Arama sonuçlarınız

1. Fangshocker8

Bu komutun ne olduğunu bilen var mı

Arkadaşlar merhaba, bir video izliyordum adam creative de tahta baltayla bir yerleri işaretliyordu sonra bir komut yazıyordu her yer bir blokla kaplanıyordu bunun için de bir komut lazımdı yanlış hatırlamıyorsam //wand idi ama tek oyunculuda denedim olmuyor 1.7.2 oynuyorum yardım edermisiniz
  2. Fangshocker8

Minecraft kaynak paketlerinde türkçe karakter sorunu

Arkadaşlar merhaba, ben Flows HD texture pack kullanıyorum, çok güzel tavsiye ederim ancak türkçe karakter sorunu var.Türkçe karakterler başka bir karakter olarak gösteriliyor. Texture packimin dosyasında assets> minecraft> font.txt ye türkçe karakterleri de ekledim ancak düzelmiyor.Oyundaki...
  3. Fangshocker8

Minecraft etkili hızlandırma yolları

Sağolun deneyeceğim Game booster ı denedim ama launcher bozuldu minecraft yazısı geldi açılmadı javayı sildim kurdum filan birsürü şey yaptım sonra başka bir launcher indirdim oldu Hata yapmış olabilir miyim yaptıysam açıklayıcı bir anlatım yapar mısınız
  4. Fangshocker8

Oyuna Başladığınızda Yaptığınız Noobluklar

Ben yeniyken bir keresinde cadı görmüştüm yeni başladığım için ne olduğunu anlayamamıştım vurmaya başladım kardeş bu ölmüyor bıraktım bir zehir iksiri attı allah noluyo niye canım gidiyo sonra geberdim işte :D :)
  5. Fangshocker8

Minecraft'ta hiçbir blok olmadan dünya yaratma

Yapacağın şeyde de o oluyor zaten
  6. Fangshocker8

1.7.X'mi daha çok tercih edilesi yoksa 1.8.X'mi ?

Bence 1.8 kur çünkü eski sürümlerde 1.8'in yeniliklerinden mahrum kalırsınız ancak herkes alex olacaktır buna da dikkat etmelisin eğer milletin skini de olsun diyorsan 1.7.9'dan aşağı bir sürümde kurmalısın (1.7.9 dahil değil).
  7. Fangshocker8

Skin kafası yapma

Çok teşekkürler deneyeceğim
  8. Fangshocker8

Ayrıca söylesem daha iyi olurdu hava da bir bloktur o yüzden açarken blokları gösteren kısımda hava bloğunu görebilirsiniz
  9. Fangshocker8

Minecraft Filminden Kötü Haber !

Aynen bir bakmışsın o gün de gelmiş
  10. Fangshocker8

Merhaba arkadaşlar,size Minecraft'ta hiçbir blok olmadan dünya yaratmayı göstereceğim. Önce tek oyunculuda bir yeni dünya oluşturun(Durun daha açmayın,ayar yapacağız.).Oluştururken oyun modunu creative yapın ve dünya tipini dümdüz yapın ve yapıları kapatın.Sonra dümdüzün altında dünyadaki...
  11. Fangshocker8

Skin kafası yapma

Arkadaşlar skin kafası nasıl yapılır biliyor musunuz?Mesela Sonoyuncu Creative'de çok yapıyorlar.
  12. Fangshocker8

Minecraft Komut Bloğu tüm kodlarını verebilir misiniz?

İnternetten bakabillirsin,ayrıca Teorik Redstone'cu'nun videolarında da var
  13. Fangshocker8

Minecraft Zincir Zırh Yapımı [VideoluAnlatım]

Aynen,köylü belki verirdi de
  14. Fangshocker8

Minecraft etkili hızlandırma yolları

Arkadaşlar merhaba,ben modlu minecraftımda kasma sorunları yaşıyorum hızlandırma yöntemleri vardı ancak denediysem de pek etkili bir çözüm bulamadım etkili bir yöntem açıklayabilir misiniz? Yaptıklarım: -Optifine indirdim -Video ayarlarında bazı değişiklikler yaptım
  15. Fangshocker8

Minecraft Filminden Kötü Haber !

Minecraft'ın filmi mi olacak? Hiç bilmiyordum
  16. Fangshocker8

Optifine 1.4.7/1.4.6 Mod (Minecraft İçin)

Teşekkür ederim çok işime yaradı