Arama sonuçlarınız

1. XapeEvely

Skyblock Alımlar Başladı

Yine mi sen Efsane çocuk ?
  2. XapeEvely

Serverimize Yetkili Alımı https://www.youtube.com/BayRakipsiz

TS3 ten kaçmanın amacı neydi ?
  3. XapeEvely

şu an o adresteyim, adım _EkiNoX
  4. XapeEvely

Adınız: Berk Yaşınız: 15 Deneyimleriniz: Mimaride aşırı gelişmiş birisiyim 4,5 yıldır oynuyorum ve ortalamada hep yetkili oldum sunucularda, teşekkür ederim. Eklemek istedikleriniz: Umarım alınırım, skype : PoeSUnne
  5. XapeEvely

Serverime Sağlam Kişiler Arıyorum

Yaşınız kaçtı ? İsmin: Berk Soyismin: Kazıcı Yaşın: 15 İstediğin Yetki : Admin Skypen: PoeSunne Neden Biz?: Serverinize katkıda bulunmak, çok aktifim swyle bayağı ilgilenirim.
  6. XapeEvely

Avatar Sunucumuza Tasarımcı Aranıyor ACİL !

Kardeşim kim bana ne derse desin sana yapabilirim örnek atıyorum. NOT : Büyüklüğü sıkıntı etme istediğin kadar küçültebilirim.
  7. XapeEvely

Play.MinerNetwork.org Yetkili Alımları - 2x Rehber Youtuber Reklamcı Alımları

Rehber Aday Formu Oyuncu Adı: Berk Yaşı: 15 Skype adresi (zorunludur): PoeSunne Neden sizi seçmeliyiz?: Serverinize destek olacağımı düşünüyorum ve bu yüzden beni seçmeniz iyi olur insanlara yardım etmeyi severim, saygılıyım küfürsüzüm. Ne kadar süre oyunda durabilirsiniz?: En az 3 saat
  8. XapeEvely

Amatör TEXT LOGO vb yapılır | ÜCRETSİZ |

Ben buraya eleştiri yapacaklar gelmesin diye bir şey yazmışım, üzerine dm den yazarak beni uyarabilirsin insan gibi ve bende bu olayı düzeltebilirim öncelikle tasarımdan anlamasalar bile insanların yapamadıklarını yapıp onları birazcık mutlu etmek benim görevimdir o yüzden ücretsiz yapıyorum...
  9. XapeEvely

Öncelikle yazdığım yazıyı okumamışın ve zamanında konularına gelmiş ağır eleştirilerin sinirini benden çıkarmanı pekte doğru görmüyorum, burada bu işi yapamayan veya üşenen insanlar var ve yorumlarını eğer okuduysan çoğusu da beğenmiş durumda, buraya gelip senin böyle demeye hakkın yok herkes...
  10. XapeEvely

Mahremiyet Sunucu Yetkili (Aylık Ücretli) Alımları (Admin,Pluginer,Mod,...)

İsim Soyisim: Berk Kazıcı Liderlik Yeteneğini Nasıl Tanımlarsın: Gayet iyi, saygılı örnek bir eğlenceli tip. Neden Seni Seçmeliyiz: Çünkü servera emin olun büyük katkılar sağlayacağım, saygılar. Oyun Geçmişiniz: 4,5 Yıl | 12 Adminlik | Tabi diğer yetkilerde var. Plugin Bilgin: %17 Builderlik...
  11. XapeEvely

Geç gördüğüm için özür dilerim başlıyorum toplam 2 adet üretilecek. TahaAtan01, iletişim adresinizi dm yada buradan verebilir misiniz.
  12. XapeEvely

Teşekkür ederim :)
  13. XapeEvely

2 Adet Logo Üretildi. İletişim adresinizi dm den yada buradan verebilirsiniz. [Özür dileriz pekte kaliteli olmadı bilemiyorum wallpaper olarak olmayabilir ama Forumlarda Youtubede vb yerlerde kullanabilirsin tabi o senin seçimin şuanlık bir çare yok onu düzelticem tekrar senin adını yazdım sana...
  14. XapeEvely

