Arama sonuçlarınız

1. G

http://inciswf.com/olamazzzzz.swf

http://inciswf.com/olamazzzzz.swf
  2. G

Ha onlari furdurmayin bağa ben gaçın demende hepiçide bi halt edemey

Ha onlari furdurmayin bağa ben gaçın demende hepiçide bi halt edemey
  3. G

Forumdan şikayetim

İlk mesajımda yazdığım şeyler bunlar. Hatalarımı kabullendiğimi daha sonraki mesajlarımda belirttim. Bkz. "uyarsalardı ben zaten küfrümün dozunu azaltırdım ve mesajlarımı güncellerdim." "haklısın kardeşim mk kelimesi hayatıma normal bir sözcük gibi girmiş. Hele kısaltınca onu sadece bir bağlaç...
  4. G

Forumdan şikayetim

Arkadaşım bak beni pislik yapmaya teşvik etme, sen benim kaç tane mesajımı okudun kelimenin sonuna "mk" eki koymuş olduğum !? Benim mesajlarımı okuyan bu denli ceza almamın gereksiz olduğunu bilir. Bide arkadaşım lütfen konumdan git ya, lütfen. Nerdende bulaştım cahillere laf anlatmaya çalışma...
  5. G

Forumdan şikayetim

Senden alıntı yapıyorum; "İşte okuduğunu anlamak bu yüzden önemli."
  6. G

Forumdan şikayetim

Sana hepsini silmişler diyorum ve hakaret etmedim diyorum, hiç kimseye hakaret etmedim! Hakaret etsem bile sadece hakaret olan mesajı silmeleri gerekmez miydi ? Hem sana kalmadı konu kapatıp açmak. Dalganı geç sen. Edit: Eğer bir fikrin yoksa konumdan uzak durabilir misin? Sana zorla mesaj...
  7. G

Forumdan şikayetim

Sincap kardeş öncelikle demediğim şeyleri demişim gibi gösterme, dediklerimi de çarpıtma. Ben asla "Yaptığım skriptler neden silinmiyor küfürlü mesajlar siliniyor" diye bir cümle kurmadım. Dediğim şey tam olarak şu ; "..hadi beni önemsemiyorsunda mesajlarımı siliyorsun, madem öyle neden bütün...
  8. G

Forumdan şikayetim

Olaya odaklanmayıp konuyu saptırdığınızı düşünüyorum. Konumuz Kemal Sunal değil, benim ettiğim küfürler de değil; konumuz uygulanmış olan ceza. Olmuşla ölmüşe çare yok; Küfür ettik, eğlendik, kafamıza göre takıldık bir kere ama Khaleesi adına yazmış olduğum konuyu silmelerini gerektirecek hiç...
  9. G

Khaleesi <3 <3

Khaleesi <3 <3
  10. G

Forumdan şikayetim

Sadece örnek verdim be kardeşim onu sevmiyorsan başka kişilerdende örnek verilebilir yani. Bu kadar detaylara takılma, olaya odaklan.
  11. G

Soran olursa buralardan bir Gomutan geldi geçti deyin :D

Soran olursa buralardan bir Gomutan geldi geçti deyin :D
  12. G

Forumdan şikayetim

Naçizane fikrim şudur ki; küfür ettim diye gerekli gereksiz tüm mesajlarımı silmemelerdi. Önce bir uyarsalardı ben zaten küfrümün dozunu azaltırdım ve mesajlarımı güncellerdim. BEST14, haklısın kardeşim mk kelimesi hayatıma normal bir sözcük gibi girmiş. Hele kısaltınca onu sadece bir bağlaç...
  13. G

Forumdan şikayetim

Ben foruma ara vermişken yapılan şeyler bana acayip çok koydu. Nereden başlasam bilemiyorum, başlıyorum. 1- Küfür etmemden rahatsız olunmuş. Olabilir, rahatsız olabilirsiniz. Peki hangi küfürlerimden rahatsız oldunuz ? Ben hiçbir küfrü asla herhangi birini nitelemek amacıyla kullanan birisi...
  14. G

Bütün mesajlarım, her şeyim silinmiş.. Veda vakti gelip çatmış.

Bütün mesajlarım, her şeyim silinmiş.. Veda vakti gelip çatmış.
  15. G

-Ancalagon Ne Kadar Büyük?-

Bu konudaki mesajımı da silmişler. Oysaki mesajım ne kadarda kurallara uygun bir mesajmış. Yöneticilerin bana kastı var sanırım ? Yaptığınız ayıp.
  16. G

[Basit] Duyuru Skripti

Mesaj silindi
  17. G

[Basit] Duyuru Skripti

Konu silindi
  18. G

Linux hakkındaki kafamdaki deli sorular..

Konu silindi. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim, linux ubuntuyu işletim sistemimin yanına ek olarak kurdum ve böylesi çok iyi oldu. Teşekkür ederim tekrar.
  19. G

Yapılmasını istediğiniz skript var mı?

mesaj silindi.
  20. G

Yapılmasını istediğiniz skript var mı?

Konu silindi ve proje iptal. hnsdmrts_ arkadaşıma daha sonra ulaşıp skripti vericem, teşekkürler.
  21. G

Uyarı Skripti

Skriptimin amacı her sunucuda zaten var olan mute ve tempban komutlarını skript kodu olarak yazmak değil :( Skriptimin amacı oyunculara uyarı puanları vermek. Rehberlere mute ve ban yetkisi vermek yerine benim skriptteki yetkileri vermek çok daha iyi olacaktır, bu sayede rehberler kafalarına...
  22. G

Uyarı Skripti

Konu silindi
  23. G

every seconds eventi ne kadar kullanışlı?

redstoneda neymiş ben şöyle yaptım onu; on pressure plate: world is "oyunlobisi" block is wooden Plate: clear player's inventory set slot 0 of player to a Nether Star named "<purple>Ziplama Araci" set slot 1 of player to a Feather named "<yellow>Hizlan!"...