Arama sonuçlarınız

1. KrocKornz

Bana 1.7.2 için mod paketi hazırlayabilicek var mı ?

1.7.2 İÇİN FLANS MOD COMES ALİVE MOD BİBLİO CRAFT COSTUM NPC DİNAZOR MODU FARKLI HAYVANLAR MODU FARKLI MOBLAR MODU SİLAH MODU CAMP MODU BACKPACK MODU (ÇANTA) NEI MODU MİNİMAP MODU yaparsan helal olsun sana ve lütfen DOSYA.TC YÜkle
  2. KrocKornz

Map Yapıyorsanız yada Yapıcaksanız -İÇERİYE-

Merhaba öncelikle map yapıyorsanız yada yapıcaksanız builder-komut bloğu-redstone gibi işlerde uzman arıyorsanız yardım edebilirim bu aralar çok sıkılıyorum tek başıma map yapmaktan eğer map yapan varsa serverına davet etsin gelebilirim isterseniz SKYPE=BATFLASH YAŞ=13 NOT= -PREM ÇALINDI...
  3. KrocKornz

SERVER KURMAK VE OYNAMAK ?

MERHABA BİRİ PREMİUM OLMADAN HAMACHİSİZ SERVER AÇABİLİR Mİ BİRLİKTE OYNARIZ ?
  4. KrocKornz

Yogbox/simcity gibi mod paketi varmı ?

Yogbox/simcity gibi mod paketi var mı ? bildiğiniz ? skype=GökmenGürelXX
  5. KrocKornz

Technic Launcher

ARKADAŞLAR TECHNİC LAUNCHER GİRİYORUM ORDAN YOGBOX İNMİYOR SİMCİTY BULAMADIM ARKADAŞLAR TECHNİC LAUNCHERDAN ÖNERİNİNİZ VARMI ŞEHİR KURMA İLE İLGİLİ ? -GökmenGürel
  6. KrocKornz

Yardım Edebilirmisiniz ?

Arkadaşlar ben kendime skin yapıyorum ancak %appdata% girip .minecraft giriyorum .bin dosyası yok googledan indirdim oraya skinimi koyuyorum olmuyor ancak MCSKİNSEARCH kullanmak istemiyorum pre hesabım var ancak arkadaşımınkini ortak kullanıyorum skinini falan değiştiremem sadece turf wars falan...
  7. KrocKornz

MC-THE LORD OF THE RİNGS (yüzüklerin efendisi) MOD YARDIM !!!

Arkadaşlar ben TECHNİCH LAUNCHER'dan indirdim LORD OF THE RİNGS KD diye bir modu arkadaşlar süper ancak oyunu bilenlerinizden yardım etmesini istiyorum konu şu lavın içine yüzüğü atınca portal oluşuyor ancak bende sadece HOBBİTS mekanı var troll falan yok SHARİA yani hobbitlerin yaşadığı yerde...
  8. KrocKornz

Oyun videosu Çekmek İçin Bildiğiniz Programları Söylermisiniz

Merhaba arkadaşlar ben oyun videoları çekiceğim ancak güzel program bulamıyorum yardım edermisiniz Skype=GökmenGürel --BANDİCAM-- (FULL DEĞİL VE WWW.BANDİCAM.COM yazısını nasıl kaldırıcağız ?) -- FRAPS -- (FULL DEĞİL VE SES KAYMASI VAR VE ÇOK FPS DÜŞÜRÜYOR) -- ACTİON -- (XP İÇİN...
  9. KrocKornz

Kendi Youtube Kanalımı Burada Tanıtabilirmiyim ?

LÜTFEN CEVAP YAZIN MC 2 YILDAN BERİ OYNUYORUM FAKAT FORUMDA YENİYİM YARDIM