Arama sonuçlarınız

1. PesEtmeyen

Open to lan hatası

Arkadaşımla oynamak için Open To Lan yapıyorum aynı ağdayız ama multiplayer'de gözükmüyoruz? Minecraftlarımızı kapatıp açtık yine yokuz, açtığım dünyadan girip çıktım ama yine düzelmedi? Yardım edebilecek var mı?
  2. PesEtmeyen

Shader kullanabilir miyim?

Bilgisayarımda 1.8 optifinesiz 200 fps falan alıyor. Bazen düşüyor, sonradan uçuyor fps. Shader kullansam pc çöker mi? Cevaplarsanız sevinirim.
  3. PesEtmeyen

1.7.2 forge...

1.7.2 forge kurdum, morph modunu yükledim. (cracked launcher'den açtım.) play'a basıyorum, bekliyorum açılmıyor. Yardım edin plz
  4. PesEtmeyen

Entity 303 sorunum!!!!

Beyler inanamayacaksınız ama cidden entity 303 var. Bir gün multiplayer oynuyorduk arkadaşımla. Arkadaşım, chesti açıp bakıyordu. Birden kayboldu. Chestte açık kaldı. Yeniden baktım arkadaşım orda. DOSYALAR VAR!!! DOSYALAR ŞÖYLE Entity303_Dat Entity303_json lütfen yardım edin. O dosyaları...
  5. PesEtmeyen

Minecraft ile ilgili pek değil. Cevap yazın please!

Beyler, size bir sorum var. Benim ekran kartı AMD. AMD ekran kartlarının driverini yüklüyorum. Ancak ekran hala düzelmiyor. Önerilen yazmıyor. Bildiğiniz gibi normal, ekran kartı alınmadığı gibi duruyor ekran. Artık gittim, nVIDIA driverlerini yüklüyorum. Bilgisayarı yeniden başlat diyor...
  6. PesEtmeyen

Survival Games'de nasıl pro olabilirim?

Survival Games'te çok eziğim. :( anca şans olunca kazanabiliyorum. Sizce nasıl pro olabilirim? Cevaplarınızı bekliyorum. MCSG serverinde yalnız.Hacklerde olunca hiç kazanamıyorum. :( hack olmayan bir survival games ipi verebilirsiniz. Premium da olur.