Arama sonuçlarınız

1. I

MMORPG serverde neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri bugün yapmak istediğim bir mmorpg serverinde olması gerekenleri sizlerin düşünceleriyle gerçekleştirmek için bu konuyu açtım.Sizce bir mmorpg sunucuda hangi sistemler bulunmalıdır.Ne yaparsak iyi tutar. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir ! Eğer...
  2. I

MMORPG bir sunucuda neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri bugün yapmak istediğim bir mmorpg serverinde olması gerekenleri sizlerin düşünceleriyle gerçekleştirmek için bu konuyu açtım.Sizce bir mmorpg sunucuda hangi sistemler bulunmalıdır.Ne yaparsak iyi tutar. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir ! Eğer...
  3. I

Zirve Faction Usta Builderlerini Arıyor ...

Zirve Faction Usta Builderlerini Arıyor Değerli Minecraftturk ailesi Zirve NW olarak sunucumuza usta builder aramaktayız.Yapılacak tek işimiz olarak Faction Spawnı kaldı.Bunu yapabilecek arkadaşların aşağıya koyacağım formu bana skype üzerinden veya buradan ulaştırmasıdır...
  4. I

[Sorun] Play! a baştığımda hata veriyor

Playa basınca çıkna hata ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't do that. Time: 17.07.2015 16:56 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Could not create context at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.nCreate(Native Method) at...
  5. I

[Envanterdeki İstenen itemleri taratma]

Oyuncunun envanterinde kömür,iron ingot ve gold ingotu taratma
  6. I

[YARDİM] Serverde bir süre oynadıktan sonra atma sorunu

Arkadaşlar konu başlığındada belirtiğim gibi servere giriyorum bazen hiç oynayamadan atıyor bazen 2-3 dk oynayıp atıyor.Atarken yazdığı metin Internal Exception: io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException bu hatayı söylüyor dediğim gibi artık bıktım sonucuda oyuna giriyorum ar oynuyorum...
  7. I

[İstek] Skript

nether wart ile ruh kumuna sağ tıkladığımızda ruh kumu cehennem taşına dönüşecek ve 1 dk sonra makas ile sağ tıkladığımızda 4 gold nugget gelcek ve cehennem taşı ruh kumuna yani eski haline dönüşücek (YAPAN ARKADAŞA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM)
  8. I

Cesur NETWORK Builder Alımında #Skyblock/KitPVP/Avatar/Faction/MMORPG/Prison Ve Daha Fazlası

BAŞVURU FORMU Ad: Soyad: Builder Bilgin:*/10 Kendine Güveniyormusun ?: Daha Önce Kaç Serverde Çalıştın: Günde Kaç Saat Onlinesin: Yaptığın Yapılardan Bir Kaç Resim: Neden Seni Seçmeliyiz ?: Skype Adresin: Takımla Çalışabilecekmisin ?: Eklemek İstediklerin(İsteğe göre): Skype adresim:canemre1907...
  9. I

Skript İle Schematic Yüklenebilirmi ?

Tabelaya sağ tıklayınca //schematic load bina komutu girilsin ama (bina loaded paste it with //paste) yazısı yerine [Ev] Geliştiriliyor yazısı çıkacak ve daha sonra //paste komutu gerçekleşecek (Pasted relative to you .Undo with //undo) Yazısı yerine ise [Ev] Geliştirildi yazısı çıksın ve bitsin...
  10. I

Skript İle Schematic Yüklenebilirmi ?

KONU KİLİT 2 TANE AÇMIŞIM
  11. I

[BASİT Bİ İSTEK]

Stone kırıldığında cobblestonenin çıkmasını engelleme
  12. I

ÇÖZÜLDÜ ISTEK SKRIPT

Arkadaşlar istediğim stone kırılınca içinden %1 elmas cevheri %1 demir cevheri %1altın cevheri %3 kömür %10 ise stone çıkmasını istiyorum çıktığında mesaj olarak Taş çıktı Kömür çıktı gibi mesajlar atsın (Kömür her gelişinde 3 er 3 er gelsin) YAPAN ARKADAŞA ŞIMDIDEN TEŞEKKÜRLER
  13. I

Skript İsteği

Taş kırdığımda kırdığımda elime Demir Cevheri gelicek ve chatte ( SANS ) Demir Cevheri! yazıcak acill lazım yapan yoruma atarsa sevinirim
  14. I

[Acill]Plugin İsteği İçeri Gir

Köylülerle alışveriş yapma plugini lazım Yani istediğim itemi köylüde ayarlıcam Mesela 1 nifülere 1 yumurta satıcam ..... BİLEN LÜTFEN SÖLESİN ACİL LAZIM