Tamam ilk seninkini yapacağım fakat ne tür bir yapı olsun söyle mesela benimki gibi sade mi yoksa farklı tarz mı, teşekkür ederim. Tamam başlıyorum yapmaya, teşekkür ederim.
  15. XapeEvely

Arkadaşlar, ücretsiz şekilde Adobe Photoshop CS6'dan yaptığım bazı logodur vb şeyleri ücretsiz yapıyorum tabi şimdilik. Konuya hakaret etmeye yada başka bir şeye geldiyseniz hiç gelmeyin lütfen çıkın şimdilik 1 tane yaptım ileri ki zamanlar da buralar dolucak :) YOUTUBE İÇİN YAPILMIŞ BİR...
  16. XapeEvely

Lord Of Mine | Yetkili Alımları

Skype : PoeSunne Discord : Discord sunucusu aç oradan buluşalım
  17. XapeEvely

1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] Açılmamak Üzere Kapanmıştır. Nedeni= İçeride

Serverda VİP dahil tüm herkes hack, tabi siz izin veriyorsanız durum ayrı fakat leş bir duruma düşürmüş insanları soğutuyor uçanlar, hızlı koşanlar, knockback, killaura her şey var leş bir sunucu. Hilesiz Olsa : 8,5/10 Hileli Olduğundan : 1/10
  18. XapeEvely

Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

Swde vip dahil tüm herkes hile bu nedir ya sövecem yemin ediyorum bir bitmediniz bakımınız bile yok.
  19. XapeEvely

LeaderNW - Yetkili Alımı /25.09.2017/

DAHA YENİ FARK ETTİM BU ARADA MrKacikk'a sorabilirsin beni almıştı önceki konuda, onunla konuştuk zaten. İşte Alım Formumuz ! İsmin : Berk Yaşın : 15 Skype Adın : PoeSunne İninal Var Mı? : Yok Oyun İçi Nick : flak İstediğin Yetki : Mimar Neden Biz? : "HUB" sunucular her zaman dikkatimi...
  20. XapeEvely

Minecraft Yeni serverime Vali dahil tüm alımlar var anlamadıysanız içeri buyrun

Şeref yoksunu arkadaşım, niye alıntı yapıyorsun benden
  21. XapeEvely

Minecraft Yeni serverime Vali dahil tüm alımlar var anlamadıysanız içeri buyrun

Sunucu Faction mu ney keşke söyleseydin. |Builder| Ad: Berk Yaş : 15 Tecrübe : %100 | 4,5 Yıl Kendini değerlendir : 9,5/10 Neden sizi seçtim : Çünkü hayalinizdeki sunucuyu tek başınıza açmak yerine size yardım etmek ve sunucunun gelişmesini sağlamak şimdiden umarız tutar sw. Önceki Yetkilerim...
  22. XapeEvely

Alımlar Bitti KONU SILINDI - KAPATILSIN

Skypede rahatsız etmeyin modundan çekecekmisiniz, sonrada görmedim diyorsunuz.
  23. XapeEvely

Alımlar Bitti KONU SILINDI - KAPATILSIN

FORUMDAN YAZIN ARKADASLAR BASVURU FORMU : İsim : Berk Yaş : 15 Nick : Flak Yetkin : Admin Yetkil iOlmasan Oynarmısın : Evet Oyuncularla İliletişimin Nasil : Gayet saygılı bir insanımdır imla kurallarına önem veririm günlük en az 3 saat aktif olurum Discordumda var iletişimde problem yok micde...
  24. XapeEvely

| TCYıldızPvP Yetkili Alımları |

Admin Alım Formu = Ad (Zorunlu) : Berk SoyAd (Zorunlu Değil) : Yaşınız (Zorunlu) : 15 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz (Zorunlu) : 4,5 Komut Bilginiz (Zorunlu) : %95 İletişim Bilginiz (Zorunlu Değil-Ama Verirseniz İyi Olur) : Skype, gmail, steam, Discord. İletişim-Skype : PoeSunne...