Arama sonuçlarınız

1. I

| CubeTurk | 1.8.x | Özel Lapis Sistemi | 10 Farklı Sandık | 20 Rütbe |Zindanlar|Silah Gelistirme|>>

Gayet başarılı server başarılarının devamını dilerim ... (Oyun nickim: CmJustice )
  2. I

MMORPG bir sunucuda neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Bu kanıya nerden vardın bilmiyorum ama emin ol rpg serverimi açtığımda kaliteli olduğunu göreceksin Bunu yapmayacağımdan emir olabilirsiniz böyle tavsiyeler yerine sunucumda hoşunuza gidebilecek sistemler önerirseniz sevinirim Bundan neden bu kadar eminsiniz acaba ? Bana mmorpg açmak...
  3. I

[SK Ders] B4 - Loop //*

5. bölümü bekliyoruz :D
  4. I

MMORPG serverde neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Bir kere mmorpg server açmışlığım vardı ama tutmadı bende kapattım bu yüzden tutması için neler yapabilirim diye bir konu açayım dedim.Oyuncular seçerek alınacak zaten bunların dışında serverde oyuncuların oynadıkça eğlenecekleri bir server yapmak istiyorum. Eğer güzel düşünceleriniz var ise...
  5. I

MMORPG serverde neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri bugün yapmak istediğim bir mmorpg serverinde olması gerekenleri sizlerin düşünceleriyle gerçekleştirmek için bu konuyu açtım.Sizce bir mmorpg sunucuda hangi sistemler bulunmalıdır.Ne yaparsak iyi tutar. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir ! Eğer...
  6. I

MMORPG bir sunucuda neler olmalı ? Neler olursa tutar ?

Merhaba saygıdeğer forum üyeleri bugün yapmak istediğim bir mmorpg serverinde olması gerekenleri sizlerin düşünceleriyle gerçekleştirmek için bu konuyu açtım.Sizce bir mmorpg sunucuda hangi sistemler bulunmalıdır.Ne yaparsak iyi tutar. Düşünceleriniz bizim için çok önemlidir ! Eğer...
  7. I

[Rehber] Eklenti Editlemek ve Eklenti Kodlarına Ulaşmak

Yararlı ve bilmeyenler için güzel konu tebrikler
  8. I

|PrisonTurk|Türkiye'de ilk Olmaya Geliyor|Alım'lar Aktif|Profesyonel Ekip|

Rehber'ler: Ad:Emre Can Yaş: 14 Tecrübe'ler: Sayamayacağım kadar çok swde usta rehber oldum Davranışların: Olan durumların her zaman iyi yönünü ararım. Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: Sakin bir ve rahat bir dille Skype:zirvenw
  9. I

Zirve Faction Usta Builderlerini Arıyor ...

Zirve Faction Usta Builderlerini Arıyor Değerli Minecraftturk ailesi Zirve NW olarak sunucumuza usta builder aramaktayız.Yapılacak tek işimiz olarak Faction Spawnı kaldı.Bunu yapabilecek arkadaşların aşağıya koyacağım formu bana skype üzerinden veya buradan ulaştırmasıdır...
  10. I

[Sorun] Play! a baştığımda hata veriyor

Kendi sunucumda kullanıyorum başka hile kullanmıyorum ?
  11. I

Sorunun çözümünü biliyorsan söle konuyu baltalamaSorun çözüldü ekran kartımın sürümü yüksek olduğu için girmiyormuş düşürdüm girdi KONU KİLİT
  12. I

Bağlantımda sorun yok ekranda nası bi sorun war ?Çözümünü söyleyen biri olursa sevinirim
  13. I

Playa basınca çıkna hata ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't do that. Time: 17.07.2015 16:56 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Could not create context at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.nCreate(Native Method) at...
  14. I

(SORUN) GameRanks Rütbe Plugini -> Iceri Gel

Büyük ihtimal PermissionEx ile çalışmakta yada kendisi grup oluşturuyor eklenti çünkü permission ekleme yeri war
  15. I

PermissionEx ile mi çalışıyor
  16. I

Configini verirsen düzenleyebilirim
  17. I

[MERAK SORUSU]İÇERİ

404 Not Found
  18. I

[SKRİPT] Süpriz Sandık Skripti | Ödüller Ayarlanabilir! | v0.1

Güzel olmuş sorunsuz çalışıyo
  19. I

[Envanterdeki İstenen itemleri taratma]

Aynn yapıp atarsan sevinirim
  20. I

ben 3 ünü birden kontrol ettirmek istiyorum birini değil konuyu düzgün okursan
  21. I

kömür,iron ingot ve gold ingotu taratma ?