Arama sonuçlarınız

1. TeknoRehber

Steamdan oyun aldım gelmedi yardım :((((

Bence Euro Truck Simulator 2'yi oradan almasaydın . Orijinal sitesinden alsaydın ama ...
  2. TeknoRehber

Minecraft Hexxit Java Sorunu Lütfen Yardım

" Technich Launcher " kullan .
  3. TeknoRehber

One In The Chamber Rehberi

Harita " Teorik Redstone'cu " aittir .
  4. TeknoRehber

Disayn Graphics

Çok yavaşsın kusura bakma ama .
  5. TeknoRehber

One In The Chamber Rehberi

Merhabalar ! Bugün tek okla adam öldürmece (OITC) oyununu sizlere anlatacağım . Öncelikle OITC bir MiniGames yani oyun türüdür . Hide and Seek gibi ama bu biraz daha farklı . Oyuna başladığınızda belirli bir süre beklersiniz . Sizde bir tahta kılıç (bazen büyülü olabilir) bir de yay oluyor ...
  6. TeknoRehber

MODERN MİMARİ ÖNERİLERİ

nileppezdel (Ege Sağın) modern mimari gibi bir şehir kurabilirsin .
  7. TeknoRehber

Benim Hakkımda Düşünceleriniz

İyi birisin :) Ama sana " Güvenilir bir kişisin " demem için biraz zaman geçmeli . Daha yeniyim forumda nasıl olsa :)
  8. TeknoRehber

24 Saniye - L4D2 devam mı yoksa?

Resim güzel ama kendi kafanı koyduğun yerin arkası ...
  9. TeknoRehber

Bu konuda yalnızca İngilizce konuşuyoruz.

You money too ühühü :(
  10. TeknoRehber

Bilgisayar Tarihçesi

Ekleyeceğim ama ne eklesem düşünüyorum :)
  11. TeknoRehber

Bilgisayar Tarihçesi

Bilgisayarın tarihçesi, bilgiyi hesaplamak, düzenlemek ve değiştirmek için kullanılan yazılım ve donanımların tarihsel gelişiminden bahsetmektedir. Bilgisayar, en basit bakış açısıyla bir matematiksel işlemci, yani bir hesap aracıdır ve veri işler. Abaküs Bazı kaynaklarda basit hesap makinesi...
  12. TeknoRehber

Merhabalar !

Ben 200 TL'lik şeyi alamıyorum :(
  13. TeknoRehber

Merhabalar !

Adam zengin beyler :(
  14. TeknoRehber

CustomName sorunsalı

İsim etiketi tak :D
  15. TeknoRehber

Merhabalar !

Merhabalar ben Furkan , Bugün kendimi tanıtacağım :) Kendim 16 yaşındayım . Skype , MSN kullanmam , sonra küfür ediyorlar . Türkçe imla kurallarına dikkat ederim . PS veya XBOX yok . Zaten hiç olmadı , hiç görmedim ve oynamadım . Bilgisayarım Casper 2011 model 6.00 GB 64 BIT Pek iyi bir...
  16. TeknoRehber

Boyacılar Buraya ! Renkli Duvarlar ! Wall Painter 1.7.10

Güzel bir oyun eklentisi :) Ronin Build Team üyeleri yapıtlar da kullanabilir . @Tario76
  17. TeknoRehber

Minecraft'ı nasıl indiricem

Minecraft.net'den deneme sürümünü indirebilirsin ya da 19.95 Euro paran varsa kendine özel çar alabilirsin .