırır biz en iyisi çin ordusunu çağıralım :(
  16. B

Çaya zehir katarsın çayımı yanımda getiririm ve arkamda koruma olarak Uchiha_Madara'yı alırım ve orduyuda çağırırım :C bunlşar ufak minnacık güvenlik önlemleri :D Dedim bakın şeytanın yer yüzüne çıkmış hali !
  17. B

Kanka valla ne diyeceğimi bilmiyorum hahahaahahahah ''Gerzek''-_- sana şu espiriyi yapma diyoruz dragon ile (aslında demiyoruz ama yapma !)
  18. B

ve bu gerçek ismin 2.SultanMaviIşıq tarafından ifşa edildi asıl ismin burcu (sallıyor)
  19. B

BGTR tavşanların insanları kaçırıp parçaladığı bir yer !
  20. B

Hocam bende beyin var zaten senin bunu paylaşman bir beyinsizlik zaten :D Tek kelime senide ifşa ettim Kulaklığın
  21. B

İyi fikir :(
  22. B

Naber KAŞ ! :C
  23. B

Şaka amaçlı didik ya :(
  24. B

(şaka amaçlıdır) Aslında bı gördüğünüz datlı yaratık bu gördüğünüz davşan dışarıda ölesine dolaşmıyor ve bu tavşan @InnocentBunny ve insanlara kendini tatlı gösterip kendine çekiyor ve sonra ise parçalıyor bu cesetleri şeytana yemesi için getiriyor !! ve aslında bu gördüğünüz datlı şey şeytanın...