Arama sonuçlarınız

1. Xatacafer

Minecraft|Fatal Error|Yardım

Merhaba arkadaşlar her oyunu kapattığımda oyunun konsolunda çıkan böyle bir yazı beni rahatsız ediyor Yardım edenlere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum
  2. Xatacafer

Hayvan gibi mob trap yapıp ölmeyen +9 mob itemi

Bu aralar oynadığım survival dünyada zombinin birinin itemi bildiğin 30 lv enchantmentli eşya çıktı
  3. Xatacafer

Uch oynayacak kişi aranıyor.

Benimle kendi hamachi serverimde uhc oynayacak biri aranıyor . Yaş : ... (en az 13) Skype: ... İsim: ...
  4. Xatacafer

Hole Home (Yapım Aşamasında)

Merhaba arkadaşlar bu sefer sizlerin karşısına bir hikaye bazlı bir harita ile karşınızdayım. Bu map bazı oyunlarda karşımıza çıkan sonuçları bize bağlı türden bir map olacak. Henüz yapım aşamasında olan mapdan size birkaç foto göstermek isterim
  5. Xatacafer

2 Vs 2 Pvp map

Merhaba arkadaşlar ! İşte başka bir map ile sizin karşınızdayız Başlıkta belirtildiği gibi bu bir pvp map tamamen el yapımı ve komut blockları ile çalışmaktadır Link:http://www.mediafire.com/download/vs99mktl2vybl22/Pvp.zip...
  6. Xatacafer

Pickaxe e sadece belirli şey kazdırma

Merhaba Arkadaşlar benim kendi yaptığım map için bir yardım gerekiyor. Başlıkta belirttiğim gibi bir pickaxe ile sadece belirli bir bloğu kırmak için bir komut var biliyorum fakat ona damage yani sadece stained clay değilde kırmızı stained clay kazabilmek için bir komut var mı
  7. Xatacafer

Altlantis Map(Tamamlandı)

Merhaba Arkadaşlar geçen günlerde arkadaşımın gönderdiği ( @ohGoktug ) resimlerde olan adventure map tamamlandı Link: http://www.mediafire.com/download/5dh3kqdjt8i18qq/Atlantis+Tr+Versiyon+Full.zip Virustotal...
  8. Xatacafer

Benim ufak köyüm

Merhaba. Bu benim minecraft survivalda yaptığım ufak bir köy. Görüş ve önerilerinize açığım. Köydeki binalar: Maden,Ahır,Balkabağı kulesi,Starbucks ve Kebap salonu (?) Edit:Yeni Gelişmeler! Sonunda gözlem kulesinin asansörü bitti
  9. Xatacafer

Minecraft kopyalama hatası ?

Arkadaşlar geçen bulduğum bir hatayı sizle paylaşmak istiyorum Bu hatada sizin bir silahı yapmak için kullandığınız eşyaları kopyalamaya yarıyor fakat sadece görünürde. Bir şey yapmaya çalıştığınızda eşya yok oluyor. Nasıl yapılır? 1.Adım:Bir örse hasarlı bir alet koyun ve o aletin yapımında...