Arama sonuçlarınız

1. RealysTR

[1.7.2]RealyMC Factions / PvP / 5GB Ram / RealyMC.Nitrado.Net

Çok Güzel Server Elinize Sağlık Abi Server Bakımda Değil Bu Arada BEN OYNUYORUM Sizide Beklerim Server Adım Stringergüncel
  2. RealysTR

RealyMC/ Faction/Boss/AçikArtirma/Event/Lapis/Kan/VipÇekilis'leri)

Az Önce Nitrado Server'e Kapatmasın Diye Kapattım Zaten O YETKİYİ :) Reklamci Alımı Var DIR Bu Arada Forum'lar la İyi Anlasan Bi Reklamci
  3. RealysTR

Teşekkür Ederiz Fakat Server'de Oyunculara Oyun Doluyken Girme Yetkisi verdigmiz İçin İstediğiniz Kadar Kisi Girebilir :)
  4. RealysTR

RealyMC 7/24 Faction Sürüm 1.7.2 16 Kiside Vip Çekilislerimiz Var

-----RealyMCNW----- 1.Kapasite 24/24 2.Bir-Birinden Güzel /Warp"lar 3.16 Kişide Rehber Alımı ! 4.NormalVİP 10,MegaVIP 20,UltraVIP 30 TL ! 5.Kurucu Skype : Stranqer16 6.Server IP : RealyMC.Nitrado.Net 7.Herkesi Bekleriz !
  5. RealysTR

RealyMC 7/24 Faction/Boss/AçikArtirma/Kan/Lapis/Pvp/Repair/Top5/0 Lag/VipÇekilis'leri

2 Yıldır Sunucularla Haşır Neşiriz Pek Çok Sunucu Açmış Bulunmaktayız Neredeyse Hiç Biri Tutmadı Ama Bu Çalışmamızın Tutacagına İnanıyoruz Sizlerle Büyüyecegiz Sunucu İp Adresi: RealyMC.Nitrado.Net Sunucu Bellek (Ram): 2 GB (Arttırılacaktır) Kişi Sayısı : 16 (Arttırılacaktır) Sunucumuzda...
  6. RealysTR

RealyMC.Nitrado.NET Süper Server VeYA CesurOyuncu.Nitrado.Net Süper Server 2'sinden Birine...

RealyMC.Nitrado.NET Süper Server VeYA CesurOyuncu.Nitrado.Net Süper Server 2'sinden Birine Gelmeniz Önemle Rica Olunur .
  7. RealysTR

2 Yıldır Sunucularla Haşır Neşiriz Pek Çok Sunucu Açmış Bulunmaktayız Neredeyse Hiç Biri Tutmadı Ama Bu Çalışmamızın Tutacagına İnanıyoruz Sizlerle Büyüyecegiz Sunucu İp Adresi: RealyMC.Nitrado.Net Sunucu Bellek (Ram): 2 GB (Arttırılacaktır) Kişi Sayısı : 16 (Arttırılacaktır) Sunucumuzda...