Arama sonuçlarınız

1. MariusKa01

MineTR > | 11 Adet Rütbe | Edit | Hile Koruması | ArsaFLY

IP: Minetr.batihost.com Sürüm: 1.8/1.9 Ram: 4GB (Duruma Göre Yükseltilebilir) ➽ Sunucu yetkililerine saygısızlık yasaktır. ➽ Reklam ve spam yasaktır. ➽ Siyaset hakkında konuşmalar yasaktır. ➽ Dolandırıcılık Yasaktır. ➽ Hile Yasaktır...
  2. MariusKa01

[Cozuldu] Serverde Lav-Su Koyulmuyor

Hortlama konusunda helallik sin :)
  3. MariusKa01

MineTR / Faction / Boss / Lapis Ve daha fazlası yakında

guncelguncelguncelguncel
  4. MariusKa01

Bidaha Zort

Bidaha Zort
  5. MariusKa01

Youtube Ekibi |ALIMLAR AÇIK|

Merhaba ekibinize bende katılabilirim yaş 15 benim planım vardı minecraft kısa film yada filmler cekmek yada sizin parkur fln vidiolarınız olursa ben size kameramanlık edebilirim artık sıkıldılar onların gozunden bakmaya yada olmaz diosan bi koşeye kucuk pencere senn goruntu koyarız buyuk...
  6. MariusKa01

BronsCraft/Zevk alıcağınız factions server/Emek

✠ BronsCraft.nitrado.net✠ Sürüm: 1.7.2-1.7.4 Vip Fiyatlarımız: Normal VİP 10TL Diamond VİP 15TL Pegasus VİP 20 TL Ultra VİP 25 TL BronsCraftVİP 40TL Web Sitemiz http://bronscraft.com.nu/ Skype: clone2877 Fotoraflar Bronscraft.nitrado.net
  7. MariusKa01

PVP KAPAYIP AÇMA

Galiba öyle bir plugin yok ama wg atıp oraya /rg flag (wgismi) pvp deny yazarsan wg li alanda pvp kapanır yada bütün dünyayı pvp kapatcaksan kolay yolu konsolsuz /rg flag __global__ pvp deny yazabilirsin
  8. MariusKa01

051420092025 011212 20091305 09 0315040504 0920

Bu konu ne anlamadım birisi anlatsaya şu sayılar yazılar?
  9. MariusKa01

Minecraft Issız Ada Seed

Wow baya güzel denicem saol
  10. MariusKa01

Ben Domain Alcam Ama Benim Server İsmi Nitradonun domaini nitrado.net ya .com yapıcam ama hep...

Ben Domain Alcam Ama Benim Server İsmi Nitradonun domaini nitrado.net ya .com yapıcam ama hep kullandıgım isimi domain almışlar ne yapabilirm
  11. MariusKa01

Hort

Hort
  12. MariusKa01

Sen 1. Sayfadaki sorunları halletmeyip 2-3.sayfalarınımi cevapliyorsun
  13. MariusKa01

Çok İyi Konu Hortluyorsunuz Adam Başlığa Çözüldü Yazıyor Sen Konuyu Yeniden Açıyosun Tebrikler
  14. MariusKa01

Team Extreme Launcher açılmıyor

Bende yaşadım bu sorunu minecraftın team extreme ise denetim masasından minecraft 1.7.2 buluncak onu sil komple sonra yeniden yukle Minecraft'ı olucaktır.
  15. MariusKa01

SAÇMA SAÇMA SAÇMA - Bukkit İşte Çok Saçma Hata

Bukkitin bir hatası yok baya hatalı pluginlerin var ne yapsın server :)
  16. MariusKa01

Faction Server Kaç Ram İster

+30 Kişilik Server 3 Gb +50 Kişilik Server +4 Gb Yeterli Olucaktır
  17. MariusKa01

Bu Pluginleri Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz

Pluginlerin İsimleri; 1.ScoreboardStats 2.Bilmiyorum Ama MotdManager ama araştırıyorum bulursam yazarım :)
  18. MariusKa01

Sunucumda DeathMessages Calışmıyor.

bir şey sorucağım siz pluginlerden anlıyormusunuz? Hazır Plugin Paketi kullanın siz indir kur yaparsanız buglar çıkabilir DeathMessages çalışmamasının nedeni başka bir pluginle çakışması yada klosorunde yanlışlık var config.yml içindeki yazıları buraya yazabilirmisin
  19. MariusKa01

Acil yardım edim nolur!!!!!!

Kardeş plugin ismi "ChestCommands" adlı plugini bukkit sitesinden indir ve google chestcommands kurulum,chestcommands ayarlar,..vb yazarsanız çıkar "yok ben yapamadım bulamadım anlamadım" diyorsan yaz sana burdan kurulumu yazayım.
  20. MariusKa01

Nitrado Mesaj Yazınca Ben u8kwwq4444tl :DDDD

Nitrado Mesaj Yazınca Ben u8kwwq4444tl :DDDD